Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Брак в Германиянови  
Автор merilin_n (непознат )
Публикувано23.02.10 17:14



Може ли някой да ми препоръча добри сайтове за запознанства на немски?
В смисъл да не са прекалено тийнейджърски или нещо подобно, да знае че са за сериозни хора,защото с търсачката излизат ,но как да се ориентирам в най-подходящия.
Благодаря предварително



Тема Ммммммнови [re: merilin_n]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано23.02.10 20:20



?




Тема Re: Брак в Германиянови [re: merilin_n]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано23.02.10 23:20



Аааа, дал господ; например:




Искам обаче редовен отчет за развитието и % за услугата…
Успех!



Тема Oha, преди малко ми се обади една приятелканови [re: XlNG]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано03.03.10 13:26



и ми разказа за една нейна приятелка от България, която се е запознала с мъж, именно в такъв сайт. Говорехме по тел. и преди малко гуугелнах www.PARSHIP.de. Каза, че са се виждали с уебкам и са се харесали



А в един форум прочетох нещо относно http://www.elitepartner.de/ .

Една адвокатка беше писала че получила емайл от тях, че била регистрирана, но поради грешка профила й бил изтрит и да се регистрира пак. Тя никога не била се регистрирвала и подозира, че това е трик за ловене на потребители и кой знае от къде имат е-мейлите на хората.

п.п. Днес късно следобяд пак сме на седянка вкъщи с още една кака, която има презокеанско интернет запознанство и 10 годишен брак Даже се чудят как да ме чифтосат, но аз не се давам


by himbeer

Тема Re: Oha, преди малко ми се обади една приятелканови [re: himbeer]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано03.03.10 15:22



Е, щом не се даваш, няма как… Ако, хипотетично погледнато, не беше така, би могла да хванеш влака и бихме могли да обсъдим бъдещето на чаша вино. От опит зная, че след третата чаша въпросите губят приоритета си, а след петата изчезват съвсем…





Тема Алкохолътнови [re: XlNG]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано03.03.10 19:36



е лош съветник.




Тема хехехенови [re: XlNG]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано03.03.10 21:41



Когато ти писах, да си намериш местна жена, на един влак разстояние, че и на по-малко, ти не искаше да чуеш



Днес беше голям траш Дано съседите не са имали нищо против цигулката и женското бърборене

Разказаха ми за тази българка, запознала се с германеца, щях да полудея.
Те се познават от 1 месец и той й предложил брак.
Моята приятелка превеждала, защото другата не знаела немски.
Но се оказало, че не било само превод, а и собствена инициатива.....имам предвид не буквален превод, а и "помощ".

Мисля че при такива трябва да се внимава, защото нещата не са нормални. Не и с тази скорост и по този начин.

Има разни вманиачени типове, които търсят на кой да се залепят.

А и този, щом е толкова бърз, сигурно й е избрал ролята.


by himbeer

Тема Re: хехехенови [re: himbeer]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано04.03.10 16:28



Айде идвай, да ти вържа мартеница!

Редактирано от XlNG на 04.03.10 16:29.



Тема Правя живота си труденнови [re: XlNG]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано04.03.10 23:34



ще летя, ще съм на гръцкия плаж



Имам една голяма мартеница, закачена вкъщи на една палма И доста други в една кутия, събирани много много време, тази година май нямам поща с мартенички, но и май не съм я отваряла от 2 дни, утре ще видя

Четох, че ще ходите на запой в басейн, ще го пълните с алкохол ли? Майтапя се, откакто измислиха "всичко-инклузив" започнаха да ограничават бутилките по бара, една вана не можеш да напълниш сега.


by himbeer

Тема Re: Правя живота си труденнови [re: himbeer]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано05.03.10 12:10



Да не забравиш пуловерче за плажа, ей! Къде ръгна по никое време?
Да видим до какъв басейн ще стигнем, че нещо ентусиазма куца. Да беше едно време, да скръцне партийния със заби… Ама де ги тия години вече!
Приятно прекарване и ямас!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.