Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ние и ЕСнови  
АвторXaн Kyбpaт (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 16:25



Алооооооооооо, събудете се!!! Никой ли не чу, че един българин може да умре пред британското посолство, защото иска да ни броят за хора. Вместо на челната на dir.bg някой да крещи за това, ние четем за фолк-звезди и друг боклук.Sorry за тона, но трябва да се събудим най-после, за да ни уважават .Иначе лошо, милички .Срам и позор!!!



Тема Re: Ние и ЕСнови [re: Xaн Kyбpaт]  
Авторama i ti (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 22:26



ami obiasno pove4e,ne razbrah ni6to drugo osven,4e edin bulgarin e pred britanskoto posolstvo i shte umira



Тема Re: жертвата на В.Стояновнови [re: ama i ti]  
АвторXaн Kyбpaт (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 22:49



В последно време британското посолство отказва наред бизнесвизи за българи, при това с демонстративно неуважително и обидно отношение към българите въобще. Намери се един българин, който реши да каже "стига" и започна гладна стачка. Повече можеш да прочетеш тук:

Не вярвам, че Великобритания е добронамерена към българите, твърди бизнесменът Валентин Стоянов
От понеделник, 11 април, заставам пред британското посолство в София и там ще продължа гладната си стачка срещу отношението към кандидатстващите за бизнес визи. Това съобщи добричкият бизнесмен Валентин Стоянов, чийто протест продължава вече 17 дни. Той самият е изтърпял унижението чиновници в посолството на Обединеното кралство да го гледат отвисоко, и накрая да му откажат виза без никакви смислени причини.
“Защитавам достойнството си. Ще видите, че ще успея. Независимо дали ще има справедлива развръзка, или трагичен край, аз ще продължа, докато мога и докато съм в съзнание и състояние”, категоричен е Стоянов. “Вече започвам да се чувствам зле, залитам, липсват ми соли, вдига ми се кръвното. Но съм мобилизиран да направят това, което искам. Няма да предам сънародниците си”, заяви човекът.
Според бизнесмена това, което се случва в посолството, е гестаповски начин на работа. “Това е едно петно за английските политици и те хвърлят сянка върху намеренията за България. Не вярвам, че това е една добронамерена държава. Соломон Паси каза, че България и Великобритания са в добри отношения. Не знам коя България е имал предвид министърът. Англия не е в добри отношения с българския народ. Не може да ни унижават така и да сме в добри отношения”, коментира Валентин Стоянов.
“Ние обаче трябва да разграничаваме политиците им от народа. Знам, че са сърдечен народ”, допълни той.
Стоянов подал молба за виза, а една година и 7 месеца по-късно го поканили за интервю. “Отнесох се коректно и уважавах правилата на държавата Великобритания. Оттам започна шокът. Искам да ви уверя, че това не съм го виждал и в съдебни зали. Хората не чакаха визи, а присъди, споделяха си неудачите. Дори за момент си помислих, че обстановката в либийското посолство ще е по-добра. Не можех да повярвам на историите им, но след това същото се случи и с мен”, разказа бизнесменът.
Той е категоричен, че няма сила, която да го откаже от гладния протест. Отказал е с декларация отговорността на личния си лекар и медицинските лица. “Няма да ги допусна да ми помагат. Нека това, което се случва, да тежи на съвестта на тези, които ни докараха дотук”, декларира Стоянов. І



Тема Алооооооооооо, събудете се!!! Никой ли не чу,нови [re: Xaн Kyбpaт]  
АвторXaн Kyбpaт (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 00:19



В последно време британското посолство отказва наред бизнесвизи за българи, при това с демонстративно неуважително и обидно отношение към българите въобще. Намери се един българин, който реши да каже "стига" и започна гладна стачка. Повече можеш да прочетеш тук:

