Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 11.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ха-ха-ха-ха-ааа-аааа-хо-хо-хо-хииуааааааааааахахахнови [re: die kaka]  
Автор бълrapckи cтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано30.07.05 13:56



Kaко, доматите от България, Турция и Македония имат едно общо - че са расли поне на пръст. Нямаше да говоря за доматите в Холандия, ако не ги бях видял със собствените си очи. Те, както казах, растат на някаква кочина от дървени стърготини, обилно намокрена с химикали. Всичкото това е наръсено на една мушама, а отдолу е бетонна плоча. Отогре им светят едни лампи Филипс като тези на стълбовете на стадионите. Като наближи денят за доставка, палят лампите. Холандците наистина не мога да ги упрекна - те доставят на пазара това, което такива като теб търсят да купуват, защото явно им е много вкусно и "не е менте".

А да ти напомня, че годината е 2005 и времето, когато в магазина имаше само едно сирене и 3 вида вино, вече свърши. Това, че са различни по вкус и качество е част от играта. Трябва сама да се напънеш, да си намериш някое с добър вкус и прилична цена. От 100 вида все 10 ще са О.К.

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Много ми е странно, защо....нови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано30.07.05 17:55



...студенти от БГ-то стоят упорито тука в Германия и само се правят на майстори и плюят по неин адрес, вместо да я напуснат и да си изберат държава, дето няма да им се налага да я плюят, я БГ-то, ако щете Исландия, Унгария, Танзания, където и да е ??
Сигурно всичките дето плюят, имат вече и по някои побелял косъм и по някоя бръчка от ядовете. Колко жалко за фасона им!


I 'm free! Be free!


Тема Re: Безработицата в Германия - 12%, в България - 1нови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
АвторбУдAлA (Нерегистриран)
Публикувано30.07.05 17:57



Бинго! Искам да ти поднеса приятната новина, че има българи в Германията които не мият чинии (5300Евро ми капят всеки месец, в БГ последната заплата ми беше 200 долара а средната беше тогава около 100)



Тема Re: Безработицата в Германия - 12%, в България - 1нови [re: бУдAлA]  
Автор бълrapckи cтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано31.07.05 11:49



Позволи ми да се съмнявам в написаното от теб. Тези със заплати по 5000 евро много-много не съответстват като личностен профил на участниците в тоя форум.

"Българи в Германия" е форум на героте на Стейнбек от романа "Улица Консервна" и по-точно на техните проекции като време и място - време: днешно , държава: Германия.

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Re: Много ми е странно, защо....нови [re: Nirvana]  
АвторDrak (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 12:50



neka plujat,nali trjabva da si izbijat kompleksite .Kolko gotino e da si plue6 ,a drugite da te 4etat.Napravo e veliko .6to se otnasja do Ispanija po-dobre da ne hodjat -mnogo e toplo,ima mnogo sanarodnici\glavno ot selata -po4ti celija Plevenski krai e tam\,koito plujat ispancite i organizirat malki intrigi sre6tu saseljanite si.Za da ti nameri rabota na6 sanarodnik ,koito e pove4e vreme tam i ima kontakti trjabva da si plati6,ako si kasmetlija -praktika e da poraboti6 v stroitelstvoto s razni bratja ot Latinska Amerika ,a da zabravjat da ti platjat i edni takiva raboti ispano-balgarski.Spodeljam li4en opit ot minaloto .Inak v De si mi haresva ,hodja si ponjakoga do Bg i s kef se vra6tam tuk,no ako na njakoi ne mu haresva da si hodi ili deto vika6 da si tarsi mjastoto.



Тема Re: Безработицата в Германия - 12%, в България - 1нови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Авторb (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 12:59



Tova 6ega li e za Ulica konservna?Moje bi ima i takiva podobni geroi,no i mojat syprug vzima zaplata ot okolo 6000 evro,taka,4e mu vjarvam.E,mojata zaplatka e skromna.



Тема Re: Много ми е странно, защо....нови [re: Drak]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 15:05



otvorixte mi o4ite!! pribiram se zasramen!!



Тема kam "b"нови [re: b]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 15:19



".....i mojat syprug vzima zaplata ot okolo 6000 evro,taka,4e mu vjarvam.E,mojata zaplatka e skromna."

Toi zatova "balgarskijat student" vi prikanva vas jenite da si namerite nemski maje,i da se "rodite" nai-nakraja,zashtoto germanezat pri tazi zaplata 6teshe da te spre otdana ot rabota.



Тема Re: Безработицата в Германия - 12%, в България - 1нови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 20:38



:) тук на българките като им кажеш Здравей и едва ли не те напсуват. Виж ако почнеш с Хелоу-малее каква любезност, каква топлина.



Тема Re: Много ми е странно, защо....нови [re: ***]  
Авторsmok (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 05:29



kefish, choweche
xaxaxaxa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.