Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 04.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Понеже всеки се прави на луд, ще питам азнови  
Автор бълrapckи cтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано14.03.05 21:35



Въпросът витае във въздуха, но никой не иска да го зададе публично. Затова, с присъщото си откровение, намирам за присъщо да попитам:


Не дойде ли време да се прибирате в България?

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Re: Понеже всеки се прави на луд, ще питам азнови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Авторvuprosche (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 04:22



Ти да не си от ония мазни брокерчета дето си правят кривите сметки.Стоят си у БГто и изкупуват на изхода къщичките на бягащите зад граница нещастни българчета за дребни стотинки. Сега, преди влизането в ES, същичките умнички брокерчета пък чакат с нетърпение на входа на БГто същичките глупавички бедни и нещастни българчета да се върнат с някое чувалче, спестени с гаден, тежък, гурбетчийски труд, я доларчета я евро, че да им продадат същите къщички срещу чувалчетата, дето носят. Да им имам стоянката



Тема на равни интервали от временови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано15.03.05 13:21



си задаваш този въпрос и то от доста време насам (доколкото разбирам).
Дай някаква статистика - как е тренда

"No" simply means begin again at a higher level!


Тема It's timeнови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Авторistinski student (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 15:28



Ami vreme e. Mnogo bivshi kandidat-emigranti napraviha tazi stapka. Umno postapiha. Drugi ili niamat neobhodimata smelost ili vse oshte si fantazirat. Samo istinskite bg studenti uspiavat. Te uchat i sled tova - aide v bg. Az lichno shte napravia tazi neobhodima i vajna stapka prez mai.
Uspeh na vsichki.



Тема Re: Понеже всеки се прави на луд, ще питам азнови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Авторvera (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 16:14



i az mnoog chesto si zadavam tozi vapros naposleduk
pribira mi se v BG no imam i dosta loshi spomeni ottam pokrai hubavite
taka che ste postoja oste malko dokato ne se resha okonchatelno



Тема Re: Понеже всеки се прави на луд, ще питам азнови [re: vera]  
АвторGalina (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 17:36



Az sam si napravila gore dolu smetkata. Za men vra6taneto mi v BG-to ne se diskutira ve4e. Koito se e uredil tuk, kakvo da pravi tam?
Tuk me zadarja cenara na Evropa t.e. na izvora sam. Semeistvoto ni e balgarsko!
Zaplatite, medicinata, kulturnite meropriiatia, Tehnikata i cenite i - pove4e da ne izbroiavam, znae se.

V BG ima ve4e po4ti vsi4ko, no patia e po dalag a i sigurnosta za redovna stoka e po samnitelna. Da kupi6 tam kola, 6te te izlajat s niakoia tarataika.
Zled desetina godini e po vazmojno.
Vlizaneto na BG v EU o6te ne me uspokoiava - ne vijdam progresa da nastapi barzo.
Vseki da napravi taka, kakto e za nego po pravilnoto.
Galito



Тема Re: Понеже всеки се прави на луд, ще питам азнови [re: Galina]  
Авторvera (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 17:51



ti ot kolko godini si veche v zentura na Europa? Prosto pitam za lichna prezenka?



Тема Re: Понеже всеки се прави на луд, ще питам азнови [re: vera]  
АвторGalina (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 18:38



Ot 26 godini



Тема Re: Понеже всеки се прави на луд, ще питам азнови [re: Galina]  
Авторvera (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 19:16



bravo i az da jiveeh 26 godini njakade, dori i da ne e v zentura na europa, njamase da iskam da se mestja - osobeno ako sum si izgradila veche jivota njakak si koeto moje da se ochakva.



Тема Re: Понеже всеки се прави на луд, ще питам аз [re: vuprosche]  
Автор бълrapckи cтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано15.03.05 21:29



1. Тези "мазни брокерчета" могат да си правят колкото искат сметки, от кого да купят нещо на безценица, но въпросът е да се намери глупак, който да им го продаде.

2. Като не искаш, не купувай. Кандидати сега достатъчно. Англичани, германци, холандци. За парите, за които си купуват къща в БГ, у дома най-много да им подменят тръбите в банята

Лятна и пролетна ваканция - това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.