Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 20.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема кажете ми....  
Авторcrazy_lady (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 13:25



Миналата година мислех да ходя да следвам в Германия, но не ме приеха- и аз не знам защо-искам да питам как е там и заслужава ли си да пробвам отново, защото много хора само отиват и се връщат, защото не издържат......



Тема Re: кажете ми....нови [re: crazy_lady]  
АвторHeмa знaчka (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 21:28



Егати тъпия въпрос! Ама честно!

Теб или те мързи да погледнеш постингите или природно си...

Май не забелязваш, че колкото хора, толкова и мнения. Зависи къде ще попаднеш, зависи на кого, зависи що за цвете си, зависи от 1000 неща.

Щом много хора си отиват, значи не им харесва! Или?
Как сама си отговаряш на въпроса само.

Чети преди да питаш. И не задавай глупави въпроси.

Уважаеми останали,
е за да не четете постоянно такива глупави въпроси,
посетете форумчето



Tам сме отбрани и глупавите въпроси за учене и бачкане са сведени до минимум!
Айде, чакаме ви!
Особено БГ студента и Странджата са горещо поканени!
Мен бързо ще ме познаете



Тема Я по-леко!нови [re: Heмa знaчka]  
Авторcrazy_lady (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 09:45



Слушай какво идиот такъв! Аз откъде да знам какво е положението в този или онзи град-може да си кажеш мнението и по-кротко, а ако не искаш да помогнеш не разбирам защо си изхабил толкова думи и време за един тъп въпрос-всъщност знам-от чиста злоба-явно не ти е чак толкова добре колкото разправяш...Пък и не е задължително на всеки, който е заминал, непременно да му харесва!!!



Тема Re: Я по-леко!нови [re: crazy_lady]  
АвторИдиoтa пo-rope (Нерегистриран)
Публикувано03.04.04 15:02



Слушай кво, чанта стара лачена, ма влачена,

като тебе толко народ нямаш си представа.
Що никой друг не ти отговори? Задай си тоя въпрос!

Щото не знаеш всъщност какво искаш, обаче може да зададеш тъп въпрос, а не да го осмислиш първо.
И нямаш акъла да погледнеш темите дори отПОСЛЕДНИТЕ 2 дни, откакто влизам тук за да видя какво става. А в точно тия 5-6 последни теми е изписано колкото за 15 пъти отговор на твоя въпрос.
Такива като теб хората просто ги е срам да им кажат колко малко акъл носят.
Но аз съм идиот и обичам да светвам хората, които са се оляли да разчитат на мама и татко.
Няма кротко - така ми е кеф. Не е злоба, а отвращение () все такива като теб да се намират. И не става въпрос да разгледаш темите от последния 1 или 2 месеца, за да си отговориш на въпроса, а от 1 и 2ри април. Днес сме 3ти.

Колкото искам време ще губя. Ще отговарям както намеря за добре.

Ето го моят съвет - НЕ ИДВАЙ В ГЕРМАНИЯ. ТУК ТРЯБВАТ МНОГО ПОВЕЧЕ КАЧЕСТВА ОТ ТОВА ДА НАМЕРИШ ОТГОВОРА НА ВЪПРОСА СИ.
А за положението в даден град нищо не може да се каже (ако не помислиш малко така задала въпроса), защото всеки го възприема ИНДИВИДУАЛНО!!!
Какво ми е и какво не ми е не е предмет на тоя разговор. Оправам са.
"Пък и не е задължително на всеки, който е заминал, непременно да му харесва" - яяя, виждаш ли, как питаш и си отговаряш сама!?!

И остани със здраве все пак.

П.С.: За останалите: е такива безмислени разговори ме влудяват.
Последно приканване - който иска, да се включи в

, щото там поне диалозите са смислени.

Чао и всичко добро.



