Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 19.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Банкинови  
Автор Phill (Регистриран)
Публикувано13.06.03 23:33



Здравейте,

Има доста време до все още не 100% сигурното ми отпътуване, но все пак да питам : Коя банка ползвате в Германия и кои са най-изгодните откъм преводи на пари от България към Германия? Също от коя българска банка преводите са най- евтини? А обратното - от Германия към България? Малко съм бос в тая област, та ако съм ги задал грешно въпросите- поправете ме.
Благодаря ви предварително! И един ден наистина ще почерпя.



Тема Re: Банкинови [re: Phill]  
АвторJura (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 03:14



az polwam edna edinstwena banka. Tq e mngo hubawa ima klonowe na wsqkyde. Tam prewodi do bylgariq ne se prawqt zashtoto mi kazaha 4e prawqt samo do Europa. no w bankata ima mnogo hubawi slujiteli. Tam kontoto i kontoauszuga sa bez pari. w drugirte banki se pla6tat. W Bulgariq njamam banka tam nikoj ne ti iska da ima6.



Тема Stadtsparkasse i Kreissparkasseнови [re: Jura]  
Автор _magi_ (me)
Публикувано15.06.03 17:48



tyah polsvam, okolo 10 evro e prevoda ot De kym Bg sa malki sumi - okolo 200 evro.



Тема Re: Банкинови [re: Phill]  
Автор Shiseido (познатa)
Публикувано15.06.03 20:56



az ti preporuchvam Deutsche Bank,v nikakuv sluchai nedei v njakoja regionalna.za prevoda na pari nai-veche zavisi ot bulgarska strana kolko pari shte ti vzemat,a za nemskite mislja,che njama gljama razlika...



Тема ?нови [re: Jura]  
Автор Shiseido (познатa)
Публикувано15.06.03 20:59



"KontoauszЁ№gite" §У§Ъ§Я§С§Ф§Ъ §г§С §Т§Ц§Щ §б§С§в§Ъ.§Ь§а§Я§д§а§д§С§д§С §Щ§С §г§д§е§Х§Ц§Я§д§Ъ §г§о§л§а §г§С §Т§Ц§Щ§б§Э§С§д§Я§Ъ



Тема Re: Банкинови [re: Shiseido]  
АвторHaho (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 22:59



В никакъв случай Дойче Банк, много големи мурдари са. Най - добре е във Райфайзенфолксбанк - само те имат представителство в Бг. След това твоите хора си откриват сметка в същата банка. И просто от едната сметка прехвърляш на другата.



Тема Re: Банкинови [re: Haho]  
Автор Shiseido (познатa)
Публикувано15.06.03 23:04



i kakvo i e loshoto na Deutsche Bank?



Тема Re: Банкинови [re: Haho]  
Автор Диблъp CCПГ (бизнесмен)
Публикувано15.06.03 23:25



Глупости са това. Дойче банк имат перфектно обслужване и същевременно като студент ползваш безплатно услугите и на Хипоферайнсбанк, Комерцбанк и Дрезднер банк, които са от групата.
Не на последно място трябва да се отбележи, че единствено в тази банка (ДБ) всички служители говорят добър английски, което много помага, ако човек не знае немски
В останалите банки (и по-специално Шпаркасето) нещо са скарани с английския

И Сам Си Прерязвам Гърлото!!!


Тема Re: Банкинови [re: Диблъp CCПГ]  
АвторJura (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 00:13



ama nie zashto trjbwa da se mu4im s tozi anglijski za da im goworim na tezi slujiteli? Az mislja 4e tazi banka ne e hubawa, sled kato sys slujitelite im trjbwa da goworish na 4ujd ezik



Тема Re: Банкинови [re: Jura]  
Автор Гъбka Oтpoвнa (Българин)
Публикувано16.06.03 00:42



Е ти ме радваш, честно - или се лигавиш, или там в Саарбрюкен ви промиват мозъците, или си тъпа за 300.
Нищо лично!

Гъбката

Изплюй дъвката да не я изплюя аз!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.