Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Jivota v Hamburg??нови  
АвторSofi (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 09:36



Zdraveite, ako moje niakoi da mi kaje kakvo moje da pravi edin student v Hamburg (momi4e) za da si raznoobraziava malko jivota no bez da har4i mnogo pari:(
Ne e za men - imam sestra studentka tam i ne mislia 4e se 4uvstva 6tastliva tam. Mnogo mi e ma4no za neia iskam da ia zaradvam po niakakav na4in.
A ako ima niakoi mladej (svoboden bez gaje i sviasten) da mi se obadi da gi zapoznaia - niama da sajaliava;)



Тема Re: Jivota v Hamburg??нови [re: Sofi]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 14:31



Procheti na "balgarskijat student" njakoi ot rezenziite!!! Apak v Hamburg startirash s edna krachka po-napred!! Uspex jelaja na sestra ti!! Uveren sam v nego!



Тема do ***нови [re: ***]  
АвторSofi (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 15:36



mi to vse taka i jelaiat uspeh horata a tia e vse taka samotna ve4e v kraia na vtorata godina (pone spored men no taka zvu4i po telefona)
a ti kade u4i6 ***? da ne bi da si niakade nablizo i za6to misli6 4e e edna kra4ka napred tam?



Тема до Софинови [re: Sofi]  
АвторЖoзeф (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 15:46



Софче, ******

Редактирано от Biba на 04.08.05 15:55.



Тема Re: до Софинови [re: Жoзeф]  
АвторSofi (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 11:38



Naistina ne razbiram poslednoto, moje bi e specialen forumski termin niamam opit v forumite?



Тема jivota v Hamburgнови [re: Sofi]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 13:31



Sofche,javno e stanalo nedurazumenie!

S tova ,che Hamburg e s edna krachka po-napred imax vpredvid po-golemite vazmojnosti za realizazia tam(kato vzemem pod vnimanie,che tam sa nai-golemite "pachki" v De!) Parvijat goljam PLUS,che sestra ti e tam.

Az bix se opital da pomogna,no sam tvarde daleche ot nego grad!! Vapreki che iskax skoro pak da posetja edin prijatel tam ,a i Susi's Bar!



Тема Re: jivota v Hamburgнови [re: ***]  
АвторSofi (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 14:00



Iavno ne moga da pomogna osobeno na sestri4kata no sega e liato i sigurno po-malko hora 4etat tozi forum . ako sa si do6li v BG si imat drugi zanimania, na esen 6te ia povdigna otnovo.
4ao



Тема Re: jivota v Hamburgнови [re: Sofi]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 14:13



Kade na esen,togava sha vadim kartofite!



Тема Re: jivota v Hamburgнови [re: ***]  
Авторzuzu (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 14:40



A kakvo u4i sestri4kata v Hamburg?



Тема Re: jivota v Hamburg [re: zuzu]  
АвторSofi (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 19:50



U4i arhitektura svar6i vtorata godina i zapo4va treta oktomvri. V momenta raboti kato servitiorka v 2 restoranta edinia e pred falit:) Doide si samo za 1 sedmica prez uni i pak zamina:((( Ne stiga 4e samotno deteto mi i pari4ki niama...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.