Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 27.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Германската мечта на българката!!!нови  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 05:21





Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 05:30



Когато дойдохме в България, на моя приятел Дирк му направи впечатление, че тук младите жени са облечени много секси и обръщат прекалено внимание на външния си вид, но не на естествената си красота, а използват много грим.
По негови наблюдения, те носят през деня дрехи, които не са типични за ежедневието. В Германия например хората се обличат така само за дискотека. Според неговата теория, чрез този външен вид българките се продават под нивото си, защото повечето от тях нямат пари и си търсят мъже, които да ги финансират.


Тук съм напълно съгласен със швабата!!!



Лайфстайлът ми е втора ръка!!!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 05:37



На мен ми е малко тъжно да го кажа, но и в Германия българките като пристигнат с късите, прозрачни поли, под които им се виждат прашките, германците започват да шушукат, че се занимават с нещо съмнително. Два пъти като отидат така в университета и като ги поогледат, започват да си променят стила. Човек се понагласява малко

Тук не съм съгласен.

Ахахахахахахахахахаха!Виждали им се прашките!Че кво да се вижда?!Сливи ли?Просто нашите момичета използват целия арсенал с който природата така щедро ги е надарила за да налапат и те техния DI(r)CK.



Тема Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 06:01



За съжаление такива са повечето българки във Великата Германия!Затова и ние вече почваме да се ориентираме към швабките.Може да сме по-зле от турците,но албанците и мароканците ги бием ......
До вчера копаеха на нивата и ядяха бъркани яйца,но вече критикуват Булгаристан и своите сънароднички.


На темата идеално и пасва един коментар от близкото минало!

Кога пристигна,кога го лапна?

Наздраве.........

Редактирано от aruba_man на 09.08.07 06:04.



Тема Re: Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано09.08.07 11:31



Gledam, mnogo si se vyodushevil po temata, celi 4 posta si napisal.

Edin syvet: predi da se zanimavash s Germanija, si pomisli, zashto bylgarskite myzhe se bijat???? Az mrazja naprimer nacii, 4iito myzhe se bijat. Nekvo objasnenie? Dali prashklite sa prichinata? Myzha mi vika, che "DA", kvito prashkite , takiva i myzhete, edin dol drenki.Xa-xa-xa



ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: Изводитенови [re: Nirvana_2]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 11:45



Хахаххаха!!!
Не съм написал четири поста,а съм копирал пасажите дето най-много ме изкефиха така да се каже!Анадън мъ?
Мисля,че въпросния коментар се отнася с пълна сила и за теб!
Кога пристигна,кога го лапна?
За биенето нямах предвид в буквалния смисъл,но на тебе ти прощаваме!Нали си немска дърта чанта!
Заповядай с мъжа си на Приморско или Китен.
Ще ви направим по една "Мечка" за добре дошли!Ахахаххаахахаха

Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Re: Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано09.08.07 14:22



Moja myzh e bylgarin, ta predpochitam da go voda na drugi mesta, s "Mechkite" ne e mnou na TI

ROCK IS MY RELIGION

Тема Какво сме ти виновни...нови [re: aruba_man]  
Автор Zoe (минаващ)
Публикувано09.08.07 14:44



...ние, че нито българките, нито германките, нито полякините, нито чехкините, нито рускините, нито аЗиатките и нито даже негърките,ти пускат???

Трябва и ти да се адаптираШ малко към тукаШната индивидуалистична култура.
За подробности виж
Göpferich, Susanne: Interkulturelles technical Writing, seite 303

не се маитапя





Тема Re: Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор Perlata (непознат)
Публикувано09.08.07 16:54



Не разбирам как може в най-високия сезон, дотолкова да го закъсате келнерите по морето, че да се налага да пишете в клубове на бг в чужбина и да каните клиенти за мечка. Преосмисли си маркетинга!





Тема за мечките и ББнови [re: Perlata]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано09.08.07 23:37



Аз мисля,че арубата има предвид няква гадна история с тез мечки- няма намерение да се навира в полезрението на Бриджит Бардо


И споко, по морето(небезизвестната планина Странджа) има само чакали и диви прасета.
Голямо спокойствие, а?

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.