Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:07 05.10.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми * *Кратък преглед

Тема НОИнови  
АвторMiro (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 16:27



Като четох днес новините НОИ пак беше на дневен ред. Вие (които работите/живеете повече от 6 месеца годишно извън БГ) попълвали ли сте декларация, че не се осигурявате в НОИ и живеете извън БГ. Аз не съм попълвал и съответно не съм в БГ и няма как да попълня такава декларация.. някой правил/проучвал ли е нещо по въпроса. Ще съм благодарен за някакво инфо!

между другото, от тук може да си проверите "статуса":
http://healthinsurance.nssi.bg/report_healthhtm_15.asp



Тема Re: НОИнови [re: Miro]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 16:31



vij ima edna tema pri bulgari v chujbina



Тема Re: НОИ [re: viva]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 11:27



blagodarja ti viva



Тема Re: НОИ- specialni blankiнови [re: Miro]  
Авторama_n (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 00:51



I az da dobawq edno pitane- wqrno li e che na spezilan bg blanka ot NOIu trqbwa da ti popylnqt tuik v kancelariqta udostowerenie, che si redowen student? Nishto takowa ne mi kazaha kwachkite, kato se redih po opashki d apitam, do gusha mi idwwa weche ot tiq kreteni v NOI.



Тема Re: НОИнови [re: Miro]  
АвторPisna mi (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 09:24



ot tova NOI i glupavi dyrjavni zakoni.Pla6tam si pylna medicinska osigurovka v de pljus ADAC i nqmam namerenie da im pla6tam za uslugi koito ne sym polzval nito 6te polzvam.Dori i nqkoi slu4aen da re6i da polzva medicinski uslugi v bg,to vinagi e na 4astno i s zapla6tane.Kakvo se pravqt na tarikati tiq?Tova si e 4isto iznudvane i oficialen REKET,ta dori i zapla6vat,4e 6te vzimat imoti i t.n.Sega ve4e osven reket i iznudvane stana i zaplaha.
Ami kato e taka 6te si prodadem imotite,6te si izteglim parite ot bankite tam i 6te si smenim pasportite na nas i decata ni s 4ujdi/nemski i 6te zabravim pytq za bg.Izob6to ne mi puka,pisna mi ot mo6enici.
I bez tova v de mi e po-dobre i po-spokojno,a i e mnogo po-osigureno vsi4ko.
Vie imate li namerenie da pla6ate????
Az nqmam takova.



Тема Re: НОИнови [re: Miro]  
АвторPisna mi (Нерегистриран)
Публикувано12.02.05 09:31



Hora,dajte mi nqkakvi koordinati za da gi osydq tiq,imame si familen advokat za taq rabota.
Ako nqkoj e syglasen i da syzdadem edin spisyk na nesyglasnite s tezi zakoni i NOI,ta kogato sme pove4e hora,6te ima po-golqma tejest v syda.



Тема Re: НОИнови [re: Pisna mi]  
Авторviva (Нерегистриран)
Публикувано14.02.05 10:36



nikoi ne e suglasen i nisto ne mogat da vzemat zastoto e protivozakonno, zastoto zakona im ne e zakonen ...
no sega idvat izbori i spored men zakona ste se smeni dokato gi osudi njakoi taka ili inache posle trjabva da gi sudime nanovo :)




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.