Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Нова тема-USA ili DE  
АвторEmigrant (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 02:32



Kyde mislite ,чe e po-dobre da se живее?



Тема Re: Нова тема-USA ili DE [re: Emigrant]  
Автор Poni (непознат)
Публикувано02.06.04 15:18



V DE e nai-gotino,stiga sam da si go napravi6!V USA su6to e gotino,no ve4e e opasno za giveene....



Тема Re: Нова тема-USA ili DE [re: Emigrant]  
АвторPopeye (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 18:43



Zavisi kakvo tursish. I v dvete durjavi sum jivjal dostatuchno dulgo... i dvete si imat predimstva i nedostatuci. Az lichno predpochitam DE- po-socialna dyrjava (vupreki, che tova veche shte se razvalja), poveche kultura, poveche istoria...
Abe, Evropa-ta si e Evropa!
A inache v US- po-visoki standarti na jivot, poveche pari. No e i po-trudno da otidesh tam. Po- dalech e ot BG.
Mnogo zavisi kakvo iska chovek, kum kakvo se stremi.



Тема Re: Нова тема-USA ili DE [re: Emigrant]  
Авторppp (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 20:30



Na MARS!
Po-cherveno e.



Тема Re: Нова тема-USA ili DE [re: Emigrant]  
Автор Baмпиp (жаден)
Публикувано04.06.04 09:00



Логично е да е USA.
Освен останалите предимства, не те третират като емигрант-измекяр от третия свят.



Тема Re: Нова тема-USA ili DE [re: Baмпиp]  
Автор Valyo (undefined)
Публикувано04.06.04 18:33



Da be da
I v US te tretirat kato treta klasa choveshko sushtestvo, vervai mi

just because


Тема Re: Нова тема-USA ili DE [re: Baмпиp]  
Автор vodafone (непознат )
Публикувано04.06.04 18:59



Абсолютно.Бил съм в Америка и мога да потвърдя.Твърдо USA



Тема Re: Нова тема-USA ili DE [re: vodafone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано04.06.04 21:14



Tourismat e hubavo nesto, samo deto njama mnogo obsto s dejstvitelnostta. I az se chuvstvam po sastija nachin v Germany. Mnogo mi e kef! Jiveja v US. Ta dori i v BG ne e chak tolkova zle da idesh s pari v njakoj gotin kurort i se abstrahirash ot vsichki i vsichko. Naj-hubavite kurorti po sveta sa v edni ot naj-bednite darjavi.



Тема Re: Нова тема-USA ili DE [re: Gia]  
Автор vodafone (непознат )
Публикувано04.06.04 21:28



Не става дума за това.Става въпрос 4е в Германия това 4е си от България ти усложнява живота неимоверно.Докато в Америка не съм убеден 4е е така.Просто факта 4е толкова българи са пробили в Америка потвърждава 4е там явно е по-лесно.Колко българи живеят добре в Германия?Тука е ебати шизофренията и шовинизма



Тема Re: Нова тема-USA ili DE [re: vodafone]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано04.06.04 21:52



Колко българи живеят добре в Германия?

Ne moga da kaja, che imam mnogo nabljudenija po vaprosa, no vijdam i dovolni... Pak i na vseki definitzijata za "dobre" e razlichna. Abe, kvo da govorim... balgarite sme si rodeni nedovolni . Njama darjava, na kojato da ne sme i namerili kusura. Kato che li ot Australia se chuvat naj-malko oplakvanija, no tova e sigurno zastoto i nashentzite sa po-malko, ili pak ne prekarvat mnogo vreme pred PC. Mnogo mi e smeshno kato vidja ponjakoga vaprosi "zasto ne se obajda nikoj ot Greece". Ami zasto - zastoto tam balgarite sa ili vazrastni i niskokvalifitzirani hora i ne polzvat PCs, ili ako sa mladi, si jivejat veselija sredizemnomorski jivot i ne dremjat kato nas pred PCs. Kakto i da e, otklonih se ot temata.

Ako az imam izbor, t.e. da predpolojim, che njakoj mi postavi Deutsch v ustata i rabota v ratzete, sam gotova vednaga da se razmenim, vodafone. Az izobsto ne namiram horata za nedrujeljubni, kakto chesto se govori tuk. A dori i da e taka, ima dostatachno chujdentzi za da se chuvstva chovek udobno, dori i mestnite da ne mu dopadat chak tolkova.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.