Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема знаете ли, че предстои да  
АвторOбaчe (Нерегистриран)
Публикувано29.06.05 20:08



отида на море - цялото черноморие ще обиколя. Ще бъде велик купон



Тема Re: знаете ли, че предстои данови [re: Oбaчe]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано29.06.05 20:25



За всички желаещи да последват примера ти, вчера гледах билети last minute за 44 евро при l'tur до Варна...

Аз не съм от тия дето ти завиждат, предпочитам други морски райони на Европа...

I 'm free! Be free!


Тема Re: знаете ли, че предстои данови [re: Nirvana]  
Автор млekapka (непознат)
Публикувано30.06.05 18:46



други морски райни в европа. зву4иш от тия дето тия морки райони ги знаят само от картата и у4ебника по география за 6-ти клас. ходи се скрий някъде и си би фрий там, става ли? или и ти си от типа селянки, дето бухнали урлауб за 200 евро халбпансион на майорка или фаро и ми се правят тука на велики и ми обясняват какви "морски райони в европа" предпо4итали. иди на по4ивка на хавай или фиджи и тогава ела да ми се правиш. ина4е не си вървежна скъпа. смешна си.



Тема Re: знаете ли, че предстои данови [re: Nirvana]  
Авторdraka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 19:29



Nirvanche,

sa seten put ti kasvam, che si malko naduta! Ne se pravi na tolkova vashna samo sashtoto si stignala do niakoe geto v Germania. I ne si isbivai komplexite v tosi forum - stom bulgarite i Bulgaria sa tolkova pod tvoeto nivo, to nikoi ne te sadulshava da visish postoianno v tosi forum.

PS Ne si li se samislila da se prekrustish na Gudrun ili Hildegard? Tova taka bi pasvalo na tvoiat Gemuet!



Тема Re: знаете ли, че предстои данови [re: Oбaчe]  
Автор Daniel Kueblboeck (Superstar)
Публикувано30.06.05 20:38



и на мене ми предстои



Тема Re: знаете ли, че предстои данови [re: draka]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано01.07.05 08:03



Колко са фаcциниращи мисленето и тесногръдието на някои само!!

За добри идеи като тая с l'tur никoй не ти казва едно благодаря (гараHтирам, всички са посетили сайта след прочита на поста ми), ОБАчЕ всеки се вълнува от последното мu изречение, ха-ха-ха!!! Така си и мислех, защото пoзнавам тесноскроенuте сънародници, но в всеки случай не съм длъжна точно пък в тоя форум да обяснявам защо Ибица или Корсика ми по-харесват от бг черноморието...ок!!!!!!!!!!!!!!!

I 'm free! Be free!


Тема Re: знаете ли, че предстои данови [re: Nirvana]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 13:49



Vsichko, gogato gledash snimkite ot katalog izglegda prekrasno( stava vapros za Ibiza ;korsika i t.n. ), skapa,
no naistina zavigdam na choveka koito shte obikalja po nasheto chernomorie -Njama po prekrasni mesta ot Bulgarskoto krajbregie i zalivi .
Bulgaria -the best .



Тема Copu...нови [re: moni]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано01.07.05 15:59



Когато гледаш картинките в каталога: да, ама не когато имаш лични впечаления от местата, както е случая при мен.

И сори...по принцип съм против такива определения като the best, защото по света има множество хубави места и е много ограничено да се посочи само едно като the best...

I 'm free! Be free!


Тема Re: Copu...нови [re: Nirvana]  
Автор млekapka (непознат)
Публикувано01.07.05 18:20



Скъпа, какви толкова впечатления имаш от ибица бе? да не са те отворили там? някой 4ерен ще е бил. иначе моите впечатления от ибица са, че там главните туристи са някакви деца, които си правят първия урлауб без родителите си. пълно с някакви пикльовци дето пият бира и сангрия от кофи на плажа и вдигат шум до небесата и те като тебе да види света, 4е са били на ибица. иначе по клубовете има хубави мъже, само дето не си падат по жени щото са обратни. в ибица сигурно има повече обратни на квадратен километър отколкото и в кьолн даже, щото там обратните от цяла европа си ходят на урлауб. а корсика не знам защо я слагаш заедно с ибица. и там има педераси верно, ама не се чукат пред дискотеките щото са французи (най омразната ми нация в европа между другото). да не говорим колко заплашени се чувстват местните от турситите щото им променяли културата. нищо чудно, че освен французи никой друг не ходи там. освен ако не му се слуша колко велика е френската нация и как трябвало френски да се изучава навсякъде вместо английски. а поръчаш ли си кафе на английски ще ти го донесат студено и с плюнка. тва е малка част от личните ми впечатления от тия места, има още много ама не ми се пише. и последно на корсика или на ибица те отвориха? или и на двете места?



Тема Re: Copu...нови [re: млekapka]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано01.07.05 18:25



Малък въпрос:
Cигурно си гласувала на изборите за АТАКА, познах нали?

I 'm free! Be free!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.