Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: za balgar4etata v 4ugbinaнови [re: Muskat]  
Автор nasko_O7 (непознат )
Публикувано15.06.08 11:41



Не съм съгласен че второто поколение родено (децата на емигрантите) е трудно да се възпитат в бг самосъзнание, дори и при смесени бракове.
Пример са турско-немски и гръцко-немски фамилии (да не говорим за чисто гръцките или турските), в 90% от случаите децата са с турско или гръцко самосъзнание. Говоря от личен опит. Имам много такива познати.



Тема Re: za balgar4etata v 4ugbinaнови [re: RGBG]  
Автор didimon (новак)
Публикувано09.07.08 20:54



ami pisax na balgarski...komputarat mi se napalni s virusi ot dir- a....da ne misli6,4e mi e mnogo prijtno da pi6a s latiniza...



Тема Хехехе Направо ме кефишнови [re: бълrapckиcтyдeнт]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано10.08.08 16:49



Сега като написа лютеница и се сетих за една моя позната



Тя има едно канарче и всяка година ходи за поне 2 месеца в България и ми оставя птичето на мен, защото няма друг подходящ

И ме пита: Какво искаш да ти донеса от България?
Аз: Ами не знам, нищо не искам. Сестра ми носи всеки път сувенирчета, тя ходи на 2-3 години там и ме е обзавела. Аз ходя още по-рядко, но затова пък си нося нови впечатления (и 2 чифта фибички )
Тя : Ще ти донеса домашна лютеница, майка ми я е правила.
Аз: Ооо супер, през това време ще си намисля как и с какво да я ям

( Веднъж ядох френска кухня и това беще абсолютно същото като българската. И имаше и малко лютеница-подобно нещо. Като цяло прекалено пикантно за мен, а аз като тийнеиджър имах стомашни проблеми и ме боля стомаха)

by himbeer



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.