Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 07.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За съпруг в ЕС ?нови  
АвторKokoнa (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 15:53



Интересува ме дали тук е обсъждан въпроса как най-бързо да си намерим съпруг от Германия или друга ЕС държава ?
Казват, че там предпочитали по-мургави жени, каквито имеме в изобилие.
Предполагам, че след като толкова наш народ се подвизава в ЕС, сигурно вече има набран и съответен опита - можи би, дори има и такъв специализиран сайт ?



Тема Re: За съпруг в ЕС ?нови [re: Kokoнa]  
Авторbg ьberalles (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 18:41



qse razkarai ma



Тема Re: За съпруг в ЕС ?нови [re: Kokoнa]  
АвторDoli (Нерегистриран)
Публикувано13.11.04 20:05



Tazi moda mina otdavna, kakto vseki ste ti obiasni (osobenno ot studentite ziveli tuk po godina) Germania vurvi nadolu, niama rabota, klubovete sa skapani...
Ei go na v4era chux che ste zatvariat edin magazin na zentura kudeto imashe 100 kvadrata s tanteleni sutieni po 50 -70 EUR edinia...
"Nivoto mnogo ste padne!! Ste stane kato v Baden-Baden! "Izkaza se edna (na vid) okolo 150 godishna klientka!

V Bulgaria bilo mnogo po dobre i se ziveelo v luks...a kakvi vuzmoznosti imalo tam...a zaplatite! Po golemi ot tukashnite bili , kazaxa...(az skoro ne sum si xodila) ...samo nai otchaianite ostavali tuka v Germania da se mu4at da uchat , vmesto da si ideli obratno v Bg kudeto parite vinagi gi bilo imalo, zitiram mnenia na studenti ot tozi klub po pamet...
Takiva mi ti raboti , orientirai se dokato e vreme ...
I ako nesto ne znaesh - pitai mladite!!(t.e studentite!)
Zatova sme tuk, ste ti kazat vednaga te!



Тема Е това вече е краят ...нови [re: Doli]  
Автор _xx (новак)
Публикувано14.11.04 13:05



... на мита Германия - страна мечта за емигриране. Щом женските abrat'ват от женитба с немски паспорт, работата е ясна - това е най-точния барометър на положението - тя женската е надарена от природата с инстинкт и интуиция да търси и намира най-добриа самец и най-добрата среда за отглеждане на поколението - и щом женската каже не се заплождайте в немско значи положението в немско не е розово. Да де, ама какво да правят тези които са се сдобили с поколение от немски гражданин, и утре този Гюнтер остане без работа, и няма помощи както преди - Hartz IV, и никакъв шанс за нова работа. Горките женички. Те са вече употребявана стока и не вървят на пазара вече, щото идва младо свежо поколение, с което конкуренциата е немислима - вече са на години и с дете - никакъж шанс да се пласират. Единственото спасение е да задействат техните Гюнтеровци и Дитеровци да учат български, и да се преселват в България - там е истината сега, както казва Доли, и правилно казва - Германиа е вече отживелица, с двата крака в блатото ...
Амин ...

Редактирано от _xx на 14.11.04 13:09.



Тема Re: Е това вече е краят ...нови [re: _xx]  
АвторKokoнa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 15:54



Разплакахте ме вие ! Отнехте ми (пред)последната надежда !
Ами сега - накъде ? Отвъд океана ли ? Подала съм си документи за лотарията, ама това нищо не значи : не се знае дали ще я спечеля, а и да изкарам "късмет", то и там ще трябва да се търси работа, апосле - и да се бачка.

А на мен ми се иска да си хвана мъжле тип "банкомат" и да му гледам домакинството, евентуално дечицата. Всяка година да си идвам до БГ на срлещи с роднини, познати и стари газжета ... Ето, това си мисля, че е истинското БИНГО !

Или някой има друго мнение ?



Тема Re: За съпруг в ЕС ?нови [re: Kokoнa]  
АвторBielefeld (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 17:21



Pi4a "_xx" ima edna rakija ot mene !!!!
Sega po vaprosa.
Mila moja samke, za kakvo ti e to4no takuv suprug ?!?!?! Ja si se priberi v BG-to i si hvani njakoj po-mlad, po-ebliv, po-pe4ele6t, po-prikazva6t bulgarski suprug, s kojto da si jiveete mirno i spokojno .
Ne znam dali si 4uvala za t.nar. "Heiratsvertrag", taka de, bra4en dogovor. Ami ima gi kakvi li ne, no navsjakade osnovnata klauza e, 4e ako se razvedete predi ...napr.6 godini, na tvoja evropeetz trjabva da mu naplati6 tolkova kinti, 4e kakvoto i imu6testvo da prodade6 v BG njama da sabere6 parite. i po silata na toja Vertrag (demek-dogovor) ti pi6e6 4e moje6 da 4isti6 gotvi6, pere6, gleda6 5-6 malki Hans-a i t.n. i se angajira6 da si go pravi6 sama prez tzjaloto vreme, dokato evropeetza ti evropejski si klati .......
A ako vse pak si mnogo navita- ima kakvi li ne internet agentzii za zapoznanstva, po TV reklamirat edna - www.neu.de vlez i vij kak e i.....uspeh !



Тема Re: Е това вече е краят ...нови [re: Kokoнa]  
Автор _xx (новак)
Публикувано14.11.04 20:32



...да си хвана мъжле тип "банкомат"...

Може, това става лесно с разни интернет агенции за булки от източна европа. Само едно уточнение - "мъжле" не е точната дума. Правилно е да се каже "старчок" - около 45-50, със шкембе и оплешвял вече. Иначе на "мъжле", тоест на младичко изобщо не е надявай с агенция за женитби. Освен ако не си нещо изключително, и не владееш до съвършенство определени техники, но тогава в България щеше да си намерила това което търсиш.

За "мъжле" може да опиташ номера със студентката - идваш тук да учиш и забиваш нещо младо с немски паспорт. Е, няма да е банкомат, ама ще ти осигури сносен живот и сигурност. Но номера със студентката минава - повярвай ми (повЕрвай ми) - не може да си представиш к'ви чудовища идват тук, дето ако се появят в подлеза на Централна гара в София, и клошарите ще се разбягат с пристъп на ужас и паника, а тук гледаш след година дундуркат дете от немец, и то симпатично момче немеца, не някой грозник или смачканяк - как ги прават тиа работи пустите му немци ... не са гнусливи като българските мъже.



Тема Re: hihiнови [re: Kokoнa]  
Авторplama (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 09:50



HAHA.Vijdam che 5 maimuni sa se hvanali pak na porednia blaf!
Evalata na BG studenta (ili koito i da e) che udria pravo v sarceto.



Тема Това е поезиянови [re: Kokoнa]  
Авторjj (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 11:49



Дълбок поклон!



Тема Re: Е това вече е краят ...нови [re: Kokoнa]  
АвторMa(л)kия-Beли (Нерегистриран)
Публикувано15.11.04 20:48



А замисляла ли си се за някай "банкомат" от т.н. "нови руснаци" ?

Първо са млади, второ - отворени към живота, и най-вече - те са много ларж.

Единственото неудобство, може би, е това, че техните пари не са много сигурни : Бог дал- Бог взел. Днеска ги имат, а утре ги пропилеят.
И те като германците харесват мургавелки, Мерцедеси и BMW-та.

А иначе, - нямаш нито проблем с езика, нито с местоживеенето - за тях любими места са Париж, Ривиерата, Палма де Майорка, Лос Анжелос, и най-вече Флорида и Ню Йорк.

Какво ще кажеш за този вариант ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.