Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Изтрити постинги и теми!нови  
Автор _xx (непознат )
Публикувано30.06.04 23:46



Операторката трие темите и постингите (без да са нарушени правилата, ако изобщо има правила). Госпожата с хамстерите вече няколко пъти изтрива "теми", когато се засегне определена "тема". Жената си има голям проблем. Животът и явно е много объркан. И за какво всъщност става въпрос, а? Как мислите - за цинизми и вулгарни изрази - нееее - тя трие постинги и теми само когато се засегне точно определена тема, да да! Искате ли да знаете за кво става въпрос? 100 euro за този който познае (превеждам ги по сметка).



Тема Re: Изтрити постинги и теми!нови [re: _xx]  
Автортpит (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 02:44



Вярно!



Тема Re: Изтрити постинги и теми!нови [re: _xx]  
Авторfun (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 10:11



da mnogo e javno.
javlenieto ne se nabludava za parvi put.
minalata sedmiza imase posting za rabota germanija nesto ne si spomnjam kakvo bese njakakav software dev provi bese ... sega veze go njama
no ne se sestam tozno zasto gi trie njamam dalgi nabludenija varhu neinite deistvija :)



Тема Re: Изтрити постинги и теми!нови [re: _xx]  
Авторgoiko (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 11:14



verno!
sigurno zatova niakoi vidni forumni deateli kato Super Mario vece gi niama

uuuuuuuuuuuuuuuuu kak ne te e sram ma bibooooooooooo



Тема Re: Изтрити постинги и теми!нови [re: fun]  
Автор _xx (непознат )
Публикувано01.07.04 14:28



Изтритата тема беше за software entwickler, но не това е нещото, което операторката като прочете и после ходи рита и хвърля разни пили, чукове, триони. Не! Става въпрос за нещо друго, чисто битово и житейско, много често срещано явление в международните братски отношения България-Германия.



Тема Re: Изтрити постинги и теми!нови [re: _xx]  
Автор BibaМодератор ()
Публикувано02.07.04 10:52



Ето ти я великата тема с "безценната" за повечето от вас информация като псувни на най-долно ниво и т.н., но щом ви е на нивото- заповядайте и продължавайте по същият начин.


А ти няма нужда да се правиш на познавач, защото живота ми изобщо не е объркан (за разлика от твоят явно), във всеки случай не ми е изветрял мозъка като на повечето от вас. А за проблемите- явно ти имаш някакви- аз не.
Няма нужда да се надъхвате, че имало "незнам колкоси" изтрити теми защото няма- просто отворете "дзъркелите"- от месеци не съм трила тема защото няма смисъл. Бях се опитала по едно време да махам разни обиди и псувни, но стана ясно, че от тях по важно във този форум няма. Между другото за тези които не знаят- парвилата във форумите са "за" това да се трият или редактират обидите, ама много разбирате вие...


Сега най-добрата новина за мен и за ВАС: ОТ ДНЕС ФОРУМА НЕ СЕ МОДЕРИРА
Изпратила съм бележка на админите да ми отнемат правата. Нямам никакво желание да си губя от безценното време за този дето духа. В началото избирахме модератор заради няколкото натрапници, които мътеха водите, а в последствие се оказа, че 90% от пишещите използват форума да си избиват комплексите и да си ръсят помията, така че модератор в случая е излишен. Рядко някой въпрос не беше последван от поне 2-3 мнения от рода на "виж се колко си прост" вместо да се помогне.

Сега да не кажете, че съм изтрила и първата тема с полезните линкове, просто я направих нестатична като всички останали и тя се премести на втора стр. където й е мястото.

Хайде със здраве


П.П.
Ако някой има да ми казва нещо да ми остави бележка, защото нямам намерение да влизам тук вече



Тема Много лесно се предаде!нови [re: Biba]  
Автор _xx (непознат )
Публикувано02.07.04 13:44



А аз очаквах силен противник!

Don't give up without a fight!



Тема Re: Много лесно се предаде!нови [re: _xx]  
Автор Strandjata (Meчтател)
Публикувано05.07.04 05:34



Еййй, вие там на коневръза

Докато аз да се оправя с реалните ми хъшове, виртуалните такива зеха, че съсипаха модераторката

И кво ви беше направила наш'та добродушна хамстеро-гледачка?

Голяяяма пикантерия кои теми се триели, и кои аджеба? Тия, в които немците биват оплювани до дупка, може би? Или тия, в които се оплюват нечии стратегии за уреждане по немско, като смесен брак и т.н.?

Ами айде да се запитаме, нормално ли е да живееш нейде и да се отнасяш така към хазаите си? И ако тези хазаи са толкова противни, за какво въобще си при тях? За да ги подкопаеш и окрадеш?
А някой би ли се радвал в немските форуми да се говори по такъв един начин за България и за българите?
А не се ли замисля пишещия псувните, че някои немци ги разбират? И че в Германия има Bundesverfassungsschutz (това е немското контраразузнаване), където не е проблем да се разчете който и да е сайт и език? И да се установи кое откъде иде, кво като пространството е виртуално? И че в новия Zuwanderungsgesetz, който влиза в сила през 2005, е предвидено задължително запитване до същото това контраразузнаване при издаването на Aufenthalt документи? И също така е предвидено много бързо екстрадиране на хора, които насаждат омраза (т.нар. Hasspraediger, като прословутия халиф от Кьолн)?

