Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема brak v Deutschlandнови  
АвторVlbena (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 00:50



?:Kak e v smesenoto BG-DE semeistvo, ima li njakoi s opit ,4e kakto si znaem sme dve razli4ni kulturi



Тема Re: brak v Deutschland [re: Vlbena]  
АвторGanyo (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 12:42



Ех моето момиче...
Защо ли българките само се оплаквате, че сте подложени на сексуален тормоз, че ви били изнасяли за западна Европа като секс-робини и.т.н.
Ето на, никой не ви карал насила, вие сами си идвате.
Я да вземеш да се върнеш в БГ и да си родиш децата там, нали трябва нацията ни да оцелее някак
А ти си тръгнала да ми ставаш робиня

На въпроса ти конкретно нека отговорят няколкото многознайковци-в това число Модераторката, НИРВАНА, Владко и.т.н.

Редактирано от Biba на 30.01.06 15:13.



Тема Re: brak v Deutschlandнови [re: Vlbena]  
АвторBalkaneca (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:10



Добре или зле ще е зависи най-много от конкретните хора и по-малко от това кой от каква националност е. А хора най-различни.



Тема Re: brak v Deutschlandнови [re: Balkaneca]  
АвторGanyo (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 15:27



Абе защо да им ражда на тях деца, като може да роди Бъгарчета. Малко ли черни си имат.
Това е жалкото, че нацията се губи.
А тя да си бие главата като иска.



Тема Re: brak v Deutschlandнови [re: Vlbena]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 00:29



Sudeiki po moja opit i po opita na povecheto mi poznati: dobre! E, ima njakoi trudnosti, no predishnia mi muzh - "bulgarski rodoljubets" - si pozvoljavashe da me udrja, obizhda i ... abe ne mi se vrusta nazad. Dovolna sum ot zhivota si, minavam prez ne edno i dve izpitania tuk, no ne suzhaljavam. Choveka do men e nai-milia na tozi svjat. Obozhavam go, a natsionalnostta ne e ot znachenie.



Тема Re: brak v Deutschlandнови [re: Ganyo]  
АвторElle (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 13:32



Ganyo,****************** na podhodqshtoto za tova mqsto

Редактирано от Biba на 30.01.06 15:14.



Тема Re: brak v Deutschlandнови [re: Elle]  
АвторGanyo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 14:05



Корените са ми софийски до девето коляно.
Селяните са други, и те са тези, които ни развалят имиджа тук-разни бачкерчета, сводници и уж българки, дето обаче и украинките не могат да им стъпят на малкия пръст.

Аз моето момче (или момиче) събирам опит в тази страна още от времето, когато си сукал(а), така че се опитвай да убеждаваш новопристигналите студентчета, не мен, в идеалите си.

Редактирано от Biba на 30.01.06 15:17.



Тема Re: brak v Deutschlandнови [re: Ganyo]  
АвторVljbena (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 20:15



Bravo "bai Ganyo" !Ti si edin ot tija deto sutrin se s9rdjat na sebe si , a posle na vsi4ki ostanali. S tvoite psuvni stavasch samo za karuzar, tova s "grajdanina" te ti pasva!S9mnjavam se, 4e s tvojite degradirali ideali i ubejdenija ste namerisch njakoga istinskata ljubov.



Тема Re: brak v Deutschlandнови [re: Vljbena]  
АвторGanyo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 21:03



С любов доникъде няма да стигнеш в тази държава. Само ще те използват, но ще го осъзнаеш чак след години. За тях винаги ще бъдеш второстепенен човек, който трябва да им е благодарен до гроб, че са го измъкнали от помията. Те гледат на жена си като на предмет, само и само да не са ledig и да си делят разходите с нея. А децата възпитават с омраза към България, опитват се да изкоренят всичко българско у тях. Всичко това правят заради изключителния си егоизъм и ненавист към източноевропейците, без да осъзнават всъщност колко низши същества са-ниска култура, слабо образование, генна обремененост(огледай се като излезеш навън и преброй колко от тези около тебе имат разни психични отклонения) и пр.

А пък ти мене не ме мисли. Аз съм женен от 28 години, имам три деца БЪЛГАРИ.
Любов не съм изпитвал никога, нито пък съм бил обичан. Но това не ми е попречило да създам големи неща и у нас, и в чужбина. И съм получавал признание от всекиго и всякога.

Старите хора у нас казват: "Не питай старило, а питай патило".
Моят най-искрен и последен съвет към теб е: Живей в Германия, образовай се, работи, изкарвай пари, възползвай се от всичко и всички, но за бога, не се продавай, не се оставяй да те поробят, не затривай рода си. Това би било престъпление към дедите ти.



Тема Re: brak v Deutschland [re: Vlbena]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано29.01.06 23:16



Муцка, ще има да ти пати главата. Германският мъж много обича да го завира на чуждо, не се тикай там 'дето не ти е нужно...

Esse quam videri



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.