Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 400 evro basis + vtora rabota?нови  
АвторSf (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 18:09



Njakoi moje li da mi objasni dali sled kato rabotja na edno mjasto i sam registrirana na 400 evro Basis moga da rabotja oshte njakade legalno?Tam kadeto sam sega mi se brojat vsichki chasove do posledno,a vzimam po-malko pari,otkolkoto moga da se izdarjam.Iskam da si namerja oshte neshto,no navsjakade,kadeto pitah mi kazaha razlichni neshta.Ili prosto trjabva da rabotja njakade na cherno?Ili njakade,kadeto ne pishat vsichki chasove?Ot parvata si rabota ne moga da se otkaja v nikakav sluchai,zashtoto e hubava,leka i moga da si hodja na lektsiite.Trjabva mi neshto za 2 dena oshte:)Ako ste najasno-daide njakoija ideja:)Mersi:)



Тема Re: 400 evro basis + vtora rabota?нови [re: Sf]  
Автор sms_sms (лигла)
Публикувано18.05.05 21:09



по барове и ресторанти винаги ще намериш нещо



Тема Re: 400 evro basis + vtora rabota?нови [re: Sf]  
Авторguncho (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 00:24



mpzesh.az sam ba4kal to4no taka.nameri si ne6to vtoro na koeto ne ti iskat Lohnsteuer kartata.Finanzamt e totalen haos tka 4e zabravi prosto nekoi da ti sledi ko pravish..tka 4 esmelo i s rogata na pred :)



Тема Re: 400 evro basis + vtora rabota?нови [re: Sf]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 02:21



Hi, moge6 da raboti6 i s lohnsteuerkarte ( ako ima6 ), no ne na 100%, zavisi kak iz4islqvat 4asovete, kakto i ot rabotata.



Тема Re: 400 evro basis + vtora rabota? [re: Ani]  
АвторSf (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 18:11



Ami mersi-znachi si zavisi ot rabotata i shefa-shte porazpitam pak da vidim kakvo shte stane.Prosto mnogo se pritesnjavam da ne vzemat ja da me globjat,ja da mi napravjat proverka na bankovata smetka ako se zajadat,che sam rabotila poveche chasove ili za poveche pari.Koi gi znae tezi otkachalki koga shte reshat da vadvorjavat red i koi shte opere peshkira!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.