Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Тема Europa Parkнови  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 19:45



Писах в съседния клуб относно дисниленд и там ми препоръчаха Europa Park в Германия. Някой посещавал ли го е и би ли споделил впечатления, по специално за екстремните атракциони. Само да вмъкна, че сайта им го разгледах и каквото инфо има там то видях.

10х



Тема Re: Europa Park [re: Max]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано20.07.05 22:18



Точно екстремни има :). Хубаво е - ама и цената е добра. Ходих преди около година, беше 25 евро, ако не се лъжа. Има една висока колона - колкото 18 етажен блок. На нея има седалки, вдигат се догоре и после падат свободно надолу. Малко преди края се забавят, разбира се. Аз не посмях да се кача, но жена ми пробва и й хареса. Има и 'ужасно' влакче, върти се яко и с голяма скорост. Има и едно пускане с кану по наклон - не е лошо. Има и по-спокойни влакчета. Децата много им се кефят.



Тема Re: Europa Parkнови [re: Hищo]  
АвторDriver (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 22:32



Здравейте! Бях преди 1 месец в Европа парк и мога да кажа, че определено си заслужава парите. Кулата със седалките я няма, но пък има много други неща. Препоръчвам ти да се возиш на Сребърната звезда /Silver Star/ и на всички мокри влакчета /не ставаш чак толкова мокър/. Освен това си заслужава и спускането по реката с едни кръгли салове или каквото е там :) Наблизо е гондолата, мини и от там;) Също така не пропускай станцията МИР и нейното влакче и влакчето в Сферата. В момента има промоция на Дойче Бан и Европа парк и може да закупиш билет ако си в Баден-Вюртенберг, който включва пътуване от цял Баден-Вюртенберг до Европа парк и обратно и входа. Най-изгодно е да сте 5 човека, но и до 3-ма е на далавера ;)


Това е линк за подробности. Пожелавам много жесели преживявания!



Тема Re: Europa Parkнови [re: Driver]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 00:12



Мерси за инфото!
Всъшност ние ще тръгнем от София и или ще пътуваме с влак дотам и после до париж или със самолет до париж, а за 2 дни ще идем до парка. Доколкото видях той е на около 500км оттам.

При всички случай една нощувка ще трябва да напрваим там наоколо, но ще потърся в интернет какви са възможностите. Ако някой знае за прилични хотели, не много скъпи, ще съм благодарен да сподели



Тема Re: Europa Parkнови [re: Max]  
Авторsem (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 14:17



Ако искаш погледни в ebay.de,там има накуп билет с нощувка за по 30-40 Евро. Ние с приятелката също бяхме с нощувка, но си нощувахме в мини-ван-а. Инае всичко за EuroppaPark е вярно - много кеф за някакви си 27, или бяха 29 Евро - за сравнение едно пазаруване за 2 човека за 2 дни в най-ефтините магазини е над 25. Така е....



Тема Re: Europa Parkнови [re: sem]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 19:06



Не знам немски за съжаление;-(



Тема Re: Europa Parkнови [re: Max]  
Автор makesa1O8 (непознат )
Публикувано21.08.05 20:23



da bila sam, no predi 2 godini.sega ima novi atrakzii , no tazi godina ne sam hodila , a i tova skapano vre me izob6to ne predrazpolaga.struva si da se poseti .4udesno e! pozdrav!



Тема Re: Europa Parkнови [re: Max]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 23:15



И от мен едно напътствие! Някъде из 4удните алеи на парка има шадраван4е прили4ашто много на нашенска 4ешми4ка за вода. Т.е представлява един или два обли камъка и от тях блика водица! Табелата на която пише,4е водата не е за пиене,едва ли е открадната.. та schön aufpassen.
Аз преди години като го извъртях тоя номер едва не по4наха да ми хвърлят пари! Забравиха и за влак4ета и за вси4ко!! Весело изкарване.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.