Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 13.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Putnichka (za dogovora )нови [re: skr]  
Авторskr (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 18:19



Отворих още няколко постинга и не мога да се начудя на злобата , зависта и простотиите избълвани там гарнирани и c категорична некомпетентност.

Основно ме подразних "категоричните изказвня" че повече от 6 месеца нямало да ти продължат договора???!!!
Ми те за какво да си губят времето да те въвеждат в работата и колегите да се аранжират с теб ако няма да ти продължат договора ? Абсолютни глупости!

Това е обичайната практика навсякъде и за всеки за да може ако личността му(да не се бърка с проф. компетентност) пречи на работата в колектива да могат да го освободят. Има се предвид ако е избухлив, не може да общува приветливо с хора и такива Социални компетентности....

Напротив щом ти предлагат 6 месеза а не 3 това е много добър знак.
Съветвам те да видиш из интернет статистиките за заплатите в бранша за Bayern и д а искаш тавана (за твоя стаж и позиция де)
с довод че Muenchen е много скъп град...и там виж още какво препоръчват експертите за VG

PS: Fr. (Dr.?) Dipl.- Ing. Polja Loecher iskax da kaza odeve..
Chao zasega! I ne gi sluchai tezi zavistlivzi!



Тема Re: Заводите на БМВ в Мюнхен?нови [re: Пътничka]  
Авторskr (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 22:45



Ако нямаш жилище пиши ми на емейла - gveleva@mail.bg
мога да ти кажа как става ...
Една приятелка учи в Муенчен и може да ти помогне да минеш по евтино в началото докато си намериш апартамент.
Ако имаш някави други въпроси и няма кого да питаш може да ми пишеш на емейла сте гледам да ти помогна с каквото мога...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.