Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема mandja....нови  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано07.02.02 23:35



...Gotvite li si bulgarski mandji v Amerika?
Znam che e tupa tema,no sum gladna kato vulk. I sam o za tova moga da mislia v momenta.



Тема Re: mandja....нови [re: doktorka]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано07.02.02 23:39



Daje samo Bg iastia gotvia. Kato niama kakvo da pravia i sum v nastroenie ela da gledash kakva bomba pada v kuhniata, dobre che ima mialna za chiniite.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: mandja....нови [re: doktorka]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано07.02.02 23:51



Готвя все бг неща - не обичам полуфабрикати, а тъй и тъй съм си вкъщи по цял ден, защо да не готвя

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: mandja....нови [re: doktorka]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 01:15



Gotvia,ama nai-mnogo vednaj-dva pati v sedmitsata balgarski iastia,zashtoto gadjeto mi e amerikanets i mnogo ot nashite mandji mu sa stranni:((No leka-poleka toi svikva,taka che niama strashno...



Тема Musaka!нови [re: doktorka]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 03:17



Az pravia nai-hubavata musaka na tzelia sviat - ne e tochno BG ama... pak topli dushata



Тема Re: Musaka!нови [re: Eleya]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано08.02.02 03:24



Kaji kak ia pravish, molia te.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: mandja....нови [re: doktorka]  
АвторMike (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 04:02



DA Doktorke,az pitah edno momiche ot NY i tja beshe ljubezna da mi dade rezepta za bob,iskash li ja?




Тема Re: mandja....нови [re: Mike]  
Авторpatriot (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 04:36



Izvinete 4e se namesvam, no poneje sxm patriot sx6to bih iskal da vidq recepta za bob. Samo 4e kak se pravi da ne proizvejda gazove - moje bi doktorkata znae nqkoq himiq ? 6toto kato qm bob trqbva da vzema day-off
ot moite rabotodateli-kapitalisti-eksploatatori.
Az si pravq sxrmi s lozov list. I tam ima 4alxm, no po princip se gubi mnogo vreme.



Тема Re: mandja....нови [re: Mike]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано08.02.02 04:41



Kude jiveete, be hora ,da vi doida na gosti. Prez poslednite dva meseca sum komandurovala deteto i babata pri muja mi-toi raboti v drug shtat -i nikoi ne mi gotvi.Inache mama mi gotveshe razni vkusnotiiki.
Az sum si pravila dva puti "iaca po Panagiurski" i tova e.Ne ,che ne moga da gotvia,ama kato sum sama niamam vduhnovenie,puk i kato se pribera vecher mislia kak po-rano da si legna.Inache gotvarski knigi u doma kolkoto iskash.

Mujut mi e napravil lukanki.Nameril otniakude cherva i gi napulnil-s pomoshtta na bashta mi. Sega mi pazi 2-3 v kamerata.Kato otida tam sled 2 sedmici sladko shte si pohapna.
A na sina mi liubimata mandja e musakata.I teleshko vareno(ne beef ,a veal).
Male ,shto sum gladna!
Otivam da nameria neshto da iam.Haide ciao zasega.



Тема Re: mandja....нови [re: patriot]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано08.02.02 04:53



Moje do niakude da se pomogne ako nakisnesh boba predvaritelno i posle izhvurlish purvata voda sled kato zavri.
Mai che taka beshe!
Inache mojesh da si napravish bob po Banski (ot Bansko). 1.Slagash boba da se vari.2.Kato zavri,izhvurliah purvata voda.3.Izhvurliash boba 4. I slagash mruvkite.Eto taka!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.