Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 25.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Пак се отклонявате от темата!нови [re: Zoe]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 23:42




Добре дошла на рибката!От едрата или дребната си?

Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Още няколко цитата!нови [re: aruba_man]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано09.08.07 23:50



Има много българки, които заминават само с цел да се омъжат за германец. Отиват там, работят в някоя фабрика и се опитват да си намерят някого. Повечето от тях са необразовани и бедни. В Източна Германия дори има едно село, в което жените не са достатъчно и кметът е поканил чужденки от Източна Европа на възраст между 25 и 35 години да се заселят там и да получат гражданство.

Тва го оставям на вас да го коментирате.




От друга страна, обедняването на малцинствата води до криминални прояви, увеличават се кражбите, започват да изчезват автомобили.

То Германия станало като Бронкс.


Когато се запознах с Дирк, бившият ми приятел каза: „Хайде, и ти като всички българки си намери германец“. Защото е много по-лесно като жена да си намериш германец. Докато германките изобщо не харесват нашите мъже. Първо, българите са много по-бедни от техните мъже и второ, германките са толкова еманципирани, че по никакъв начин не биха правили компромисите, които една българска жена прави. И българите в Германия не могат да се реализират по никакъв начин, освен чрез работата си. В личния живот хич не им върви. Затова повечето от тях си търсят българки.

Басси и нещастната нация дето сме!!!Вече започнах да се самосъжалявам!!!
На тая трябва да и дадат Нобелова награда за литература

Наздраве.....



Тема За неразбралите!!!нови [re: Фиш]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано10.08.07 00:08



Питайте мъжете си(ако имате такива де) какво е "мечка"!
Те ако са ходили в казармата,сто на сто ще се сетят.



Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Казах ме ли ти че си достатъчно луд вече?нови [re: aruba_man]  
Автор Gasfelderstr. ()
Публикувано10.08.07 02:06



Ако искаш БАН може да те направи вече и Академик, щото там няма професори де. По показатели, за разговор сам със себе си, надминаваш вече дори проста научна сътрудничка!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор бълrapckиcтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано10.08.07 23:41



Поради липса на ударения в шрифта на дир-а, трябва да използваме главни букви за указване на ударената гласна. И така, правилният изказ е:

"Кога пристигнА, кога го лапнА?!"

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор бълrapckиcтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано11.08.07 11:22



Все пак, нека да сме обективни. Тази "мечта" дефакто е спасение от кошмара да си имаш нещо общо с български студент. Представяш ли си какъв шок е било за момичето, да види своя бг другар да участвува в масов бой между автоджамбази, да върти заканително крик над главата си и да се дере към ония от "Карловско шосе":

"Бегайте, докато не съм ви го зАврел у гъзО!"

При такава гледка не само гаджето ти, ами и кучето и папагала ще се откажат от теб.

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор peperudaluda1 (непознат )
Публикувано17.08.07 22:07



Н е м о г а да разбера какъв ти е проблема на теб.че вечно дъвчиш една и съща тема в различни вариации .На времето никой не плю най-смотаните български мъже които се женеха за рускини или плажните гларусчета за финландки .а на теб вечно ти е на зор.че българките се омъжват за германци, Смесени бракове има откак свят светува.можеш да почнеш да плюеш и прабългарите .защото те първи са лансирали смесените бракове,А и още нещо когато лафът ти е от първа ръка то изказвай мнение



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: peperudaluda1]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано18.08.07 01:29



Кво да правиш?!

Тъкъв е живота!
Ние като си легнем с две и ставаме "ебачи"
Вие като легнете с един и ставате "курви"
Така е дошло,така ще иде!!!Наздраве!!!

Басси и лайфстайла!!!

Редактирано от aruba_man на 18.08.07 01:30.



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: бълrapckиcтyдeнт]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано18.08.07 01:38



Къде се загуби бе бате?
Виж твоите колежки как ме нападнаха!Ще ме лапнат като студентка-немски паспорт Навремето сякаш бяхме повече и те не бяха толкова зли?!

Лайфстайлът ми е втора ръка!



Тема Re: Германската мечта на българката!!!нови [re: aruba_man]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано19.08.07 00:18



Не мога да разбера за какво им са на студентките немски паспорти?Нали сме ЕС сега?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.