Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:09 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Германската мечта на българката!!!  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 05:21





Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 05:30



Когато дойдохме в България, на моя приятел Дирк му направи впечатление, че тук младите жени са облечени много секси и обръщат прекалено внимание на външния си вид, но не на естествената си красота, а използват много грим.
По негови наблюдения, те носят през деня дрехи, които не са типични за ежедневието. В Германия например хората се обличат така само за дискотека. Според неговата теория, чрез този външен вид българките се продават под нивото си, защото повечето от тях нямат пари и си търсят мъже, които да ги финансират.


Тук съм напълно съгласен със швабата!!!



Лайфстайлът ми е втора ръка!!!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 05:37



На мен ми е малко тъжно да го кажа, но и в Германия българките като пристигнат с късите, прозрачни поли, под които им се виждат прашките, германците започват да шушукат, че се занимават с нещо съмнително. Два пъти като отидат така в университета и като ги поогледат, започват да си променят стила. Човек се понагласява малко

Тук не съм съгласен.

Ахахахахахахахахахаха!Виждали им се прашките!Че кво да се вижда?!Сливи ли?Просто нашите момичета използват целия арсенал с който природата така щедро ги е надарила за да налапат и те техния DI(r)CK.



Тема Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 06:01



За съжаление такива са повечето българки във Великата Германия!Затова и ние вече почваме да се ориентираме към швабките.Може да сме по-зле от турците,но албанците и мароканците ги бием ......
До вчера копаеха на нивата и ядяха бъркани яйца,но вече критикуват Булгаристан и своите сънароднички.


На темата идеално и пасва един коментар от близкото минало!

Кога пристигна,кога го лапна?

Наздраве.........

Редактирано от aruba_man на 09.08.07 06:04.



Тема Re: Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано09.08.07 11:31



Gledam, mnogo si se vyodushevil po temata, celi 4 posta si napisal.

Edin syvet: predi da se zanimavash s Germanija, si pomisli, zashto bylgarskite myzhe se bijat???? Az mrazja naprimer nacii, 4iito myzhe se bijat. Nekvo objasnenie? Dali prashklite sa prichinata? Myzha mi vika, che "DA", kvito prashkite , takiva i myzhete, edin dol drenki.Xa-xa-xa



ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: Изводитенови [re: Nirvana_2]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 11:45



Хахаххаха!!!
Не съм написал четири поста,а съм копирал пасажите дето най-много ме изкефиха така да се каже!Анадън мъ?
Мисля,че въпросния коментар се отнася с пълна сила и за теб!
Кога пристигна,кога го лапна?
За биенето нямах предвид в буквалния смисъл,но на тебе ти прощаваме!Нали си немска дърта чанта!
Заповядай с мъжа си на Приморско или Китен.
Ще ви направим по една "Мечка" за добре дошли!Ахахаххаахахаха

Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Re: Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано09.08.07 14:22



Moja myzh e bylgarin, ta predpochitam da go voda na drugi mesta, s "Mechkite" ne e mnou na TI

ROCK IS MY RELIGION

Тема Какво сме ти виновни...нови [re: aruba_man]  
Автор Zoe (минаващ)
Публикувано09.08.07 14:44



...ние, че нито българките, нито германките, нито полякините, нито чехкините, нито рускините, нито аЗиатките и нито даже негърките,ти пускат???

Трябва и ти да се адаптираШ малко към тукаШната индивидуалистична култура.
За подробности виж
Göpferich, Susanne: Interkulturelles technical Writing, seite 303

не се маитапя





Тема Re: Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор Perlata (непознат)
Публикувано09.08.07 16:54



Не разбирам как може в най-високия сезон, дотолкова да го закъсате келнерите по морето, че да се налага да пишете в клубове на бг в чужбина и да каните клиенти за мечка. Преосмисли си маркетинга!





Тема за мечките и ББнови [re: Perlata]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано09.08.07 23:37



Аз мисля,че арубата има предвид няква гадна история с тез мечки- няма намерение да се навира в полезрението на Бриджит Бардо


И споко, по морето(небезизвестната планина Странджа) има само чакали и диви прасета.
Голямо спокойствие, а?

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Пак се отклонявате от темата!нови [re: Zoe]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 23:42




Добре дошла на рибката!От едрата или дребната си?

Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Още няколко цитата!нови [re: aruba_man]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 23:50



Има много българки, които заминават само с цел да се омъжат за германец. Отиват там, работят в някоя фабрика и се опитват да си намерят някого. Повечето от тях са необразовани и бедни. В Източна Германия дори има едно село, в което жените не са достатъчно и кметът е поканил чужденки от Източна Европа на възраст между 25 и 35 години да се заселят там и да получат гражданство.

