Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 31.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Българи в Бг или "Голямото оплакване"нови  
Автор Zoe ()
Публикувано11.09.08 13:10



..Ето пак си бях в БГ лятото..както винаги се сретнах с 2 приятелки от преди
5 години когато ое живеех там.
Не спряха да се оплакват и мрЪнкат..все някои друг им е виновен, само са им длъжни всички...
Пояснение- с висШе са, имат деца, мъже и апартаменти на тяхно име. И двете се бяха накичили с злато (преди не ходеха така) и циците им бяха навЪн както е модата в БГ, но малко стряскащо за мен.
Ясно е неата се променят, хората се променят но чак така...

Питане - и вие ли наблдавате такова развитие при хора някогания ви кръг,
срещате ли се с някогашни "приятели" или вече като няма общи интереси прекъсвате връзките?
Баща ми все ми повтаря да не ги търся Защoтото вече сме нямали нищо общо.
Аз пък се интересувам как живеят другите, не е нормално да не обменя информация даже и да нямам нужда и полза от нея...интересува ме всичко може да се каже...
Но се питам има ли смисъл като плюят само кал..

...and may the force be with you!




Тема Re: Българи в Бг или "Голямото оплакване"нови [re: Zoe]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано13.09.08 19:39



Привет Зое, жалко е, но е факт. И при мен е така и затова не ги и тырся тия бивши приятелки и приятели.
Затова и последния пыт като бях в София в края на август се преориентирах и реших да си направя уелнес-почивка (новия ми концепт за Былгария)- тоест срешта само с любимите ми хора, родителите, а всичко останало да пасе трева. За сметка на това си ходих на козметика, масажи , иога, пилатес и плуване - почти всеки ден. И успях да открия две много приятни места в София, ако те влече малко по-мистично-индийското, кыдето хората не се оплакваха, а бяха усмихнати и просветлени. Едното е Veda house, т. нар. жылта чаена кышта, в която трябва да си сыбуеш обувките и да си оставиш грижите пред вратата :) и кыдето се сервира най-разнообразни сортове чай в супер атмосфера. Другото място е едно ново студио: Yoga Mandala, кыдето може да посештаваш по желание различни курсове. Там срештнах много приятни хора. Та така с моето бягство от действителността в София.
Другия пыт пак сым там в тези оазиси сред боклуците, мутрените физиономии, златните верижки и каките с евтиния парфюм.





Тема Re: Българи в Бг или "Голямото оплакване"нови [re: Zoe]  
Автор бълrapckиcтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано14.09.08 00:12



Морее, да те гепи някой як, мургав нашенец - балканджия, татуиран, с тенекиени зъби, пращяш от тестостерони, с белези от оксижен по ръцете, с много косми по гърба и нито един по темето...Ще забравиш и йога, и ароматни треви, и чайове, и медитация...

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Re: Българи в Бг или "Голямото оплакване"нови [re: бълrapckиcтyдeнт]  
Автор laag (непознат )
Публикувано14.09.08 17:56



Студенте, мисля нещо че бъркаш понятията. Хем балканджия пък хем мургав и тауиран. Такова нещо според мененяма а и не е по-темата



Тема Re: Българи в Бг или "Голямото оплакване"нови [re: laag]  
Автор бълrapckиcтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано15.09.08 17:55



О.з. старшина Кожухаров от Гурково бях предвидил да отметне работата. От Гурковооооооооооо!

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Re: Българи в Бг или "Голямото оплакване"нови [re: Nirvana_2]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано15.09.08 22:01



Нирванке, къде се намира Веда?

Моят град:


Автор:Mr.Anderson

Тема Re: Българи в Бг или "Голямото оплакване"нови [re: Фиш]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано16.09.08 14:04



Veda house се намира Почти на ъгъла на бул. Христо Ботев и улица Гладстон, в София , де....:)

Info:





Тема Re: Българи в Бг или "Голямото оплакване" [re: Nirvana_2]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано16.09.08 15:02



Данке, Нирванке!Аз за София се интерисувам.Хубав ден!

Моят град:


Автор:Mr.Anderson

Тема Добра идея наистина...нови [re: Nirvana_2]  
Автор Zoe ()
Публикувано03.10.08 18:10



Мерси zа инфото Нирвана!
Не сЪм само аz потЪрпевша zнаЧи...Мда..
успокояваЩо е донякЪде, но само дотам...

Трябва да се стегна и да не си го слагам на сЪрцв


Знам аz какво трябва ...

...and may the force be with you!


Тема Да не си по журналистиката неЩо студентнови [re: бълrapckиcтyдeнт]  
Автор Zoe ()
Публикувано03.10.08 18:13



Хеи,
как успя толкова много истини да кажеш с толкова малко думи?

Всеки пЪт ти се Чудя, да Знаеш



...and may the force be with you!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.