Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 27.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема O2 telefoni  
Авторiznerven (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 14:06



izviniavaite za glupavia vapros, no za6to ot o2 mi otkazvat dogovor pri polojenie 4e imam viza za 2 godini(do oktomvri 2005), anmeldebesдttigung, bankkonto, i t.n. v ka6ti ve4e si sabrah 3 komplekta duo karti + vertrдge. otivam az v ofis na o2, sklu4vam si dogovor, kazvat mi horata elate sled 20 min da si vzemete telefonite otivam az i mi kazvat - 4estito imate ablehnung!?!?!?!?!?!?! die karten kцnnen sie vernichten!?!?!!?!? i az napravo padam ot konia. niamam offene rechnungen v schufa!! mejdu drugoto sam ot berlin. niakoi da ima ideia na kakvo se daljitova????? za6toto az predpolagam za6to -

Редактирано от Biba на 29.10.03 10:23.



Тема Re: O2 telefoniнови [re: iznerven]  
Авторlilka (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 15:06



http://www.b2g2.com/boards/board.cgi?action=read&id=1065803041&user=18426



Тема Re: O2 telefoniнови [re: iznerven]  
Автор The Lady (LB)
Публикувано28.10.03 18:01



e tva ako e taka navsqkyde e egati prostotiqta, az tykmo utre shte hodq uj da podpisvam dogovor....

Oh, I never play to win. But I do play not to lose.


Тема Re: O2 telefoniнови [re: iznerven]  
АвторJess5 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 00:48



Edva li e diskriminacija - az ima dogovor s O2 ot minalata godina - moje vizata da ne ti pokriva syvsem napylno 2 godini ( i dogovora e za 2), problem s adresa ili ...ne znam - pitaj gi naj-dobre.
Izpolzvam sluchaja ot lichen opit da kaja - vnimavajte s vsjaka hartiika , kojato podpisvate tuk! Posle, ako reshite da se otkazvate, nastypva adyt...BG izglejda kato prikazen raj..:))



Тема Re: O2 telefoniнови [re: Jess5]  
Авторlila (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 01:26



kojto e sklju4il dosega dobre, ot mesez njakude e zatvoren o2 za balgari. Informatzijata se potvurjdava ot mnogo mesta, vij pri4inata ne e jasna oshte. Sigurno goljam broj nekorektni klienti ima sred nashite sunarodnitzi, ne znam to4no.



Тема Re: O2 telefoniнови [re: iznerven]  
АвторGalfon (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 01:47



sigurno si iskal da vsemesh i njakoi po dobar telefon...nali taka? A snaeshli kolko hora sa gi savlekli veche sas studenski visi... Mnogo savisi ot kakav rod ti e prebivavaneto.V sluchejat njama nisto obsto sas fashizam i tam tem pьodobni.



Тема Re: O2 telefoniнови [re: lila]  
АвторGALFON (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 01:59



Nie sme nai tapata nacia v sveta! Chesto hodja da prevejdam v poliziata na saloveni nashenci koito jiveyat tuk i se pravyat che ne rasbirat Nemski misleiki si che ste im se rasmine.Bokluci i nisto poveche.Napravo ponyakoga mi idva da gepya nyakogo sa gushata
inscenirat katastrofi,kradat telefoni....nali posle ste sa nai golemite barovci na selo ili v nyakoe gradsko kafe i ste se hvalyat kak sa naebali tapite Germanci i kakvi geroy sa
Moje i tochno sa tova da imate problemi,no pak ste povtorya,mnogo savisi ot visata koyato pritejava chovekat



Тема Re: O2 telefoniнови [re: iznerven]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 11:44



Na men mi se slu4i absolqtno su6toto v Freiburg! Otivam da si vzema tel. s vsi4ki neobhodimi dok.,podpisvam dogovor,vzimam si kartite i mi kazvat da oida na drugiq den,za da si vzema aparatite (zaradi nqkakva promociq v koqto vlizat),otivam az i mi pokazvat blanka na koato e zapisano 4e mi otkazvat!
Pri4inata e samo edna-mrazqt bulgarite! Super mnogo hora sa gi zavlekli!
I nedei da si misli6,4e si imal problem s dokumentite-6tom ima6 2 godi6na viza tova e dostatu4no! A tezi koito ti pi6at 4e sa si vzeli tel ot tam,neka da imat predvid,4e tova e bilo ne sega a predi (te si znaqt nai-dobre koga). Kato sme ot bedna durjava,i kato sme plemenen narod,estestveno 4e nqma da ni obi4at! Ne da kazvame,4e sme nai-golemite i nai-dobrite,za6toto sme edni glupaci! Idvame tuk u6 da u4im,a kradem i pravim gluposti,kak da ni obi4at?
Vinata si e na6a i samo na6a! Nikoi ne ni e kriv,4e sme staden narod!



Тема Re: O2 telefoniнови [re: bobo]  
АвторGLOBUL (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 14:22



Sori za mnenieto ama kadeto i da idem vse osirame rabotite.Problema ne e v drugite,problema e v NAS,sagelqvam ama tva e istinata.Vinagi trqbva da precakame nqkoi i da sme nai otgore.E NE STAVA TAKA!!!



Istinata e nqkade tam



Тема Re: O2 telefoniнови [re: Galfon]  
Автор Пeпeляшka (дрипла ;-))
Публикувано29.10.03 15:03



на мен ми отказаха телефон на обявената цена, т.е. вместо 9,50 искаха 49,50 да платя, под предлог, че съм телефонирала много малко и оборота нисък......за виза и прочие бумаги- не ме питаха, само Studentenausweis искаха заради студентското намаление

keep it simple, stupid!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.