Тва го оставям на вас да го коментирате.




От друга страна, обедняването на малцинствата води до криминални прояви, увеличават се кражбите, започват да изчезват автомобили.

То Германия станало като Бронкс.


Когато се запознах с Дирк, бившият ми приятел каза: „Хайде, и ти като всички българки си намери германец“. Защото е много по-лесно като жена да си намериш германец. Докато германките изобщо не харесват нашите мъже. Първо, българите са много по-бедни от техните мъже и второ, германките са толкова еманципирани, че по никакъв начин не биха правили компромисите, които една българска жена прави. И българите в Германия не могат да се реализират по никакъв начин, освен чрез работата си. В личния живот хич не им върви. Затова повечето от тях си търсят българки.

Басси и нещастната нация дето сме!!!Вече започнах да се самосъжалявам!!!
На тая трябва да и дадат Нобелова награда за литература

Наздраве.....



Тема За неразбралите!!!нови [re: Фиш]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано10.08.07 00:08



Питайте мъжете си(ако имате такива де) какво е "мечка"!
Те ако са ходили в казармата,сто на сто ще се сетят.



Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Казах ме ли ти че си достатъчно луд вече?нови [re: aruba_man]  
Автор Gasfelderstr. ()
Публикувано10.08.07 02:06



Ако искаш БАН може да те направи вече и Академик, щото там няма професори де. По показатели, за разговор сам със себе си, надминаваш вече дори проста научна сътрудничка!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор бълrapckиcтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано10.08.07 23:41



Поради липса на ударения в шрифта на дир-а, трябва да използваме главни букви за указване на ударената гласна. И така, правилният изказ е:

"Кога пристигнА, кога го лапнА?!"

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор бълrapckиcтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано11.08.07 11:22



Все пак, нека да сме обективни. Тази "мечта" дефакто е спасение от кошмара да си имаш нещо общо с български студент. Представяш ли си какъв шок е било за момичето, да види своя бг другар да участвува в масов бой между автоджамбази, да върти заканително крик над главата си и да се дере към ония от "Карловско шосе":

"Бегайте, докато не съм ви го зАврел у гъзО!"

При такава гледка не само гаджето ти, ами и кучето и папагала ще се откажат от теб.

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор peperudaluda1 (непознат )
Публикувано17.08.07 22:07



Н е м о г а да разбера какъв ти е проблема на теб.че вечно дъвчиш една и съща тема в различни вариации .На времето никой не плю най-смотаните български мъже които се женеха за рускини или плажните гларусчета за финландки .а на теб вечно ти е на зор.че българките се омъжват за германци, Смесени бракове има откак свят светува.можеш да почнеш да плюеш и прабългарите .защото те първи са лансирали смесените бракове,А и още нещо когато лафът ти е от първа ръка то изказвай мнение



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: peperudaluda1]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано18.08.07 01:29



Кво да правиш?!

Тъкъв е живота!
Ние като си легнем с две и ставаме "ебачи"
Вие като легнете с един и ставате "курви"
Така е дошло,така ще иде!!!Наздраве!!!

Басси и лайфстайла!!!

Редактирано от aruba_man на 18.08.07 01:30.



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: бълrapckиcтyдeнт]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано18.08.07 01:38



Къде се загуби бе бате?
Виж твоите колежки как ме нападнаха!Ще ме лапнат като студентка-немски паспорт Навремето сякаш бяхме повече и те не бяха толкова зли?!

Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано19.08.07 00:18



Не мога да разбера за какво им са на студентките немски паспорти?Нали сме ЕС сега?



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: bg_boy]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано19.08.07 05:01



Как за какво?Нали като се съберат на чалга партито,трябва да се похвали пред колежките си и да ги накара да и завидят.(За паспорта стаа въпрос)



Басси и лайфстайла!



Тема Re: Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор CarolinaKatarinaMueler (c.c. Catch)
Публикувано19.08.07 10:46



3 постинга и все сам си си говорил. да не би да си контактьор???
Кво я интересува българката, шуменските турци например, та се дразниш...? А за Швабка, или Баварка надявай се те си падат по гаст арбайтерите, не по тея малцинствените от БГ



Тема Re: Изводитенови [re: CarolinaKatarinaMuel]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано20.08.07 01:32





Почвай да учиш турски,че след 20-30 години ще ти е роден език!

Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Re: Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор CarolinaKatarinaMueler (c.c. Catch)
Публикувано22.08.07 20:23



а толкова ли сте вече в Шумен? е нали се изнасяте скоро в Германия. Това което си посочил значи не важи!



