Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 08.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Eurovision Song Contestнови  
Автор someone_muc (непознат )
Публикувано04.03.07 10:55



Zdrasti,

po prinzip ne sym fan na ESG. Tazi godina uchastvat obache naistina dobri muzikanti ot Bylgariq - tyi kato se razlichavat ot golemiq potok chalga-rap-estrada iskam da gi podkrepq, kato glasuvam za tqh. Izpolzvam tozi forum (mai ostanal samo kato mqsto za omqha na pravna informaciq...), za da namerq i drugi entusiasti. Az sym v München, mojem dori i nqkyde da se syberem po vreme na glasuvaneto - taka shte e i po-priqtno mislq...

Za tezi koito ne znaqt koi shte uchastva, eto klipa kym pesenta:

http://www.youtube.com/profile?user=ElitsaTodorova

Mislq, che naistina zaslujavat podkrepa!

Pozdravi!



Тема Re: Eurovision Song Contestнови [re: someone_muc]  
Автор Plambin (непознат )
Публикувано04.03.07 13:42



Песента въобще, ама въобще не ми допада. След полвин минута я спрях, че ми се повдигна.

Тази простотия eurovision също не ме интересува, но тази година успя да ме заинтригува. Поводът е намерението на тъпите финландци да дисквалифицират групата от Израел, защото не им допадал текста. Супер коментари по тази тема има при

и , два блога, които не бива да бъдат пропускани.



Тема Re: Eurovision Song Contestнови [re: Plambin]  
Автор someone_muc (непознат )
Публикувано04.03.07 17:15



Za edno ti davam pravo - pesenta ne e nai-dobroto ot tova, koeto Elica i Tunji sa pravili i pravqt. No s podkrepa, ako zaemat po-dobro mqsto v klasaciqta - dori i v tozi konkurs, moje da im se pomogne da se razviqt kato tvorci. I dvamata imat talant, i to dosta! S udovolstvie shte investiram 10 - 20 evro prez mai, glasuvaiki za tqh!

p.s. tova ne e zadyljitelno meropriqtie, po komsomolska liniq.. ne me razbirai pogreshno - moje bi zatova reagirash taka...;)



Тема Re: Eurovision Song Contestнови [re: someone_muc]  
Автор Plambin (новак)
Публикувано04.03.07 21:07



виж, не ги знам тея, но доколкото съм осведомен, в БГ няма традиционна dark, EBM, industrial сцена, и на тея им личи че са аматёри. Поне да не се правят на dark, че стават за смях с тая смес черно, етно и drum&bass. Идеята не е нова, ето

един много добър пример. Не че нещо от сорта на , или би някога видяло eurovision от вътре. Жалко че Eco ги няма в нета.



Тема Re: Eurovision Song Contestнови [re: Plambin]  
Автор someone_muc (непознат )
Публикувано04.03.07 21:29



OK, togava nedei da glasuvash za tqh ili da gledash ESC. Kakto kazah - tova NE e masovo komsomolsko meropriqtie:) Na dobrovolna osnova e...:))



Тема Re: Eurovision Song Contestнови [re: Plambin]  
Автор ganadark (Прелитаща)
Публикувано05.03.07 14:20



Zashto pak si mislish che spomenatite ot teb grupi zvuchat profesionalno -na men mi zvuchat dosta levicharsko i bez nikakvi glasovi danni - no tova e vapros ba vkus -moga samo da te sagaljavam che go njamash .Lek den tvoja GANA




Тема Re: Eurovision Song Contestнови [re: ganadark]  
Автор Plambin (новак)
Публикувано05.03.07 17:56



Е, световната dark/gothic публика и критиците са на друго мнение от твоето за Sisters of Mercy, Lacrimosa, и Deine Lakaien, ама нейсе, да не се задълбочаваме. Коя друга група ти би споменала за сравнение?



Тема Re: Eurovision Song Contestнови [re: Plambin]  
Автор ganadark (Прелитаща)
Публикувано05.03.07 18:11



Masata ne opredelja kachestvoto a posredstvenostta kakto mnogo chesto se sluchva . Imai svoe mnenie po vaprosa no kogato njamash si prosto chast ot masata -bez sobstven induvializam i kriterii za neshtata..




Тема Re: Eurovision Song Contestнови [re: Plambin]  
Автор ganadark (Прелитаща)
Публикувано05.03.07 18:49



Ne poluchih nezabaven dusheven orgazam pri slushaneto na goreizlogenite 3 pesnjavki -tova e kriterija !!!!! Ot koeto sledva da badat zahvarleni v kosha i zabraveni .Ne me interesuva kakvo slusha Masata .
ISKAM DA POLUCHA UDOVOLETVORENIE NA SETIVATA SI !!!
Tova e istinata !!




Тема Re: Eurovision Song Contestнови [re: ganadark]  
Автор Plambin (новак)
Публикувано05.03.07 19:10



При такава аргументация, аз губя във всеки случай: или ми е лош вкусът, или нямам идентитет.

Ама добре, да запазим караницата за по-важна тема. Признавам се за победен, вземам си думите назад и твърдя обратното: Суупер са Елица и оня другия, забравих му името!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.