Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 18.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Полет на WIZZAIR_25.11.08_"Wanted"  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано26.11.08 01:36



Чудих се къде да постна тази тема и накрая реших все пак тука на това място.

Та...пътувах си аз в съботата на 22.11.08 за София и на 25.11.08 обратно за Дортмунд. И видях един човек, който ме заинтригува. И той пытуваше по cъштата система: събота и втoрник. В лицето: някаква смесица между Kurt Cobain и Bryan Adams, средно дълга руса коса, куулес оутфит. На връштане дори седях на неговата редица през едно място. Говори български и четеше 11 Freunde и Computer Bild. Много ше се радвам, ако пише случайно тука, да ми драсне някой ред.

P.S. За инфо на останалите: Не е майтап!



Тема Re: Полет на WIZZAIR_25.11.08_"Wanted"нови [re: Nirvana_2]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано26.11.08 12:07



Нирванке... как не сме се познали бе....



["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Полет на WIZZAIR_25.11.08_"Wanted"нови [re: ZainGadol]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано26.11.08 13:27



Ама ти не ми пускай тука с'я фитили, да ми развинтват фантазията, че и без тва сым се загряла по темата....



И нали сым си тип "ловец", не се отказвам така лесно. При някой друг полет все ше фана плячката....



Тема Re: Полет на WIZZAIR_25.11.08_"Wanted"нови [re: Nirvana_2]  
Автор Jeanne dArc (Прелитаща)
Публикувано26.11.08 15:22







Нирванке ,мила ,съпоставяики снимките смяташ ли че имаш все още някаква надежда въпросния човечец да ти се обади ?



Тема Естествено!нови [re: Jeanne dArc]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано26.11.08 23:03



Аааа, имам надежда! Как си мислиш ти?

Ама не са ти верни сывсем фотопримерите. Ей тука в комбинацията на тия снимки е истината:








Тема Re: Полет на WIZZAIR_25.11.08_"Wanted"нови [re: Nirvana_2]  
Автор 4ereshka (ентусиаст)
Публикувано27.11.08 11:56



Ако ми се случи нещо подобно, действам на момента, за да не ме е яд после.
А коя е дамата на снимката, някоя на която би трябвало да приличаш според
Джени??





Тема Re: Полет на WIZZAIR_25.11.08_"Wanted"нови [re: 4ereshka]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано27.11.08 13:52



Миии за дамата не знам...



Ама и ти си права за действането на момента. само дето аз изпуснах момента в самолета, като разчитах на това, че ше останем сами на редицата в самолета, а то пык стюардесата взе че настани един дебел прыч между нас, дето миришеше на чесын и ракия с златни ланци по него и до там беше готиното...останахме си по седалките да си четем и да си се гледаме, точно като в ученическите години. Тююх, ква груба грешка в моята система, отдавна не ми се беше случвало...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.