Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 20.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Нови хоризонти пред българските студенткинови  
Автор бълrapckи cтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано20.05.03 00:45



Докато средностатистическият бългрски студент се чуди как да намери пари за нови гуми за таратайката, пред българските студентки бъдещето е повече от розово.

Прочетете следната статия, "Konkurrenz belebt den Markt", както се казва...

Изнасяме булки за Гърция
Съседски кметове печелят избори с обещания за смесени бракове
София и Атина да подпишат спогодба за невести, искат ергени

“Тежка демографска криза е надвиснала над Гърция. На всеки 100 ергени там се падат само по 66 моми. Изходът е един - внос на булки от България.” Това предаде Би Би Си, цитирайки гръцкия канал "Мега". Той направил специално допитване до гърците как да се задомят ергените. Страната ни трябва да внася българки, масово отговаряли младите мъже. Те търсели най-често момичета от Благоевград или Сандански. Най-добре е властите да подпишат двустранна спогодба между София и Атина за внос на булки, предложили анкетирани съседи. Телевизионният канал припомни, че по време на последната предизборна кампания за местни избори някои кметове били избрани с обещанието, че ще намерят жени от България за ергените. Браковете между българки и гърци са четвърти в списъка на смесените двойки, обясниха от ритуалните зали в София.



Лятна и пролетна ваканция-това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер

Тема Някои аналогии между Сандански и нашето Унинови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Автор бълrapckи cтyдeнт (гастарбайтер)
Публикувано20.05.03 01:15



Всички девойки са нагласени, пременени и в очакване = всички български студентки са са нагласени, пременени и в очакване

Не, не чакат принца на белия кон, а някой лъскав и не толкова млад грък, въздишат с огорчение мъжете в Сандански = Не, не чакат принца на белия кон, а някой лъскав и не толкова млад немец, грък, италианец, сърбин, арабин или турчин с немски паспорт, въздишат с огорчение българските студенти в Уни-то

В последните години все повече мъжката половина на южната ни съседка гледа нашите хубавици, допълват те. Гърците не спират дотук. Предлагат бракове на българските момичета. Предложение, на което почти никоя мома не може да устои. = В последните години все повече мъжката половина на Германия гледа нашите, руските, украинските, филипинските и тайландските хубавици, допълват те. Германците не спират дотук. Предлагат бракове на българските и другите момичета. Предложение, на което почти никоя мома не може да устои- да, никой не оспорва!.


Имала съм връзки с мои съграждани, но те не ме водят никъде Или го правят веднъж-два пъти, а след това искат да сме винаги с тях. Няма да стане. Необходимо ми е разнообразие. Обичам да ходя по дискотеки и ресторанти, да ми подаряват разни лъскави неща", не крие житейската си философия 17-годишно момиче = Имала съм връзки с мои сънародници, но те не ме водят никъде, а само бачкат в Даймлер и карат стари коли за България. Или го правят веднъж-два пъти, а след това искат да сме винаги с тях. Няма да стане. Необходимо ми е разнообразие. Обичам да ходя по дискотеки и ресторанти, да ми подаряват разни лъскави неща", не крие житейската си философия 22-годишна българска студентка

То се е отказало преди две години да учи. Оттогава е на улицата. Изхранва се, като продава тялото си. Но е сигурна, че падне ли й някой грък, ще му е вярна до гроб. = То се е отказало преди две години да учи, защото го скъсали 4 пъти на Матаматика I . Оттогава няма виза. Изхранва се, като лъже глупави немци, че ще се ожени за тях. Но е сигурна, че падне ли й богат немец, ще му е вярна до развода.

"Не ме интересува на колко години е. Важно е да имам сигурност и мъжко рамо до себе си", = Не ме интересува на колко години е. Важно е да имам сигурност и мъжко рамо до себе си", както и да има какво да отнеса при развода.

