Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема pomognete molia!!!  
АвторStoian (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 18:32



Abe hora da vi pitam stot sega ste kandidatstvam.Ta mojete li da mi datete malko info po tozi vapros?
Kakvi dokumenti sa mi nujni?
Az ve4e imam diploma prevedena i ligalizirana no sum 4uval 4e tia trabva da se izprasta tuk niakude v Dt. ama za kakvo neznam???
I bankova referenzia imam!!!
No neznaia kolko 4asa nemski trabva da im predstavia 4e imam? Ste svur6i li rabota belejka ot 4asten u4itel v BG za okolo 1200 4asa???
I kakvo drugo mi e nujno??
Molia tezi koito imat opit da mi pomognat!
Blagodaria na vsi4ki predvaritelno!!!



Тема Re: pomognete molia!!!нови [re: Stoian]  
Авторbezmilostno otkroven (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 18:41



Pich, vjatyr te vee na bjala kobila !

Ponjakoga i ot 5 reda mozhe da se sydi po choveka i zatova ti kazvam: ne si dorasyl za tuk i samo shte si izgubish vremeto.



Тема Praw si!нови [re: bezmilostno otkroven]  
Автор Гpaция (Грациозна)
Публикувано02.05.03 19:26



A za Stoiancho : kakyw chasten uchitel po nemski i kakwi chasowe?
To ako towa wajeshe za legalen dokument - wsichki stqha da sa studenti!

Uspeh w kandidatstwaneto....

Очите виждат, сърцето иска....


Тема To che taka se minava e verno- ne e tam problemytнови [re: Гpaция]  
Авторbezmilostno otkroven (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 19:48



A problemyt e che Stojan ne e pomirisval nemski



Тема Re: To che taka se minava e verno- ne e tam problemytнови [re: bezmilostno otkroven]  
Авторspec (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 20:11



e ti pa sa goljama duma.... to tova ako mu beshe problema....



Тема Mili Stoian4oнови [re: Stoian]  
Автор Libertado (Gentleman)
Публикувано02.05.03 20:19



Pojelavam ti uspeh v tvoeto na4inanie,NO
predi da zadadesh takuv vupros triabvashe purvo da poglednesh v arhiva na kluba ili da se porovish malko v Internet v stranicite na universitetite-tam neshtata sa obiasneni na niakolko ezika-i dori da ne si mnogo silen v ezicite-vzimash si Stoian4o edno re4ni4e i izvednuj stavash mnogo iak-puk i po-vajnite neshta sa s tzifri.
Vse pak na burzo shte ti otgovoria ,4e vseki universitet e sam za sebe si i polojenieto e razli4no navsiakude-1200 4asa nemski shte ti stignat na pove4eto mesta za kurs ili iaviavane na DSH.
Kum drugite-to4no zaradi takiva kato Stoian4o(moje i da ne e nai-dobria primer(: 9 triбbva burzo da napravim edna stranica ,koiato da e polezna za vsi4ki.

NE PO-GOLEMITE IZIAJDAT PO-MALKITE,PO- BURZITE PO- BAVNITE


Тема Re: Mili Stoian4oнови [re: Libertado]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.05.03 21:50



otvratitelni ste......Libertado...nali to4no ti govore6e ,......stuga s tezi gluposti,daide da si pomagame......egax go napravo go razbixte mom4eto,vqrno e 4e ne se e postaralo mnogo i 4e ne e mnogo naqsno,no i vie moje6e da ste po-mili.....
Stoqn4o,chasovete sa pre dostata4no,no imai predvid,che triabva znaniq ,a ne samo list xartiq......



Тема ne sam sagasenнови [re: az]  
Авторspec (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 11:35



, che sme go razbili otvsjakude, no dori taka da e - za dobro e! prosto tova, ot kojato spored men i spored drugite otgovorili, Stojancho se nuzdae naj-mnogo v momenta e da potarsi malko v internet i naj-veche da si izjasni ste go uchi li toja nemski ili ste si tursi nachin, kak da otbie nomera "na purvo vreme"



Тема да бе за такива като Стоянчо?!? Страница иманови [re: Libertado]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано03.05.03 17:17



едно момиченче преди, каза че събрало всичко, в някаква страница в hit.bg. сега не ми се рови на зад да и намеря адреса а и хит.бг не се чете извън БГ.
Така че за такива като Стоянчо, страници има, но ги мързи да ги прочетат.
:-)
Много нахално, всеки 3 си мисли че това е Клуб "Кандидатстудент в Германия"
много нахално...
И чак и страница трябва да им се направи...

А когато някой пита за някой не кандидатстуденски въпрос, или изобщо не студенски въпрос, започват типичните приказки а българските студенчета които освен да обиждат, възпитани за друго нямат.
Пример Отговорите на Постингите на _Маги_

Много нахално...
Първоначално този клуб трябва да се раздели на още 2 "Български Студенти в Германи" и "Кандидтастудент в Германия"



Тема Re: да бе за такива като Стоянчо?!? Страница иманови [re: Super Mario ®]  
Автор Jupiter (член)
Публикувано03.05.03 17:24



Oooooo NE!
Ne zabravay i pedali v Germania!!!






Тема Re: да бе за такива като Стоянчо?!? Страница иманови [re: Jupiter]  
Авторblondinka (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 20:44



ole,tova ti kato maluk li si ,sladur!!!



