Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 10.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ФИКТИВЕН БРАК  
Автор bitburger (непознат )
Публикувано18.04.07 07:26



Здравейте и от мен. Аз съм на 26 години и предлагам следната оферта: искам да сключа фиктивен брак с българка,живееща в Германия и притежаваща необходимите документи. От моя страна предлагам сериозна сума. От няколко години ходя сезонно в Германия и съм запознат с почти всички подробности. Пишете ми на и-мейл fikt@abv.bg за да договорим офертата. Моля да ми пишат сериозни жени! Благодаря Ви.
p.s. Може да ми пишат и жени от Австрия!
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bitburger на 18.04.07 07:27.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bitburger на 18.04.07 07:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от bitburger на 18.04.07 07:41.



Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: bitburger]  
Автор kk_nn_kk (PRIATELI)
Публикувано18.04.07 17:56



Ne se nabutvai taka


Horata sapo4naha ve4e da napuskat Germania,a ti si tragnal da se natiskash sa tuk.Napravi tova koeto si reshil ne v Ewropa



Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: kk_nn_kk]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано18.04.07 21:59



Много ми е интересно, що реши, че хората напускат Германия? Кои и кви са тия хора?
Дай щихворте по темата...да видим тука кво е тва недоволство, та да се стягаме да оправяме държавата щом е така...КъФ резил за Германия, щом бай Ганио тръгнал да я напуска...Xa-xa-xa



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: kk_nn_kk]  
Автор bitburger (непознат )
Публикувано19.04.07 08:58



както се казва - "този филм вече съм го гледал". Омръзна ми от хора, които са "захапали здраво кокъла" в Германия и нямат намерение да го пускат, а на останалите казват " не бе, недей, тук е ужас, не идвай тук" просто не мога да ги разбера, явно българинът ще си остане българин дори и на Марс да отиде...
Ако случайно има някоя мадама, която би се навила на такава сделка, моля да ми пише на fikt@abv.bg, а за проблемите на Германия Ви моля - отворете друга тема...



Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: Nirvana_2]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано19.04.07 18:55



Ама как, не гледаш ли най-хитовото предаване по канал1 " Mein neues Leben". Куцо и сакато вече бега от Deutschland. За повече информация: Канал 1 - четвъртък и неделя - 20.15 часа. Приятно гледане!



Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: bitburger]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано19.04.07 19:10



А ти защо искаш да дойдеш в Германия.
С какво те привлича тази именно страна ?
Какви са плановете и очакванията ти от живота тук?



Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: Maka_]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано19.04.07 21:35



Ти май бъркаш нещо Erlebnissucht, Abenteuerlust u Abwechslung с байганиовското изнасяне, пардон емигриране....



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: Maka_]  
Автор bitburger (непознат )
Публикувано19.04.07 23:54



Знам какво искам и какво търся,бъди уверен/а/ в това. Все пак някой ще ми напише ли нещо по ТЕМАТА на темата, или трябва да отворя нова тема, и да я оставя тази за обсъждане на проблемите на Германия?!?!?!?!



Тема Maka_, ti e otgovoril(a) Is4erpatelno!нови [re: Nirvana_2]  
Автор kk_nn_kk (PRIATELI)
Публикувано20.04.07 12:17



No ti mai kakto mnogo drugi v tosi forum si ot njakolko godinki tuka ili savsem ot skoro


ot 1987 sam tuk i imam pretencii da posnavam stranata i mnogo svarsani nesta s jivota v neja
Na vremeto napravih sastoto koeto pravjat sega tesi hora pokasvani po kanal 1 i kak mislesch ti ,sasto li sam si riskuval jivota sada bjagam ot BG.....kogato afrikanskite i arabskite studenti po nego vreme iskaha da se ojenjat sa Balgarka che da sajivejat v BG A vietnamskite rabotnici se jeneha pres glava sa besparichni balgarki che da sajivejat v panelni blokovi a ne v trastikeni kolibi vav Vietnam
Sastoto sega go pravjat njakoi hora ot tuka,no bes da si riskuvat jivota kato nas na vremeto pres granicite,ami si polsvat nemskite pasporti
Wse pak vi pojelavam uspeh....v bogata Germania...ot dobroto staro minalo



Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: bitburger]  
Автор kk_nn_kk (PRIATELI)
Публикувано20.04.07 12:29



Na tebe priateliu pojelavam da uspeesh s tosi brak.Tuk ima bespariochni socialno slabi jeni kolkoto iskash.No si mislja che ne tuk e mjastoto na seriosniat vapros koito si postavil
ako naistina idvash chesto do D,ne tarsi tova koeto tarsish m/u balgarite,a se savarti po b&#252;rata sa radotna sila i se isposaposnai tam s madami koito sa metar na dekarili v njakoja diskoteka se orientirai na takiva korpolentni momicheta koito sa v kompaniata na 4erni mom4eta.Svarshi tasi rabota sam sastoto balgarite sa prodajni pleme i posle ste si imash besbroi mnogo nepriatnosti.S eventualna jenitba ne svarshva nisto no sapochvat besbroi veche sakonni problemi tuk.Sapomni tova ot men....a ti si misli kakvoto iskash Vse njakoga ste se setish sa tesi dumi
Pojelavam ti uspehI te savetvam da si svarshish tasi rabota po jenitbata sam,bes svideteli
uspeh




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.