Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 07.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Autoversicherung  
Автор _magi_ (me)
Публикувано14.05.03 16:20



sled temata sa sdravnite sastrahovki predlagam da obsadim i avtosastrahovkite. Kade, kakvi zeni, pokritie i t.n. shte e polesno mislya. Aide spodelete. pochvam parva.
Kola - Opel Vectra 99g, Motor 2.0 TB
Firma - VHV Hannover
Zena na trimesechie - 173,68 Ђ
Vid - Unvbegrenzt fьr Personenschдden (max. 8,0 Mio EUR je geschдdigte Person)....... bla bla bla
Pri interes sledva telefon, fax.



Тема Re: Autoversicherungнови [re: _magi_]  
Авторalex96 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 17:03



taka kakto si predstavila neshtata trudno se pravi sravnenie.
obshto sa sastrahovkite. deljat se na skapi s predstaviteli i saotvetno pari sa tjah i online- evtini. nemzite obi4at da imat konkretno ansprechpartner na kojto da se obadjat i kojto da im kaje ''O Herr .... wie geht es Ihnen, was macht die Frau... und sind die Kinder gesund? "moje slu4aja pri teb da e taka. v na4aloto i as bjah pri VHV, posle HUK, dokato se osasnah i minah kam Ontos. sega sam kam DEVK, no polsvam otstapki ot firmata kadeto rabotja.
Sashto plashtash na 3 meseza(5% Aufschlag). na godina e po evtino.
pri SF 50% Typklasse na kolata 19, 12 000 km, garage, dete pod 18 plashtam 290,-na godina. a sabravih Regionalklasse, no sam v malak grad.
sashtestveni rasliki v ka4estvoto na uslugite na sasrahovkite i uslovjata im njama.
ima mnogo smeta4ki online sa is4isljavane na premiite kato aspekt.
tova na kratko. moje da sam ispusnal neshto ili da ne sam jasen.



Тема Re: Autoversicherungнови [re: alex96]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 17:33



ohooooo snachi nie se nabutvame. Po nachalo s tova se sanimavam as a ne majat mi i hich ne me interesuva dali niakoi shte me pita kak sam. davai barso molya nekoi link, che da smenyam firmata



Тема Re: Autoversicherungнови [re: magi]  
АвторTpънчo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 18:02



Аз си подмених книжката с немска преди около година и тук не ми признаха никакъв опит от БГ. Най-евтината фирма за начинаещ с немска книжка ми предложи 140% Haftpflicht. И вече половин година съм на тази тарифа. Някой знае ли трикове, как да се намали тая цифра. Например ако сменя фирмата, или да ходя да се пазаря със сегашната си фирма (Провинциал в НРВ).



Тема Re: Autoversicherungнови [re: magi]  
Авторalex96 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 18:02



obiknoveno nemzite zepjat stotinkata na dve. majat ti trjabva da e njakakvo isklju4enie.
sega smjanata stava kam kraja na godinata- kuendigung do 31.11 ili pri kupuvane na nova kola.
linkove- potarsi primerno s google- autoversicherung.
predi 2 godini naj-isgodni bjaha ontos. vij HUK 24, da-direkt i t.n. i plashtane jaehrlich. i sadaljitelno da rabotjat online. popalvash formuljara i te se grijat sa vsi4ko-naprimer ummeldung zulassungstelle.
do 50% ima raslika pri sastrahovkite i opredeleno mojesh da si spestish 100-150 euro.



Тема Re: Autoversicherungнови [re: Tpънчo]  
Авторgoiko (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 20:24



prekarali sa te.
az si smenih knizkata systo, ama vzeh ot BG belezka ot DZI che sym bil zastrahovan bez te da sa plastali obezstetenia za 10 godini - prevedena ot zaklet prevodach i sega sym na 80%
sicki kazvat che NE priznavat bg belezkite, obace kato zaneses njakoja i gi postavis pred fact-a "ok, kato ne priznavash - ciao i sha ida pri drug zastrahovatel" se navivat



Тема Re: Autoversicherungнови [re: alex96]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 20:52



a be che majat mi i haber si niama ot pari i smetki si e taka - iskluychenie e, dobre che sam as.
i as dnes chetoh, sega ne mojem da prekratim dogovora, no pres lyatoto shte prodavame Vectrata i togava sa busa koito shte kupim shte se informiram otrano i nai-podrobno. Tuk obache isnikva vaprosa che busat shte e sa firmata na maja mi t.e. sa rabota i togava mai sa drugi tarifite. interesno obache pak che danakat e po-malak.
Nai golemiat viz na maja mi beshe snoshti kato kasa che Vectrata struvala 3000 e, a tya si struva v momenta mejdu 7500 do 8500 €. as shte ya istarguvam dobre.



Тема tova e drugoнови [re: magi]  
Авторalex96 (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 21:22



sa firmeno imushtestvo e drugo, tam ne sam saposnat...
naj-dobre se obarni kam vashija steuerberater, sigurno ima po -osobeni pravila, opredeleno e taka.



Тема Re: Autoversicherungнови [re: goiko]  
Авторami sega (Нерегистриран)
Публикувано20.05.03 15:41



Gojko molja te kaji pri KOE Versicherung stava nomera s belejka ot BG (AXA otkasaha) toku sto

blagodarja predvaritelno



Тема Re: Autoversicherungнови [re: ami sega]  
АвторNekadurnik (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 11:50



Pri Alianz minawa belezka ot Alianz BG




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.