Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема razvod v germania?нови  
Автор pitahaja (непознат )
Публикувано10.01.07 11:20



Hi , v germania sum ot 2003 i sum omuzena za germanez ot 2 godini i 2 meseza ,,,iskam da popitam ako se razveda imam li pravo da ostana i rabotia v germania ,,,? Predvaritelno vi blagodaria!



Тема Re: razvod v germania?нови [re: pitahaja]  
Автор Germanboy (непознат )
Публикувано10.01.07 12:43



Mi naj mnogo da izduha6 supata , toest zna4i 4e nito pravo na rabota ste ima6 , kamo li puk na socialnite pomosti s koito predpolagam ve4e dosta si sviknala i ne moje6 bez tjah. Po dobre si stjagai kufara i si idvai v rodinata, rekolatata ot kartofi se nujdae ot selkostopanski gospojici tip tvoja milost. Ajde sestro pi6i pak kogato nemeca te e ka4il na avtobus4eto za Bg to.



Тема Re: razvod v germania?нови [re: pitahaja]  
Автор ganadark (Прелитаща)
Публикувано10.01.07 21:14



Не го слушай тоя- типичен българин в Германско -отврат не мога да ги понасям .В твоя случай нямаш проблем но само ако имас постоянна работа или си плащаш по някакъв начин данъците .По добре изтърпи поне още една година с него и ако имаш работа въобще нямаш да имаш проблем смятам .

Pogledni i tuk-ako znaesh nemski .
http://www.einbuergerung.de/index2.htm

Редактирано от ganadark на 10.01.07 21:21.



Тема Re: razvod v germania?нови [re: pitahaja]  
Автор lis (непознат )
Публикувано11.01.07 10:07



Zdraveite!Sled vlizaneto na Balgaria v EU, niamam predstava dokolko sa se promenili zakonite za balgari prebivava6ti v Germania, no smiatam, 4e niama da imate pravo na rabota, poneje niamate unbefristet.Ako iskate da ostanete 6te triabva da potarpite o6te 10 meseca, sled 3 godini brak moje da podadete Antrag i togava ve4e niamate griji. A na tozi s kartofite da hodi da si gi bere sam, i iskam da go popitam ot kade tolkova razbira ot sozialni pomo6ti kato v Balgaria niama Sozialni?





Тема Re: razvod v germania?нови [re: lis]  
Автор Germanboy (непознат )
Публикувано11.01.07 12:11



ami ne sa se promenili mnogo zakonite , duha si supata i tova e . Ama naistina neka da ostane oste 10 meseca s nego da ja dopre4uka ot boi , ta da i doide akula v glvata , drug put da si sedi na selo da si 4opli semkite na selskija megdan i da 4aka mujo i da se vurne ot nivata. A za socialnite pomosti hi4 i da ne si pomislja, kakto gledam maj bukel nemski ne znae taka ste ja oposkat 4e ste se naloji da leji v zatvora za lujlivi danni v deklaracijata



Тема Re: razvod v germania?нови [re: pitahaja]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано11.01.07 12:40



Sedish i traesh oshte malko ...i v tva vreme tyrsish "frisches Fleisch" za posle sled razvoda. Tuka njakoi taka go pravat....



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: razvod v germania?нови [re: Deutschlaender]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано11.01.07 20:13



За себе си лично таKова решение не мога да си представя, но не съм против. Аз съм твърдо за свободата на личността, всеки да си оправя нещата както намери за добре.

Аз, бях твърдо решила, че ако не си осъществя сама детската ми мечта за немски паспорт, се включваме на план Б, демек развеждаме се и аз подписвам с един мой много печен приятел гей, който все още ми е като брат. Същото решение важеше и за Нирвански. Но нещата се оправиха и без план Б.

А иначе немците много си падат по чyжденки, защото са екзотика. Нямам никакъв проблем с тях. Дори в някои кръгове на академици брака с чужденка се води мноу шик. Виж, обратния вариант не върви много. Германките не си падат много по чужденци, защото все се притесняват, че първо ше ги хванат за гъза, както се опитват да правят повечето ауслендери....



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: razvod v germania?нови [re: Germanboy]  
Автор lis (непознат )
Публикувано11.01.07 21:24



Moje li da vi popitam ne6to, za6to ste takiva gadniari be?Niakade da pi6e,4e maja i e alkoholik,ili,4e tia e bokluk,qavno niakoq jena qko vie prezakala i sega vsi4ki sa vi 4erni, nali za tova e toq klub, 6tom pita,zana4i si ima problemi i ne e na qsno kak da si gi razre6i.Misleh,4e gadnite BALGARI sa ostanali v Balgaria,no qvno niakoi sa ospiali da se izmaknat.Ima hora koito se opraviat i si misliat,4e mestoto im e toplo na koito mu e zle da go duha,6toto e bokluk.Obi4am da si hodia v Balgaria,kakto vsi4ki vas,no samo za 2-3 sedmici 6to tam kato 4uiat,4e jivee6 v Gemania im barka6 v zadnika.Gledai te si rabotata i ostavete momi4eto na mira,dali 6te duha supata si e nein problem,moje i da imate pravo, no tova ne zna4i, e triabva ja obijdate!



Тема Re: razvod v germania?нови [re: Deutschlaender]  
Автор Plambin (непознат )
Публикувано11.01.07 21:51



wo fing das an, was ist passiert,
was hat dich bloss so ruiniert ...

сериозно, защо да са глупаци тези които се женят заради секса? И
обратно. Да не забравяме, че на твоя Юбердойчи Hartz му носеха с
хеликоптер португалка call girl.

Е, сигурно такива ги говорят в Дойч Вустерхаузен. Ама накъде тръгна славният преславен православен велики български народ, ццц

SCNR

Редактирано от Plambin на 11.01.07 22:40.



Тема Re: razvod v germania?нови [re: Deutschlaender]  
Автор ganadark (Прелитаща)
Публикувано12.01.07 16:37



Още един Извергнат от немците и българите нещастник ....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.