Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Злобата у българите в Германиянови [re: nealivilla]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано16.08.06 10:29



Сигурна съм, че като те питат от къде си дебело лъжеш, че си от САЩ. Та затуй се радваш на респект и лйбезни усмивки. Нали там си поживяла малко и можеш немците да ги излъжеш. Те милите са много доверчиви и наивни понякога.
Ама я си признай от коя българска паланка си - веднага любезната им и изпълнена с респект усмивка ще изчезне и към тебе ще се отнасят като към безвъздушно пространство. Само си направи експеримента!.





Тема Re: Злобата у българите в Германиянови [re: Maka_]  
Автор nealivilla (непознат )
Публикувано16.08.06 18:47



...tshestno kazano ne te razbiram momitshe. Dumite ti sa palni sas zloba i predrasadazi.
Definirash horata poradi technija proizhod ili mestonahojdenie.


Tshe njamash dostap do internazinalni Betriebi na vseki mu e jasno ot glupostite de gi pishesh.


PS: Protsheti oshte edin pat parvija Posting na avtora po tazi tema... Deine Gedanken spiegeln seine Bedenken.

Corrige praeteritum, presens rege, discerne futurum.




Тема Re: Злобата у българите в Германиянови [re: nealivilla]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано17.08.06 10:39



Е, много авторитетно звучи "dostap do internazinalni Betriebi"Такива неща са ценни за хората, които не са имали достъп до никъде и нищо, тъй като са принадлежали към плебса.На мене тези мутлинационални компании са ми партньори и клиенти . А такива пръдли като тебе ми се молят да им дам хляб в ръцете.. Какво толкова се гордееш, не мога да те разбера.
Ама познах, че лъжеш, че си от Америка, нали. Не отричаш!
Ех, како, како, комплексирана провинциалистка си ти. Aus der Provinz!





Тема Re: Злобата у българите в Германиянови [re: Maka_]  
Автор nealivilla (непознат )
Публикувано17.08.06 15:07



........Der alter Lukrez heatte den passenden Spruch fuer dich: "Felix, qui potuit rerum cognoscere causas."



In diese Sinne verabschiede ich mich und begebe mich in meinen wohlverdienten Karibikurlaub.



Тема Re: Злобата у българите в Германиянови [re: nealivilla]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано23.08.06 11:06



Cura te ipsum!
Приятно печене на гъза!
Ама си признай, че се представяш за американка в Германия!





Тема Re: Злобата у българите в Германиянови [re: ganadark]  
Автор radkova12 (непознат )
Публикувано04.09.06 20:22



Izviniavai, no kak mojesh da govorish tolkova elmentarno, veroiatno triabva da si potarsish prichinite u sebe si. Az naprimer imam tuk mnogo priateli, balgari. A i v kraia na kraishtata ti sa samiat /ata balgarin/ka. Bezobrazie, che ako nie ne se uvajavame, koi shte ni uvajava. Nikoia nacia ne moje ga se okachestvi tolkova generalno, tova e totalna nekompetentnost, veroiatno ne ti e izvestno kakvo oznachava chovek da se razglejda kato individualnost.
Nadiavam se da si razbral/a smisela na tova, koeto iskam da ti kaja.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.