Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За abv.bg i dir.bg в Германиянови  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (непознат )
Публикувано01.08.04 18:45



След няколко седмици заминавам за Германия да следвам и бих искал да знам дали от там е възможно да си отварям пощата във abv.bg, както и да отварям dir.bg. Ако някой знае дали тези два сайта са достъпни от Германия, моля да ми пише. Благодаря



Тема Re: За abv.bg i dir.bg в Германиянови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
АвторGLOBUL (Нерегистриран)
Публикувано01.08.04 19:43



Moje6 nqma da ima6 nikakav problem :)



Тема Re: За abv.bg i dir.bg в Германиянови [re: GLOBUL]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (непознат )
Публикувано01.08.04 20:47



Благодаря ти:))) Бяха ме наплашили, че всички български сайтове за забранени там (както и, рабира се, руските).



Тема Хахаханови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Meдиyc (Заинтересуван)
Публикувано01.08.04 23:40



забранени...

първо не са забранени..а са с ограничен достъп..и то съвсем малка част от бг сайтове..такива с музика например..
второ..не само за Германия са ограничени..ами за всички западни държави..т.е. такива от които може да се създаде голям трансфер към сайтовете..



Тема Re: За abv.bg i dir.bg в Германиянови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Bиxpeния Гeнчo (Пътешественик)
Публикувано02.08.04 14:06



Повечето free български сайтове не се виждат от вън, но това е защото техните собственици са преценили така, а не защото в Германия някой нещо забранява.

И това е съвсем нормално - сайт на който можеш да намериш "безплатни" обекти на авторското право за хиляди долари не може да е достъпен за всеки по света. Интернет провайдерите все пак не са луди. А и те печелят от взаимния си трафик в българската опорна мрежа (да не мислите, че free сърверите се правят на нас да ни е кеф?!), а не от международния си трафик, за който само се налага да плащат...

Лошото на хубавото и хубавото на лошото е, че свършват!


Тема аз бих те посъветвала да не се вслушваш в клюкинови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 23:11



никаква разлика не съм правила в ограничението на абв. или дир.бг
Обаче ти да помислиш как ще се изсипеш в този Лезум, защото както ти казах мястото на университета е много заебано. Според мен помисли, дали ако пристигнеш в 3ч през ноща пред киното в бремен, ща си намериш къде да спиш, защото май няма да има къде. А пък пръвия влак за Вегезак, е чак в 5:10 мисля от 5ти коловоз. Да не хукнеш до университета с рейс или трамвай?
можеш да вземеш и такси 60 евро са достатъчни.



Тема Re: аз бих те посъветвала да не се вслушваш в клюкинови [re: Лили]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано04.08.04 11:24



Благодаря ти! Неоценима помощ е факта, че ми казваш как да стигна до Университета, едва ли щях иначе да знам как става това. Мерси:)

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: аз бих те посъветвала да не се вслушваш в клюкинови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 16:06



абе било пълно с бабички... Ама няма страшно иди в Queen... петък! така ми казаха да ти предам...
Иначе за университета няма проблеми ти сам можеш да си видиш:
www.bsag.de
страницата на градския транспорт на Бремен. там си пише
Или там дето викат онези в IU WEG ZUR UNI... или кво беше.
Каза някъде че си си купил сам билет?
ами просто си хавани трамвая до гарата (6) и от там влака до Лезум и от там 75 ли беше 74 ли абе тея със 70--- селските за Бремен Норд...

ама в Бронкс да внимаваш... пълно било с бабички...мен да слушаш! Източника ми е сигурен...

нещо друго.... няма май...
аааа да Сашето...
Александър... Пазача в общежитията...
Много тъп... немец, завърши в физиката и стана доктор, ама понеже малоумно момчето, било завършило ХохШуле та не стана още направо доктор... много зле му се отрази... Понеже както всеки немец е стиснат и в гъза отиде да работи като пазаш на общежитията в IU - то по интелигентните колеги му ги взеха за преподаватели де, ама не го де ще го вземат освен за пазач. И до ден днешен разправя колко бил на далавера, защото му дали да живее там и той не плащал наем... и се кефи...
Та с него да внимаваш! Има дъщеря и е луд на тая тема... кво правила дъщеряму... кво обичала дъщеря му... ... Та ако не искаш да слушаш за дъщеря му, заеби го... не си заслужава, макар че си подържа тялото... от 100 вино се напива, не пуши и бяга като луд... всеки ден...



Тема Re: аз бих те посъветвала да не се вслушваш в клюкинови [re: Лили]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано04.08.04 16:30



Мерси за инфото. Само не ми стана ясно врътката с бабичките каква е? :))) Не знам доколко биха могли да бъдат опасни бабички и защо трябва да се пазя от тях, но щом казваш:))) А Куийн е какво?

Който не ме харесва - няма вкус. Който ме харесва, пък - съвсем!


Тема Re: аз бих те посъветвала да не се вслушваш в клюкинови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 17:32



Куинс, е едно заведение. Аз видях един твой постинг на друго място и реших да те светна и за тези неща




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.