"Просто благодарение на брака си с гърци наши момичета си живеят живота сега в Серес, Драма, Солун, Атина. Гледат си децата, а за тях се грижат съпрузите им", = Просто благодарение на брака си с германци, италианци, турци, сърби и албанци с немски паспорт наши момичета си живеят живота сега в Бад Каффенау, Бад ам Кафф, Кафф ам Дорф и други метрополии. Гледат си децата и друсат теднжерите, а за тях се грижат съпрузите им. Някои от тях правят даже кариера като касиерки в Шлекер и Лидл.

И допълват, че като чули за трайния интерес на гърците към нашите жени, заприиждали в Сандански моми от всички краища на страната ни = И допълват, че като чули за трайния интерес на германците към нашите жени, заприиждали в немските университети студентки от всички краища на страната ни


С надеждата, че и те ще се харесат на чужденците. Че и те ще изтеглят "печелившия лотариен билет" - брак по сметка с грък = С надеждата, че и те ще се харесат на чужденците. Че и те ще изтеглят "печелившия лотариен билет" - брак по сметка с немец, турчин...но с немски паспорт

"А ние трябва да се надяваме единствено на любовта, а понякога и тя не е достатъчна, за да ни вземат", признават ергените в Сандански. И отминават по главната улица с ръце, пъхнати в джобовете.
Владимир
= "А ние трябва да се надяваме единствено на любовта, а понякога и тя не е достатъчна, за да ни вземат", признават българските студенти в Уни-то. И натискат педала на газта, на поредната кола за България.
Владимир


Лятна и пролетна ваканция-това е помеждутък от време между две бачкания в Даймлер


Тема Re: Някои аналогии между Сандански и нашето Унинови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Автор Jupiter (ентусиаст)
Публикувано20.05.03 02:56



Ааааахахахахаха



Blond Ambition




Тема Евалата батко!нови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано20.05.03 11:51



:-)

Кажи им истината в ушите....
(напиши им истината в очите)

Редактирано от Super Mario ® на 20.05.03 11:51.



Тема Re: Някои аналогии между Сандански и нашето Унинови [re: бълrapckи cтyдeнт]  
Авторcтyдeнтka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 15:55



Скъпи български студенте

Благодарим за интересните четива..Искрено ме заитригува възможноста за брак с грък, ще се замисля сериозно дали вместо към поредната клаузура да не се запътя към Сандански..
А ти..Трябва нещо много лошо да си надживял за да можеш да говориш с толкова ирония.
Може би ще помогне ако се опиташ тук анонимно да разкриеш личната си драма.

Твоя
българска студентка



Тема А ти и това не си изживяла или?нови [re: cтyдeнтka]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано20.05.03 16:10



Ама щом няма кой на едно кафе да те покани в 15:15 този следобед...



Тема Re: Някои аналогии между Сандански и нашето Унинови [re: Jupiter]  
Авторmi6ka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 16:16



ne e sme6no kwo se hili6.



Тема Re: А ти и това не си изживяла или?нови [re: Super Mario ®]  
Авторcтyдeнтka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 17:45



Да Марио, като един истински психолог и познавач на човешката душа ти усети моята лична драма...Българските студенти, които аз така много харесвам дотолкова са станали пасивни, асоциални и лишени от самочуствие, че не смеят на едно кафе да ме поканят. а и кафетата тук са им скъпи.
май трябва да се преорентирам към някой самоуверен гръцки момък, а?



Тема Re: Някои аналогии между Сандански и нашето Унинови [re: mi6ka]  
Авторmonkey (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 18:14



mi6ok!



Тема Re: А ти и това не си изживяла или?нови [re: cтyдeнтka]  
Авторjoe (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 18:18



ostavi go mario, toj prostee otvreme navreme ... i po-skoro po-chesto otkolkoto po-rjadko :))

kafeto go imash, ...ama kade si?
..i ne sym student, pri tova polozenie offera acceptible li e vse oste? ;-) ... e pone njamam lipsa na samochustve.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.