Преди 1хх години хъшовете осмиват един от своите, който продал своята душа зарад "влашка мамалига". Сега обаче положението е малко по-различно - никой не е тръгнал да дига революция в България, нито пък специално да продава душата си за баварски салам да речем Просто всеки нормален човек иска да живее в колкото се може по-красива и по-подредена страна, запазвайки своята културна самобитност. Но никога не трябва да забравяме Божията заповед "Отнасяй се към другите така, както искаш те да се отнасят към теб и не се отнасяй към тях така, както не искаш те да се отнасят към теб".

Айде със здраве и умната, че винаги когато вляза в тоя форум, все осъмвам зарад простотии

До скоро

Живота не е нито толкова хубав, нито толкова лош, колкото си го представяме


Тема Re: Много лесно се предаде!нови [re: Strandjata]  
Автор _xx (новак)
Публикувано05.07.04 23:58



Ти си луд. Тресе те параноята! Какъв Bundesverfassungsschutz, какви тайни служби. Прословутиа Каплан, известен като халиф от Кьолн се оказа безобиден мюсюлманин, който е направен от Bild заплаха за Германия. Ама кой ще вземе, че да чете и превежда точно този форум. Където най-вече български студенти пишат. Арабите, гадовете, не дават бензин, и ние като си го взехме сами (за да можем да караме auto), сега само мислят как да ни спретнат бомбичките, и полиция и тайни служби не могат да им насмогват, та какво остава да се занимават, превеждат и анализират кой как псувал немците в българския форум. И ако си от някой университет, и си в Интернет през прокси, шти хванат оная работа.

И те не са никви хазяи! Ние си плащаме и данаци и застрховки, че даже и Solidartaetsteuer (не знам със студентите как е). Но както и да е - ако те нямаха нужда от нас, нито ден не биха ни държали тук.

И нема такава божия заповед, баси, къде я видя пък тая божия заповед, ей ти ги божиите заповеди - да виждаш такава заповед?

7 Да нямаш други богове освен Мене.
8 Не си прави кумир, подобие на нещо, което е на небето горе, или което е на земята доле, или което е във водите под земята;
9 да не им се кланяш нито да им служиш; защото Аз Господ, твоят Бог, съм Бог ревнив, Който въздавам беззаконието на бащите върху чадата до третото и четвъртото поколение на ония, които Ме мразят,
10 и Който показвам милост към хиляди поколения на ония, които Ме любят и пазят Моите заповеди.
11 Не изговаряй напразно Името на Господа твоя Бог; защото Господ няма да счита за безгрешен онзи, който изговаря напразно Името Му.
12 Пази съботния ден, за да го освещаваш, според както Господ твоят Бог ти заповяда.
13 Шест дена да работиш и да вършиш всичките си дела;
14 а седмият ден е събота на Господа твоя Бог; в него да не вършиш никаква работа, ни ти, ни синът ти, ни дъщеря ти, ни слугата ти, ни слугинята ти, ни волът ти, ни оселът ти, нито някой твой добитък, ни чужденецът, който е отвътре портите ти, за да си почива слугата ти и слугинята ти, както и ти.
15 И помни, че ти беше роб в Египетската земя, и че Господ твоят Бог те изведе от там със силна ръка и издигната мишца; за това Господ твоят Бог ти заповяда да пазиш съботния ден.
16 Почитай баща си и майка си, според както ти заповяда Господ твоят Бог, за да се продължат дните ти и да благоденствуваш на земята, която Господ твоят Бог ти дава.
17 Не убивай.
18 Не прелюбодействувай.
19 Не кради.
20 Не свидетелствувай против ближния си лъжливо свидетелство.
21 Не пожелавай жената на ближния си; ни да пожелаваш къщата на ближния си, ни нивата му, ни слугата му, ни слугинята му, ни вола му, ни осела му, нито какво да е нещо, което е на ближния ти.



Тема Re: Много лесно се предаде!нови [re: Strandjata]  
Авторfun (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 17:31



nikakuv spionaj njama na tozi forum zastoto prosto njama kakvo da se spionira osven na koi do kade mu stiga obrazovanieto i kulturata. Tova puk da si s niska kultura e protivopokazno za samija teb, no mojes da subiras bokluka spokoino na nikoi nemez njama da prezis. Sastoto e i v BG i po zial svjat, taka ze stiga panika.

sto se otnasja za haziaistvaneto - kakvoto povikalo takova se obadilo, ja idi ti da obijdas kvartirantite si i da se darjis loso s tjah puk ozakvai da te obizat do smart - taka tse i tova e business :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.