Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Prouchvaneнови [re: peperudaluda]  
Автор a_b_c_d (непознат )
Публикувано19.07.07 22:08



С автобус,организирано....



Тема Re: Prouchvaneнови [re: a_b_c_d]  
Автор peperudaluda (непознат )
Публикувано19.07.07 22:16



На сръбската граница е отвратително.Трябва да си вземеш и задграничният паспорт и да имаш да покаж еш минимум 250 евро иначе сърбите свалят и не ги интерисуват,че сме член на европейският съюз.Освен това нямаш право на повече от 10 кутии цигари ако си пушач.Глобата е голяма при повече бройки.АпО АВТОБУСНИТЕ ГАРИ ИМА СТРАХОТНА МАФИЯ И ЧОВЕК ТРЯБВА КАТО ЦЯЛО ДА НЕ ЗАВЪРЗВА РАЗГОВОРИ ДОКАТО НЕ СЕ КАЧИ В АВТОБУСА.



Тема Re: Prouchvaneнови [re: peperudaluda]  
Автор a_b_c_d (непознат )
Публикувано19.07.07 22:20



Благодаря,че ми казваш всичко това...
Екскурзията е организирана,от туристическа фирма и все пак информацията е полезна.Човек никога не знае...



Тема Re: Prouchvaneнови [re: a_b_c_d]  
Автор peperudaluda (непознат )
Публикувано19.07.07 22:29



Аз веддъж щях така да си изпатя.Имах 100 евро в себе си и кредитна карта с немска сметка.Добре че съседът ми по седалка имаше голяма су ма и ми даде част за да покажа на проверката пред сърбите.Ти си добър събеседник,приятно е да се общува с теб.Понякога ,когато почивам съм в интернет,но за голямо съжаление много от хората са с груб език и са арогантни.Ас теб се води нормален разговор.



Тема Re: Prouchvaneнови [re: a_b_c_d]  
Автор peperudaluda (непознат )
Публикувано19.07.07 22:33



Ако искаш да прочетеш нещо интирестно влез в -мнения-вашето мнение -темите с днешна дата



Тема Re: Prouchvaneнови [re: peperudaluda]  
Автор a_b_c_d (непознат )
Публикувано19.07.07 22:35



Мерси!
Лека нощ!



Тема Re: Prouchvaneнови [re: a_b_c_d]  
Автор peperudaluda (непознат )
Публикувано19.07.07 22:38



На теб също аз трябва също да си лягам утре съм първа смяна на работа.



Тема Re: Prouchvaneнови [re: a_b_c_d]  
Автор CarolinaKatarinaMueler (c.c. Catch)
Публикувано20.07.07 02:48



боже ми купи си кола с климатик



Тема Re: Prouchvaneнови [re: peperudaluda]  
Автор CarolinaKatarinaMueler (c.c. Catch)
Публикувано20.07.07 02:50



ам а ти акак може да не си си взимала урлауб??? да не би да не ти дават урлаубгелд???? Не знам аз бих си сменила работата моментално... такава без урлауб не ми аресва нещо... сигурна ли си че става въпрос за Ф.Р. Германия????



Тема Re: Prouchvaneнови [re: CarolinaKatarinaMuel]  
Автор peperudaluda (непознат )
Публикувано20.07.07 16:51



Ра ботя на две места .И тъй като се водя на 400 евро базис не ми се полага платена отпуска.Не искам да си сменя работата защото ми е удобно работното време.Тази работа ми е един вид за джобни пари.Занимавам се с изкуство,но печалбите са винаги относително нещо. Работя и на добра воля с деца инвалиди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.