Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Martenizaнови  
АвторMicoud (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 03:34



Vaprosat sigurno e tap, no predi malko osaznah, che ide 1vi mart, a tazi godina njama koj da mi prati marteniza (kolko tajno) i se chudja dali njakoj darovit balgarin/ka ne se e setil da napravi prodavniza v internet ili pak da e kachil v ebay 2-3 ili poveche martenizi. Bi bilo hitro. Utre vse pak ste se razhodja po zentralnata uliza na bremen da vidja dali njama njakoja sergija...?! Ako imate drugi idei - davajte.



Тема Re: Martenizaнови [re: Micoud]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано28.02.05 12:00



Ако видиш някъде такава сергия (в ХБ), моля те сподели!


Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: Martenizaнови [re: Micoud]  
Автор BibaМодератор ()
Публикувано28.02.05 14:21



Аз имам идея- отиди до близкият магазин, купи бели и червени конци и отдай воля на фантазията си, хич даже не е сложно.
Дори и да има нещо в ибей не вярвам някой да ти го достави до утре, а на сергия с мартенички по центъра на Бремен също не се надявай, така че запрятай ръкави

П.П. Аз имам доста събрани от миналите години (няколко бях продавала даже в ибей- добре се харчеха), намини утре да те закича с оригинална Бг-Мартеница ако искаш



Тема Re: Martenizaнови [re: Biba]  
Автор sms_sms (_грешна_)
Публикувано28.02.05 16:57



Дай си адреса, ще ти пратя.



Тема Re: Martenizaнови [re: sms_sms]  
АвторMicoud (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 17:51



verno?! adski milo, blagodarja! prati mi mail na veskomir@email.com i ste ti pratja adresa si.



Тема Re: Martenizaнови [re: Biba]  
АвторMicoud (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 18:02



a, i oste edna vmetka, biba, kakvo mislish, che bih mogal da napravja s cherveno-beli konzi i fantazijata si? strahuvam se, che po-skoro ste uspeja da se obesja s tjah, otkolkoto da spretna marteniza.



Тема Re: Marteniza [re: Micoud]  
Автор BibaМодератор ()
Публикувано01.03.05 14:50



Micoud, незнам дали намери сергии с мартенички из Бремен, но за всеки случауй да те закича с една виртуална





Тема Re: Martenizaнови [re: Micoud]  
Автор sms_sms (_грешна_)
Публикувано01.03.05 15:31



пратих ти имейл




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.