Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Бряр вярно ли е това, мари ?нови  
АвторБaбa Гeцa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 20:43



In Deutschland steigt die Zahl der Frauen, die sich aus Armut prostituieren.
Und nicht nur junge Frauen gehen auf den Strich. Vermehrt bieten sich Frauen über 40 den Männern an, die mit dem verdienten Geld ihre Kinder ernähren und Rechnungen zahlen.

Darauf machte Elke Rehpöhler, Leiterin einer Beratungsstelle für Prostituierte, aufmerksam. Die Zunahme der Armutsprostitution erfülle sie mit Sorge. Sie wies auch darauf hin, dass die sogenannte Wohnungsprostitution zunimmt.

Aber auch immer mehr Frauen aus Osteuropa füllen die deutschen Straßen.

'Von sechs- bis zehnwöchiger Prostitution, so erzählte mir eine Frau aus Bulgarien, könne sie daheim eine Eigentumswohnung kaufen', sagte Polizist Heiner Minzel.

Quelle: www.waz.de



Тема Re: Бряр вярно ли е това, мари ?нови [re: Бaбa Гeцa]  
Автор BibaМодератор ()
Публикувано21.05.05 02:08



'Von sechs- bis zehnwoechiger Prostitution, so erzaehlte mir eine Frau aus Bulgarien, koenne sie daheim eine Eigentumswohnung kaufen'


Малеййй, каква е била таzи директорска zаплата?



Тема Защо не ?нови [re: Biba]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 06:56



10 седмици = 70 дена, по 10 клиента = 700, по 50 евро = 35.000 евро или 70.000 лева.

Напълно достатъчно за 2-3 стаен в София.

Кажи, нима ще устоиш ?





Тема аз не му устоях!нови [re: Диди]  
АвторЛyдaтa Beнeтa oт БИГ (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 07:30



и точно така направих! Яко по хамбургските пристанища, но днес вече имам 2 апартамента: в 1 живея, другия го давам под наме за 200 евро.
Той ми плаща рента.
+ това преди година апартаментите не бяха 35 000 евро а 20 000 $
статията е написана КАТО чели за мене!



Тема Все така, девойки !нови [re: Лyдaтa Beнeтa oт БИГ]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 15:31



Браво !

Сподели повече подробности от своя опит - така ще помогнеш на сънародничките си да си осигурят чеиза преди да се задомят.

Полека-лека ще станем една нация от собственици на недвижими имоти - да не се резилим пред европийците, де

!



Тема какво да споделям? ИЗПОВЕДнови [re: Диди]  
АвторЛyдaтa вeнeтa oт БИГ (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 16:52



просто си проститулирах в продължение на 3.5 години в Хамбург - градът на милионерите. Освен всичкото пребивавах в странта и легално. После изведнъж ми писна да прибивавам в странта легално и да проститулирам, защото бях събрала 45 000 евро. Миналата година фввруари си купих 1вия апартамент в София. В жк Исток. Сега го давам под наем. след това Май си купих и втория - ново строителство в центъра сега там живея. Юни месец прецених че няма смисъл да седя в хамбург и кацнах във Варна. Там седях едно лято. след това се прибрах в София и сег съм в пенсия, не работа а 400 лв наем ми е напълно достатъчно да живея в Сф.
В хамбург (аз не бях от там но бях студентка в един друг град на който семестъртикета му важеше до хамбург) давах и обяви в сайта на Лило Вандрес www.wahreliebe.de който за съжаление вече го няма (след мен и потоп):
"Suesse suedliche bulgarishe studentin macht alles "
давах също така и обяви в безплатните неделни вестници:
"Suede bulgarisches kaetzchen blaess dich."
те бяха безплатни.
Давах телефон за връзка от една CallYa карта.
в най-добрите ми дни преди да дойде еврото съм стигала и до 700 ДМ на ден!
После постепенно нещата, с идването на еврото малко позакъсаха... немците обедняха. Искаха да ми пралашат все по малко и по малко, когато съобщавах 50 евро тарифа повечето ми се извиняваха и ми казваха: OK dancke seher, viel spass.
Ето това ме накара да престана. изведнъж 100 марки сантаха 100 евро а хората нямаше да дадат и 50 евро за един полов акт.
Та прекъснах на края на грундщудиума... взех фордиплом и се прибрах в софия.
По време на услугите ми съм имала всякакви клиенти...
И дебели немци с малки пишлета и готини компексари.
Посещавала съм офиси хотели или частни домове също така.
Работих сама, много ме беше страх да не ме усети някой сводник, но това не стана. Освен това съм духала наприме с включен телефон с гласово набиране на 112 ако нещо стане!
Винаги си записвах адресите за посещение в къщи и т.н.
Сега съм щастлива и доволна. мисля че е добре да съм в пенсия!



Тема Еми дай боже всекимунови [re: Лyдaтa вeнeтa oт БИГ]  
АвторJPB (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 10:54



както се каzва в такъв слуЧай Тия отгоре, "zагрижените", дето оплакват съдбата на съмиШлениЧките ти, сигурно Ще поzеленеят от zавист. BTW, преz тоzи период не слуЧи ли поне веднъж и на някой клиент българин (много ме съмнява ама да питам...)



Тема Re: Еми дай боже всекимунови [re: JPB]  
АвторЛyдaтa вeнeтa oт БИГ (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 13:44



веднъж ми се обадиха едни български турци.
Започнаха да ми говорят веднага на търски - като явно мислеха че щом съм от БГ ще съм я циганка я туркиня. Аз за съжаление им отговорих на немски и те започнаха на български. За съжаление им се извиних че съм заета и не се занимавах с тях: Росковано е да искат да не ми платят или да се пазарят за малка сума.
Купих си друга карта, напълних старата CallYa картата с ваучер от 50 МАРКИ, и я пренасочих на новата. Старата извадих от телефона. така не можеше да ме проследи никой 100 % къде съм.
После смених обявите с новия номер.
Често обаче виснех при разни българки които работеха по заведенията (турските) те ми бяха приятелки. Там никой не се е и досещал какво правя!



Тема Re: Еми дай боже всекимунови [re: Лyдaтa вeнeтa oт БИГ]  
АвторJPB (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 15:17



E, това със смяната на картата малко пресилена мярка ми се вижда - 4ак пък да се засили някой да те издирва по регистрите на Vodafone (CallYa) е малко вероятно...

Как успя покрай това вси4кото да си заверяваш семестрите, 4е и изпити да вземаш? (за фордиплом разправяше нещо...)



Тема Re: Еми дай боже всекимунови [re: JPB]  
Авторчyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 16:30



с 400лв живот в София? егати мизерията




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.