Тема Аз също си направих някои изводинови [re: aruba_man]  
Автор бълrapckиcтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано24.08.07 18:14



Прочети например следния цитат от твоята статия:

"Повечето напускат училище след 7 клас, трудно четат, трудно смятат, някои могат да пишат отделни думи. Шансовете им на пазара на труда са нулеви. Момичетата искат да станат козметички, момчетата - да продават коли. Агресивното поведение трябва да ги компенсира за всичко останало."

и още

"Почти във всеки турски всекидневник, издаван в Германия (общият им тираж вече е достигнал 250 000), има снимка на Гюлчан Караханчи. 23–годишната звезда води “Браво ТВ” и по канала САТ 1 върви заключителната част от документалната серия за нейната сватба с наследника на немската хлебопекарна династия Кампс – Себастиан."


Изводът: българските студентки са взели от туркините положителния пример и ако не наследник на милионери то поне по един инженер са сгащили! Или айде - минимум по един автотенекеджия с италиански произход! Но никога няма да станат козметички като туркините!

Обратното, българските студенти с всичкия си акъл какво сме прихванали от турците? Ами, да продаваме стари коли! Егати тъпите копелета сме! Нека си признаем!



Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер

Тема Re: Изводитенови [re: CarolinaKatarinaMuel]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано25.08.07 05:52



Модераторе умен!!!Що си ми изтрил мнението бе?Ако си пич,ще се обосновеш!Ако си мишок трий!Баах тоя форум!Не мога да разбера защо?!Честно!

На въпросната Каролина еди ква си,гладна българка писах,че вече германците ще идват да работят при нас!И да не се мъчи да замаскира положението,след като няма интерес към нейната тема и да вие като куче на гладно!Изглежда,ще си остане сама в клуба!Много нейни сънароднички се уредиха,а тя един Ханс от дълбоката провинция не можа да забие!Трябва да си вдигнеш лайфстайла!С "NewYorker" няма стане!"H&M също!Анадън мъ?




Лайфстайлът ми е втора ръка!!!



Тема Re: Аз също си направих някои изводинови [re: бълrapckиcтyдeнт]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано25.08.07 06:05



Така е брат!

Спор няма!Но турците от колко години са там?!Ние откога сме?
Въпросната Гюлчан е минимум трето-четвърто поколение имигрант!

Нашите студентки се задоволяват засега с автотенекеджии и социално слаби германци,но след 30-40 години ще предават сватбата на внучката на Мария-"Общата"с наследника на империята "Алди" пряко по MTV-PopFolk!
А за наште колеги автоджамбази и гастарбайтери кво да ти кажа!Ще продаваме Мерцедеси с "козметични дефекти" на германците!

Лайфстайлът ми е втора ръка!!!

Редактирано от aruba_man на 25.08.07 06:39.



Тема Re: Изводитенови [re: aruba_man]  
Автор CarolinaKatarinaMueler (c.c. Catch)
Публикувано25.08.07 21:00



Що, щото първо биба е жена от ГДР, и второ, щото какво могат да изкажат рязаните от шуменските плата в клуб за Германия???

Да възможно е да се интетгрират при роднините си гастарбайтери, но като цяло не са приете добре.
Стават само за по едно кръгче!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор CarolinaKatarinaMueler (c.c. Catch)
Публикувано25.08.07 21:01



ми няма да се хвали че е направила кръгче с рязан??? Това всяка го прави и не е повод за хвалене!



Тема Като стана дума за рязанинови [re: CarolinaKatarinaMuel]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано26.08.07 04:44





и още нещо:

1 НОВА ГОДИНА, ВАСИЛОВДЕН (Васил, Василка, Веселин, Вълчо)
На 1 януари църквата празнува Обрезание Господне, или обрязването на Христос. Според тогавашните еврейски закони всички момченца се обрязвали на осмия ден от раждането им. Обрязването на Исус насочва към истинността, към физическото тяло на Бога човек, тяло от плът и кръв като на всички хора.


Следващия път като идеш на църква и попа те сурвака с кръста,внимавай да не налапаш на Исус рязания,че май си алергична!!!



Muenchen is mein Heim!!!

Редактирано от aruba_man на 26.08.07 04:49.



Тема Re: Като стана дума за рязанинови [re: aruba_man]  
Автор CarolinaKatarinaMueler (c.c. Catch)
Публикувано26.08.07 18:11



Hoit dei Mei! Des is mia wurscht!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор peperudaluda1 (непознат)
Публикувано30.08.07 21:45



Ти явно мериш другите жени според това каква е майка ти или сестра ти.ако имаш такава




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.