Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Тема О2 Генион - въпросченови  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано06.12.05 18:53



Здравейте, имам един въпрос.
Искам да си взема мобилен телефон от О2 с тарифа генион. Все още нямам немска сметка, защото ползвам международна кредитна карта. Ще си отворя немска сметка специално за целта. Но не смятам да слагам кой знае какви пари вътре. просто, колкото да стигнат като начало. Би ли имало възможност да ми откажат договор?




Тема Re: О2 Генион - въпросче [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Авторstudent (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 21:26



ami po princip ne bi triabvalo da ima problem, no dori i da ti napraviat, prosto otiva6 v drug magazin na o2



Тема Re: О2 Генион - въпросченови [re: student]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 22:09



Ako imasch njakakvo prebivavane v Germania,njama da imasch nikakav problem



Тема Re: О2 Генион - въпросченови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор xzibitor (abuser)
Публикувано06.12.05 22:46



Отговор директно на въпроса ти: Количеството на парите в сметката ти няма значение за това да ли ще ти дадат договор или не *пример: Мой приятел си взе SE K750 i преди месец с 70 евро в сметката. Друг е въпросът, че могат да ти откажат без да ти дадат логична причина за това... Отказите на О2 са станали вече пословични :)



Тема джи-е-сем-4е..нови [re: xzibitor]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 13:39



"Отговор директно на въпроса ти: Количеството на парите в сметката ти няма значение за това да ли ще ти дадат договор или не *пример: Мой приятел си взе SE K750 i преди месец с 70 евро в сметката... ден, преди мама и тати да му преведат 2000-то евро за месеца!"
Със 70 евро си вземи 750 лук4ета от Росман!



Тема Re: О2 Генион - въпросченови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор die kaka (новак)
Публикувано07.12.05 14:04



На дъщеря ми и отказаха, защото още не и беше излязло удължението на визата. За да не губим време аз си направих втори договор и нсе сме пробвали повече. Чувала съм обаче за случаи с други български студенти, на които са им отказвали въпреки, че имат 2 годишна виза, единствено с обяснението, че не дават на български студенти, защото имало много случаи на измами (изчезват и не плащат, въпреки че договорът не е е изтекъл). Най-добре е да питаш



Тема Re: О2 Генион - въпросченови [re: die kaka]  
Авторcooxie (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 20:36



az puk ne si iskam geniona ve4e.ostava mu po-malko ot godina dokato izte4e i s udovolstvie bih go prodala daje za 10 euro na nqkoi,koito moje da go pla6ta(prosto 6toto vse o6te e na moe ime i ne 6ta da mi pravqt problemi)...vupreki,4e koi li moje da garantira,4e 6te go pla6ta....hmmm

e kakto i da e,pri interes,pi6ete tuka ne6to:)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.