Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 01.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 10 часа престой в Будапещанови  
Автордeйзи (Нерегистриран)
Публикувано07.01.06 23:51



знам,че има доста изписано за Wizzair.
Но ми предстой пребиране към България.
Та исках да потитам дали някои знае дали на летището мога да си оставя багажа и спокойно да се разходя из града.
Също така как по-лесно се стигна до града (с бус или с метро).
Много благодаря предварително



Тема Ще ти кажа това, което знам.....нови [re: дeйзи]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано08.01.06 01:31



.....но искам да уточня, че не съм пътувал ,а ми престои да го направя след 10 дни.

На ТЕРМИНАЛ 1 където кацат полетите на WIZZ няма място за оставяне на багажа, а такъв има на ТЕРМИНАЛ 2. До колкото знам се намира близо и може да го оставиш там.
Варианти за придвижване до центъра знам 2 - единия е с автобус , мисля беше номер 93 и после с МЕТРО. Втория е с т.нар. маршрутни бусчета, които тръгват от ТЕРМИНАЛ 1 и отиват директно в центъра.Ето сайта на тези автобусчета -



Това е което мога да ти кажа....УСПЕХ



Тема Aз бях тамнови [re: TCP/lP]  
Автор M-l-L-E-N-A ()
Публикувано10.01.06 19:05



Много има да чакаш там ако стоиш на летището бях там и не ми беше приятно, оставяш си багажа за 16Е за 2 раници и си купуваш билети за автобус който те откарва до метро станцията...не до самия центар....след това взимаш метрото...и патуваш 20 мин, билетите за всичко са едни. ама не си купувай 12 в талон купи си ако мозеш по малко че мен ме излагаха и сега не знам какво да ги правя тиа билети....в центара мозе да видиш двете страни на Будапеща...но хората там само като разберат че си чужденец гледат да те излазат затова си купувай само кафе от написани на менюто цени а инаяе винаги те льжат. трйабва да си обмениш унгарски пари...а те са в хиляди....и никога не можеш да се оправиш...поне аз не можах. Но иначе града е хубав...ама аз определенно не харесвам хората
Пожелавам ти успех...
И весело в БГ....поне аз никога няма да патувам пак през Будапеща...не ми хареса



Тема Re: Aз бях тамнови [re: M-l-L-E-N-A]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 11:32



Друго си е на село,нали??



Тема Re: Aз бях тамнови [re: M-l-L-E-N-A]  
Авторvilimart (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 13:29



Spodeliam mnenieto ti, izlagah se vednaj prez Bydapeshta (yj che shte imam vreme da ia razgledam, daje s prespivane biah......)no silno sam razocharovana i veche ne iskam da chyvam za tam, shtom nai- dobrata mi priatelka (koiato e yngarka) ne moje da me izlaje da otida pak tam , znachi ima za kakvo........



Тема Re: Ще ти кажа това, което знам.....нови [re: TCP/lP]  
АвторДeйзи (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 16:29



Мерси за отговорите,само че аз вече прибрах.
Нещо в последния момент се разколебах и си останах на летището. Не че беше много приятно - 10 часа на едно място. Но се оказа че терминал 2 е на 6 км, т.е. не е толкова близко (за информация на тези които тепарва ще патуват).
иначе от самите wizzair съм доволна!



Тема Добре де.....нови [re: Дeйзи]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано12.01.06 17:03



....между двата терминала няма ли някакъв транспорт???



Тема Re: Aз бях тамнови [re: M-l-L-E-N-A]  
Автор navy (PhD)
Публикувано12.01.06 17:59



ха, тея как ги пуснаха в ЕС, баси наглите мангали! По-големи скапаняци от тях не съм виждал!
А летището в Будапеща е мястото, където те обират най-законно: цените са по-високи от центъра на Париж, Берлин и Лондон накуп!

ДАВАЙ СТОЙКО, САМ СИ!
Разгеле бон-соар, уважаеми зрители!


Тема Ами кво да ти кажа.....нови [re: navy]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано12.01.06 19:50



....говеда....



Тема Re: Добре де.....нови [re: TCP/lP]  
Автордeйзи (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 10:07



Ами на информацията ми казаха че и може да се стигне до там с градския транспорт или с минибус (маршутка). Ако разгледаш разписанието и маршута на рейса за който ти беше писал (93 или нещо такова) ходи до терминал 2.
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.