Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 27.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Транспорт BG-DE-BGнови  
АвторБycтpaнc (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 12:27



Пътнически превози BG-DE-BG с 8+1 местни бусове. От адрес до адрес. Бързо и удобно за малки групи и студенти.
За заявки и резервации:
e-mail: bustrans@abv.bg





Тема Re: Транспорт BG-DE-BGнови [re: Бycтpaнc]  
АвторKaпka (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 17:55



Не става ясно колко често пътувате ?

Колко струва ?

От къде се товарят пътниците - напр. може ли от Каспичан до Пенемюнде ?

Няма ли други телефони?

Това може да е някой номер за смучене на импулси ?



Тема Re: Транспорт BG-DE-BGнови [re: Kaпka]  
Автор matematic (lud)
Публикувано01.11.03 11:03



Triabva da si mega nenormalen da se kachish pri tia. Vidia li samo kakvi sa im busovete. Kato tia deto zarejdat hliab s tiah (((: Ili po skoro kato marshrutkite v sofia i stranata. Tia sa obrecheni na proval to taka ako se otvariashe transportna kompania s dva busa ot balkanskata voina.



Тема Пътуване в неизвестността ... [re: matematic]  
АвторKaпka (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 06:43



Може би си прав. Не се знае дали показаните коли са техни.
Не ми отговориха на запитването. Сигурно и интернета им е само епизодичен, за да не харчат пари.

Каква ли е тази фирма, дето си няма постоянен адрес, офис и дори стационарен телефон ??? Ако се случи нещо по пътя - къде ще ги търсиш ?

Плаша се от такива оферти.

А вие, колеги ?



Тема Re: Пътуване в неизвестността ...нови [re: Kaпka]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 11:35



Не си ли чувала за Риск печели риск Губи.
Клиентите са най-често от малцинството: на тях не им трябва сериозна фирма с телефон и адрес. Трябва им някой да ги закара до лелеяната златна мина Германия.
Шофиорът няма да ви отговори на въпрос от къде и до къде. много кратно е питан за това, и конкретен отговор не е давал.
той дори и телефоните не знаеше как да си напише преди време, добре че поне това оправи. Иначе както е казвал процедурата е следната: Обаждаш му се и ако има свободно мяасто те качва от града в през който минава:
Риск печели риск губи. Като аргумент защо така се отнася с клиентите си: т.е. дали наистина не е рисковано с него той е казвал: За тази цена какво повече искаш.
За справка прочети архива, не питай отново.



Тема Re: Пътуване в неизвестността ...нови [re: Lili]  
АвторKaпka (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 03:11



Сигурно е така, както пишеш. Подходящо за непретенциозни от малцинствата.
Вероятно може да има и други изненади по пътя ? ..

А какви са цените им - като пишеш, че за такива пари ... Една май позната от Русе питала там един и той й дал по-високо от рейса - уж защото щял да я вземе от дома й - т.е. ще спести 0,40 лв. за тролея !



Тема Re: Пътуване в неизвестността ...нови [re: Kaпka]  
Автор elena_ss ()
Публикувано04.11.03 14:16



В неделя се запознах с една такава кака/лелка от малцинствените групи. Стана въппрос точно за придвижването от Германия до България. Тя обясни, че някакви такива микробусчета ползва. Мдаааа, май единственото им "предимство" е дотавката от врата до врата . До колкото си спомням, цената Гер-БГ е 80/85 евро, а БГ-Гер 110 или нещо подобно. И времетраенето не било по-малко от това на автобусите. Е, попитах я, къде ти е далаверата тогава, отговорът беше, че не знаела за други начини
Ми изводът е - който е луд нека си троши главата



Тема Re: Транспорт BG-DE-BGнови [re: Бycтpaнc]  
АвторБycтpaнc (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 19:52



Зная, че преча на много хора…
На някои може би съм конкурент в транспорната дейност и те не могат или не искат да доказват с какво техния продукт като услуга е по-добър и започват едно оплюване, градено на хипотези.
На други това е тяхно хоби – стоят си някъде в БеГето пред компютъра и правят оценки на неща, които не ползват и не познават.
Трети си показват шопския манталитет – “ Аз не съм добре, но нека Вуте да е по-зле”.
Четвърти искат отговори на свои анонимки. Мисля, че няколко телефона и ел. поща са напълно достатъчни, та ако някой наистина се нуждае от допълнителна информация или желае да каже нещо би могъл да го направи директно, а не да пита радио Ереван.
Пети просто си е … герой на Алеко.

Не се сърдя на никого и ако някой се е познал и почувствал засегнат, нека да ми прости. / Така пише в една дебела Книга /.

На всички българи, на недоброжелатели и на приятели – пожелавам успех и късмет.

Бустранс – агенция за транспорт
Управител



Тема Re: Транспорт BG-DE-BGнови [re: Бycтpaнc]  
АвторKaпka (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 19:23



Като изложение отговора е доста подробен, но все пак не става ясно защо Управителя на фирмата не си казва нито името, нито адреса, нито стационарния телефон - все пак съществени данни когато става въпрос за едно доста дълго пътуване и при това през няколко държави ... ?

Как е решен въпроса със застраховките при катастрофа, злополука и т.н. ?
Ще бъдат ли пътниците извозени с друг рейс - кага, и кой ще плати евевнтуалните разходи по преспиване ?

Така че, не става въпрос за оплюване, а грижа за пътника.
В края на краищата като се предлага нещо, трябва да има яснота по всички въпроси - за да няма изненади и оплаквания.

Мисля, че съм права и моля за мнение и от другите учстници във форума

С поздрави,

Капка




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.