Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: реших да не ходя в Германиянови [re: navy]  
Авторлилиииa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 21:27



Объркала си се!



Тема Re: реших да не ходя в Германиянови [re: нoвa]  
Авторryмнocмyka (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 21:29



да най-вече като се правиш на някоя друга! *********

Редактирано от Biba на 11.06.05 11:10.



Тема Re: реших да не ходя в Германиянови [re: ryмнocмyka]  
Авторcorax (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 00:21



Тук няма ли кой да реже вулгаризмите на лумпените. Какви са тези изказвания?!?!?!!?

Айде да не цитирам!



Тема Re: Нованови [re: нoвa]  
АвторCтapият (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 02:36



Правилно Нова, стой си си там. Информацията ти е много "точна" и недей да си даваш парите. С левове можеш да си купиш всичко което ти трябва и да си караш каквото си имаш. Кола?
Къде си тръгнала щом не знаеш езика? Пази си левчетата!
Ама пък ако дойдеш, вземи да управиш немската политика и да ги научиш на български номера.
Лелеееееееее!



Тема Невинови [re: navy]  
АвторGeorg (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 02:52



Hi Navy,
какво се хващаш на такива провокации. Този който е пуснал темата, няма и намерение за никаква Германия - просто ви дразни!



Тема Re: реших да не ходя в Германиянови [re: navy]  
АвторGeorg (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 03:03



Винаги съм ти казвал брато, че прекалената ти самоужереност и простотия ще ти изядат главата, жалко че интуицията ти е притъпена вече от огромните количества алкохол с които сеналиваш по кръчмите и на работа



Тема Re: реших да не ходя в Германиянови [re: нoвa]  
Автортee (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 13:07



Нова, с тоzи манталитет няма да ти е лесно в Германия. Доста българи, с много по уравновесен характер от твоя, съм виждала тука да губят всякакво само4увствие и да се скепват. От финансова гледна то4ка, тука 6те ти е много по-добре, (особенно ако действително има6 подобна нау4на степен), но се съмнявам , 4е 6те има6 съ6тия ду6евен комфорт като в Бг. Съветвам те да не идва6, но ти си ре6и кое е по-добре zа теб.



Тема Re: За фалшивия Georg!нови [re: Georg]  
Авториcтинckия Georg (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 20:19



Хей! Който и да си, хич не си вициг, а напротив.
По добре измисли нещо свестно и го напиши под твое име, а не да заблуждаваш хората!

Navy, горния пост не е от мен - ти ми знаеш стила и можеш веднага да установиш, че това е чужда ТВОРБА ( изванаредно глупава!!!)



Тема Re: За фалшивия Georg!нови [re: иcтинckия Georg]  
Авториcтинckия Georg (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 21:49



Navy незнам какво става в този измислен свят, пълно с фалш и лицемерие, стилът ми на писане понякога се дължи на количествата българска ракия, която си донесох наскоро от поредната командировка в България.Жена ми, момиче от малцинствата, също се чуди какво става с мен.Navy да ти се похваля направиха ме заместник шеф на концерна за който ти бях писал преди време, вече отговарям не само за българия но и за източна анадола, перу и боливия



Тема или само тририеш?нови [re: иcтинckия Georg]  
АвторБИБA ти Moдepиpaш ли (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 22:05



зашо не сложиш на тази клонинг ли е ква е бан по ИП за няколко месеца?@




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.