Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 11.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема трябва ми малко помощнови  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 21:35



интересувам се дали в интернет има обяви за женитба по сметка в германия и къде мога да ги открия,на какъв адрес ...много благодаря на всички,които ще се озоват на молбата ми за помощ



Тема Re: za jenitba [re: чoчo]  
АвторSido (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 21:40



ahaha momko tui ne stava ei taka ve vednaga da se ojeni6 za nekoq za da moje6 da jivee6 tuka... i bez tva trqbva da ste jeneni 2 godinki za da moje6 da ostane6 tuka i 8 god za nemsko grajdanstvo... sait neznam ako namera 6ti pusna edin ai cya



Тема Re: za jenitbaнови [re: Sido]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 22:15



на мен не ми трябва да се женя,искам да помогна на един приятел,който е там от три години и не се знае тази година дали ще му подновят студенстката виза,но той няма много време да се рови в нета ...затова питам аз



Тема Re: za jenitbaнови [re: чoчo]  
Авторanonimen (Нерегистриран)
Публикувано29.02.04 22:51



По принцип е незаконно, но е много разпространено тук и много германки го правят. Струва между 5 и 10 хил. eur. Плащат се на месечни вноски за 3 години. (толкова са необходими за да се получи право на неограничен престой или паспорт - не знам точно). Правят проверки - трябва в гардероба да има винаги цяла гама женски дрехи, два комплекта тоалетни принадлежности в банята и т.н. След три години се развеждат, и всеки е доволен. Както вече казах, това е незаконно, за това обявите в интернет се търсят там където са обявите за продажба на наркотици или поръчковите убийства ( в Германия както продажбата на наркотици така и поръчковите убийства са незаконни). Ако твоя твоя приятел е толкова смотан, че да не знае как да си купи трева (ако това знае, трябва да знае как да намери някоя която предлага фиктивен брак, щото това е голям бизнес тук), не знам как ще се оправя с фиктивна женитба. По да се прибира в Булгария, щото може да го завлекат. Щом е бил три години тук, и това не е научил, значи е смотльо - няма да се оправи с фиктивен брак.



Тема Re: za jenitbaнови [re: anonimen]  
Авторчoчo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 00:27



бе той не пуши трева и не се интересува от такива неща,ето защо не е запознат ,нито пък аз къде да търсиме такива обяви,а зора му е отскоро,иска по-добре да плаща на някоя отколкото да живее с някоя отвратяга и да се прави на клоун пред нея,той си има приятелка с която искат да се оженят но той иска да останат тук а не в българия и затова му търсиме такъв брак.



Тема Re: трябва ми малко помощнови [re: чoчo]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 19:33



какво ли неправят хората за един паспорт!???!?



Тема Re: трябва ми малко помощнови [re: z]  
Авторfiktivnijat (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 11:04



mi prijatelkata mu sto ne se ojeni fiktivno sa njakoi tur4in tukmo moje i bes pari da minat,i tur4ina ste mine i prijatelja na prijatelkata ahahah

ebasi batka




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.