Не вярвам, че Великобритания е добронамерена към българите, твърди бизнесменът Валентин Стоянов
От понеделник, 11 април, заставам пред британското посолство в София и там ще продължа гладната си стачка срещу отношението към кандидатстващите за бизнес визи. Това съобщи добричкият бизнесмен Валентин Стоянов, чийто протест продължава вече 17 дни. Той самият е изтърпял унижението чиновници в посолството на Обединеното кралство да го гледат отвисоко, и накрая да му откажат виза без никакви смислени причини.
“Защитавам достойнството си. Ще видите, че ще успея. Независимо дали ще има справедлива развръзка, или трагичен край, аз ще продължа, докато мога и докато съм в съзнание и състояние”, категоричен е Стоянов. “Вече започвам да се чувствам зле, залитам, липсват ми соли, вдига ми се кръвното. Но съм мобилизиран да направят това, което искам. Няма да предам сънародниците си”, заяви човекът.
Според бизнесмена това, което се случва в посолството, е гестаповски начин на работа. “Това е едно петно за английските политици и те хвърлят сянка върху намеренията за България. Не вярвам, че това е една добронамерена държава. Соломон Паси каза, че България и Великобритания са в добри отношения. Не знам коя България е имал предвид министърът. Англия не е в добри отношения с българския народ. Не може да ни унижават така и да сме в добри отношения”, коментира Валентин Стоянов.
“Ние обаче трябва да разграничаваме политиците им от народа. Знам, че са сърдечен народ”, допълни той.
Стоянов подал молба за виза, а една година и 7 месеца по-късно го поканили за интервю. “Отнесох се коректно и уважавах правилата на държавата Великобритания. Оттам започна шокът. Искам да ви уверя, че това не съм го виждал и в съдебни зали. Хората не чакаха визи, а присъди, споделяха си неудачите. Дори за момент си помислих, че обстановката в либийското посолство ще е по-добра. Не можех да повярвам на историите им, но след това същото се случи и с мен”, разказа бизнесменът.
Той е категоричен, че няма сила, която да го откаже от гладния протест. Отказал е с декларация отговорността на личния си лекар и медицинските лица. “Няма да ги допусна да ми помагат. Нека това, което се случва, да тежи на съвестта на тези, които ни докараха дотук”, декларира Стоянов. І



Тема Re: Алооооооооооо, събудете се!!! Никой ли не чу,нови [re: Xaн Kyбpaт]  
Авторg (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 09:29



Ami da gi sydi za naneseni moralni 6teti,diskriminacia i bolka.
S glad edva li 6te postigne mnogo,naj-mnogo da si uvredi zdraveto.



Тема Re: Алооооооооооо, събудете се!!! Никой ли не чу,нови [re: g]  
Авторmoli (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 14:04



Kakvo obsto ima tova s EU ?
Temata triabva da se kazva : nie i UK



Тема Re: Алооооооооооо, събудете се!!! Никой ли не чу,нови [re: Xaн Kyбpaт]  
Авторsaposnat (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 15:41



Kak njama da gi otkasvat Bisnes visite be ******! Cjala BG se isnasja oste ot 1993godina sa Oстрожа с тоси номер с биснес жисите а там предстажиси само 2% БГ биснесмени които си пластат данаците а жсицхки останали "пи6ман биснесмени" работйат на 4ерно.като са сжетожното

Редактирано от Biba на 11.04.05 00:11.



Тема Re: Алооооооооооо, събудете се!!! Никой ли не чу, [re: saposnat]  
АвторSpeedballer (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 16:58



I da se sabudi niakoi, niama da e ot letargichen, a ot suvsem normalen sun. Taka che ne vijdam kakvo se vdiga vriava. Koito iska da stachkuva. Da otida da mu pusna edna sistema s gliukoza, che da ne pukne li. Velikobriania ima pulno pravo da ni otkazva vizi. Dobur otgovor she e zamruziavane na vsiakakvi vzaimootnoshenia s osrova, no tova ne e mnogo praktichno ot gledna tochka che Bulgaria ne e v sustoianie da postavia ultimatomi na strani kato UK. Tia Bulgaria na Makedonia(opa iskah da kaja Makedonska Bulgaria) ne moje da se protivopostavi, che na UK. Onzi da gladuva, te ne mogat da mu pomognat, zashtoto vuprosa e kum pravitelstvoto a ne kum posolstvoto.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.