Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проблем с германски "бизнесмен" !!!нови [re: Ally]  
Авторbastard (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 14:53



ako devoj4eto ne beshe ti prevela parite shte napishesh 2,3 Mahnung i posle kakvo.... Ami pitaj advokata si kakvi sa shansovete da si polu4ish parite i kakvi sa mu tarifite. parvata konsultazija obiknoveno e besplatna, ama posle stava soleno.
A i kak shte stane s tosi advokat ot BG?



Тема Re: Проблем с германски "бизнесмен" !!!нови [re: bastard]  
АвторSerena (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 15:21



Ami napr. Coeler & Partner - te sa i w Sofia - ul. Benkowski 4A i w Hamburg -COELER Rechtsanwдlte, D-20354, Alsterufer 1



Тема Re:нови [re: bastard]  
АвторAlly (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 15:55



uf, ne stava vupros za tova kolko sti struva advokata, a kakvo vlijanie ima samoto mu spomenavane, na shvana li? a tuk to e ogromno za razlika ot v BG. i ne sum kazala, che stjah da trugna da ja sudja, ako ne beshe podejstval Mahnunga. Fakta e obache, che podejstva i to sled 3 meseca razigravane. Edva li e bilo vnezapna projava na dobra volja.
a shansovete zavisjat ot sluchaja. v moja sluchaj bjaha 100%. i kolkoto sa po-golemi shansovete, tolkova po-silno dejstva zaplahata. stoto ako bjah trugnala da ja sudja devojcheto steshe da mi vurne parite barabar s lihvite i razhodite po deloto. nervite estesveno nikoj ne moje da ti plati ma tva e drug vupros. ama kakvi sa ti shansoveta moje da prezeni samo advokat, ne mislish li? a ne nie da si dereme tuka... prustchetata da pokazvame kolko sme umnichki.
a i kakto vijdash i ot BG stava.
a da ne spomenavam eventualnijat efekt vurhu edin nemec ako suotvetnija Mahnung bude izpraten ot imeto na Precakan, no na blanka na advokatska kantora i ot advokat da rechem. tova ot BG bi bilo puk oste po-lesno i po-eftino.



Тема Re:нови [re: Ally]  
АвторPrecakan (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 16:08



Страшно ви благодаря за подкрепата - чуствам се по-спокоен след вашите думи. Ще ви държа в течение на сделката. Мисля, че човека просто иска да мине метър, а не е голям мошенник. Защото иначе можеше да вземе цялата сума, а не само 50%. Освен това за какво му е да ме баламосва три месеца - взима парите и изчезва. . .



Тема Re:нови [re: Precakan]  
АвторAlly (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 16:19



hajde uspeh!




Тема Spiram...нови [re: Ally]  
Авторbastard (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 16:22



njama da sporja, makar 4e sam na drugo mnenie i ne spodeljam tvojata posizija.
Otklonihme se ot temata. Vaprosat e kak 4ovekat da si varne parite. Tvojata versija e da go saplashi s advokat. Tuk se samnjavam v efektivnostta, poneje vaprosnijat targovez e predelno jasno s prozedurata i ako ne projavi dobra volja i varne parite ili isprati stokata, direktno shte hvarli pismoto neraspe4atano v kosh4eto....
Ne sam jurist i ne moga da prezenja kakvi sa shansovete sa uspeh pri eventualno delo, a i svarsanite s nego rashodi.



Тема A tuk ne si prav...нови [re: Precakan]  
Авторbastard (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 16:28



Ot 100 4oveka po 1000 euro si e seriosna suma i sa Germany...
A moje naistina da ima problemi... Ne snam sa kakvo stava duma, no srokove na dostavka ot 6,8 ..12 sedmizi e neshto normalno v industrijata.



Тема mirнови [re: bastard]  
АвторAlly (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 16:34



naistina njama smisul da sporim- choveka iskashe mnenijata i ideite ni.
a naj-gubestata strategija spored mene e da zareje vsichko. nie imame takuv hubav izraz po sluchaja "ne si ostavjaj magareto v kalta". Skoro se opitah da go preveda na nemski ili pone analog da mu namerja, no ne uspjah :-(
Hajde i az spiram, che veche suvsem Off-topic stana.



Тема А за колко време е задължен по предварителния винови [re: Precakan]  
Автор Cyпep Mapиo ® ()
Публикувано18.12.03 19:14



договор да изпълни доставката?



Тема Re: А за колко време е задължен по предварителния винови [re: Cyпep Mapиo ®]  
АвторPrecakan (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 21:51



Веднага след приключване на преустройството , което според неговите думи беше проста работа и ще стане за ден два - но се проточи повече от два месеца - след което той каза, че не може да се намери подходяща електронна карта и ме помоли да си избера друга машина. Изпрати ми снимки и характеристики. Аз се спрях на една, но поисках веднага да я получа. Никаква реакция. Междувременно той ходи или поне каза, че пътува извън страната за около две седмици и не кореспондираше с мен. След като се върна му изпратих искане да я подготви за доставка най-късно до понеделник 22.12.03. Край от другата страна е тишина...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.