Тема Re: кажете ми....нови [re: crazy_lady]  
Автор biskara (непознат )
Публикувано04.04.04 20:04



Zdravei, az ste ti otgovoria malko pokrotko.Az sasto sam studentka tuk.Dosta e trudno v na4aloto dokato razbersh za kakvo stava vapros i ako triabva otgovorite na tezi vaprosi da si gi namirash sam. No , tova ne ti pre4i da opitash.Horata kazvat ot opit glava ne boli.Ako uspeesh , ste e dobre za teb , za badesteto ti , ako ne mozesh da posedish niakoi i drug msec v Bg i da probvash pak. Ili da zavarshish tam Universitet, vsi4ko e strogo individualno, tuka niakoi idvat , imat poznati koito im pomagat po niakakv na4in, drugi sami si propraviat pat, niakoi uspiavat, drugi misliat 4e v BG e po -dobre.Preceni.
Pozdravi
I Uspeh



Тема Do idiota po-goreнови [re: Идиoтa пo-rope]  
Авторcrazy_lady (Нерегистриран)
Публикувано04.04.04 22:36



Edno ne mi e qsno-sled kato te e podraznil vuprosa mi zasto ne go podmina i ignorira kato drugite -otgovorut e qsen-zlobar si, qvno se 4udish s koi da se zaqjdash...no kakto i da e. A ina4e si bil golqm psiholog-ot edno izre4enie razbra, 4e sam glupava i raz4itam samo na mama i tate-logikata ti e neverojatna, no az ne moga da raz4itam na mama i tate po pri4ini, koito ne s4itam za nujno da ti obqsnqvam! A na momi4eto, koeto mi otgovori-blagodarq mnogo.



Тема Re: Do idiota po-goreнови [re: crazy_lady]  
АвторИдиoтa rope и дoлy (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 00:09



Що ли - щото се дразня на хорската глупост. Имам право на гражданско мнение по въпроса, нали. Теб ако някой съвсем безцеременно те настъпи в автобуса, ще го игнорираш ли като другите? Или ще си кажеш гражданското мнение къв бунак е той.
А това мнение не е само мое. И други хора го споделиха, но не тук, за да можеш да го прочетеш и ти.

Момичето, което ти отговори го стори от чисто съжаление след като те обрулих така. В противен случай изобщо нямаше да го стори.
И КАК ТИ ОТГОВОРИ - нищо конкретно! Моите думи, кротко казани!
Доволна ли си от написаното? Каквото повикало, такова се обадило...

Не съм толкова злобар колкото си мислиш - виж темата на Естел. Но се дразня безумно на хора, които не знаят какво искат и търсят другите да им го кажат. Това са хора Versager.

Защо ли не са те приели - просто е имало по-добри кандидати от теб, с по-добри резултати, препоръки, автобиографии, мотивационни писма. Достатъчно, че да запълнят всички свободни места (чудно как не стигаш сама до този отговор).

Аз всъщност ти помагам, но си много млада, за да го оцениш. Така аз ти активизирам съпротивителните сили, ти се взимаш в ръце, почваш да мислиш и повече не задаваш глупави въпроси. И ставаш по-самостоятелна. Търсиш отговорите на въпросите си сама (не тези в момента, а изобщо), оправяш се...Ставаш зрял човек.
Но както казах, ти не може да го оцениш това в момента. А аз съм на 25 години.

Лошото е, че сте много като теб, а аз не съм слънце да огрея навсякъде...


Не съм злобар. Идиот съм. Човек, който не му пука за хорското мнение и си казвам квото мисля.



Тема да заровим томахавкатанови [re: Идиoтa rope и дoлy]  
Авторcrazy_lady (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 10:17



Добре-прочетох някои неща от клуба и разбирам какво имаш предвид, но и ти не си прав-може би небрежно зададеният ми въпрос те е накарал да мислиш, че не знам какво искам-напротив-миналата година исках да отида в Германия, защото вярвах, че така е най-добре за мен. Защо не ме приеха-от гледна точка на дипломата ми наистина не знам защо-имам 5,90(завърших езикова гимназия с немски), а и мои познати с дори по-високи дипломи се сбъскаха със същия проблем. Може би подадох документи на неправилни места и то само икономически специалности( т.е. само Numerus Clausus,което беше голяма грешка), но просто нямаше кой да ми каже какво е най-добре да направя. В момента се готвя усилено за изпити в БГ и знам какво искам и дай-боже да стане. Просто се чудех дали да не опитам пак и в Германия. А за това че разчитам само на мама и тате-подчертавам, че не е така( дори и да не вярваш), а защо-е лично мой въпрос.



Тема Re: да заровим томахавкатанови [re: crazy_lady]  
АвторHямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 11:56



Добре, успех ти желая!



Тема само още нещонови [re: Hямa знaчeниe]  
Авторcrazy_lady (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 14:38



Ето че можеш да се държиш и по-любезно. С риск да последва предишната тирада искам да те питам:какво учиш и как оценяваш качеството на образованието в твоя университет?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.