Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема nexnet - ismamnizi  
Автор _magi_ (me)
Публикувано12.05.03 12:36



dumata mi e sa dial.surf - firma nexnet, chiyato internet dostavka polsvam. sa april mesez kogato visyah vseki den po 2 i poveche chasa v net-a imam 34 €, pres mai t.e. poslednata mi smetka kogato imah non-stop gosti, nikoi ne e polsval internet shtoto e s parola i ya snam samo as, smetkata mi e 30 € t.e. 4 € raslika. da sam polsvala nai-mnogo 10 minuti na den sa postata si. Kak da si obyasnya tova ne snam. Majt mi im isprati fax s iskane da pratyat raspechatka i obyasnenie. Toi kasva che vsichki sa moshennizi Internet providerite de.
Preporachaite mi edin nadejden dostavchik, molya???? A s tesi tapanari kakvo da pravya - smetkata e nerealna i ne iskam da ya platya, ne che sa mnogo parite, no tova si e ismama.



Тема Re: nexnet - ismamniziнови [re: _magi_]  
Авторstudenta (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 12:50



Premesti se da zivee6 v studentsko obstejitie i ste polzva6 super vruska samo sa 5 EURO na mesec.


Ama 4akai da pitam nesto kvo stana s kebap4iinicata da ne si falilarala 4e ne moje6 da si posvoli6 da plasta6 34 euro :)))

A muja ti i da pi6e pisma s iskane sa raspe4atka nisto njama da stane nai mnogo sledvastijat mesec da plati6 68 Euro toest dvoino ahaha aide chao

i uspeh s kru4meto



Тема Аркор:нови [re: _magi_]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано12.05.03 13:07




:-)



Тема Re: Аркор:нови [re: Super Mario ®]  
АвторMili (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 14:06



I az sam za Arcor.Polzvam gi i sam super dovolna



Тема Re: nexnet - ismamniziнови [re: _magi_]  
Автор1amp;1 (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 14:19



as sam pri 1&1 - 9,90 na mesez sa Volumentarif 2 GB s neograni4eno vreme
Flatrate im e 29,90 no ako polsva6 po-malko ot 100 4asa plasta6 19,90



Тема Re: nexnet - ismamniziнови [re: _magi_]  
Автор Jupiter (ентусиаст)
Публикувано12.05.03 14:48





Blond Ambition




Тема sa studentaнови [re: 1amp;1]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 14:58



eeeeeei aman s tova krachme. Kak da falira predi da e otkrito?!?! A sled kato se otkrie sigurazia niama da falira. a vaprosat ne e dali moga da plashtam ili ne 34 evro, a dali plashtam sa realna usluga ili sa ismislena. NA Deutsche Telekom si plashtam nai-redovno smetkite dori i da sa nad 300 € sashtoto horata mi prastat podrobna raspechatka i snam che sam si gi isgovorila tesi pari. Rasbirash li raslikata????



Тема flatrate za DUP oт аналогов телефон?нови [re: 1amp;1]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано12.05.03 18:10



???




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.