Тема ти за кой си повече?нови [re: Jupiter]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано03.05.03 23:49



за педалите или за кандидатстуденти/студенти?



Тема Re: ти за кой си повече?нови [re: Super Mario ®]  
Автор Jupiter (член)
Публикувано04.05.03 00:50



За педалите кандидатстуденти



Тема супер, започни тогава да им даваш съвети:нови [re: Jupiter]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано04.05.03 01:38



как се следва да кажем медицина например, и как се става педал!



Тема Do Super Marioнови [re: Super Mario ®]  
Автор Jess5 ()
Публикувано04.05.03 02:07



Boje, kolko si prav....za kandidatstudentite i studentite v Deutschland. Chudja se zashto ne si napravjat edin otdelen klub . Ponjakoga tuk imam chuvstvoto, che vsichki bulgari v Geranija sa studenti ili bydeshti takiva. Izpolzvam sluchaja da ti blagodarja za cennoto info , koeto chesto davash. Dobre, che ima i takiva kato teb...:)).



Тема Re: супер, започни тогава да им даваш съвети:нови [re: Super Mario ®]  
Автор Jupiter (член)
Публикувано04.05.03 04:03



Nothing really matters, love is all we need





Тема 4akai malkoнови [re: az]  
Автор Libertado (Gentleman)
Публикувано05.05.03 11:34



Az se opitah da mu otgovoria na mom4eto -zashto da sum otvratitelen-kazah mu kakvo triabva da pravi i se opitah elegantno da mu pokaja kude greshi.Ne si prav(a).

NE PO-GOLEMITE IZIAJDAT PO-MALKITE,PO- BURZITE PO- BAVNITE


Тема Re: To che taka se minava e verno- ne e tam problemytнови [re: bezmilostno otkroven]  
АвторDosta Otkroven (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 13:12



Ebati slobara si! Ti puk sigurno si uchil nemski, dokato si pikael na dvora v selskia kehef. Tova e tipichno bulgarska sloba - ste doide momcheto i ste nauchi nemski!!
vse edno vsichki sa doshli suu super Deutsch.



Тема Re: pomognete molia!!!нови [re: Stoian]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано05.05.03 18:56



Edin kato tebe predi mesez sadade sustiya vupros- otgovorih mu podrobno ta da ne pitate pove4e- tursi nasad v arhivite- beshe nyakakuv uj v Munchen. A diplomite se prastat do unitata deto ste kandidatstvash bre!! Mai mi se vidi ne si sa tuka syakash?!?



Тема Re: да бе за такива като Стоянчо?!? Страница иманови [re: Super Mario ®]  
АвторLeckt mich am ARSCH (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 13:48



Zdraveite SMOTANIAZI,pak sum az "stoian4o"
Iskam samo da vi kaja 4e mnogo mi "pomognahte" s "zennata" informazia koiato ste mi dali!!!
Mojete da se poglednete v edno ogledalo i da vidite kolko ste jalki,naduti i prosti
vsi4ki do6li vednuj v germania,stanali studenti i si misliat 4e sa goliama rabota i sa nesto pove4e ot drugite.
Ama tova sme nie bulgarite
Zatova nas nikade ne ni iskat i ne ni uvajava nikoiTo4no zaradi ei takiva bokluzi kato vas
Az dali sum za tuka ili ne,dali ste uspeia ili ne-to ne e va6a rabota be smotaniazi!
Az vi pomoli6 nai-lubezno za pomost a vie kakvo napravihte-pokazahte si bai-ganiovstinata
No ve4e niama zna4enie! Az pak ste se spravia i ste uspeia i bez va6ata pomost no vie si ostavate hora koito 4ovek netrabva da uvajava i koito ne vijdat po-dale4e ot nosa si.Jalko naistina
Mojete da nakarate 4ovek da se sramuva 4e e bulgarin
Samo nie bulgarite ne si pomagame i ne se podkrepiame v trudni momenti i zatova sme tolkova zle so4eni s prust ot sveta
No vas puk 4ovek i s prust nemoje da vi so4i-samo s HUI-tova zaslujavate
Kato zavur6ek ste kaja samo da ne si pravite truda da pi6ete zastoto niama nikoga pove4e da otvoria tazi stranniza ili vaobste bulgarski forum
Sbogom smotaniazi dano da vi se vurne edin den "uslugata"koiato mi napravihte



Тема Аре дай ХУЯ тогава и не ни се лези, като пубертетнови [re: Leckt mich am ARSCH]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано09.05.03 14:51



може да започнеш по този начин, да подкрепящ бълагрите по сверта които искат свеж новодошъл от БГ ХУЙ!
Още словоизлияния?

Редактирано от Super Mario ® на 09.05.03 18:58.



Тема edna duma ot mene!нови [re: Stoian]  
Автор bosec (непознат)
Публикувано09.05.03 18:20



kolkoto i da ne mi haresva kusogledata naglasa, s kojato njakoi pishat (naj-veche Super Mario), trjabva da kazha, che spored men diskusijata MOZHESHE da bude ot ogromna polza za Stojan!

Za sazhalenie toi edva li si e napravil truda da pomisli nad tova, koeto mu se kazva i da se opita da potarsi prichinata za napadkite purvo v sebe si. A opredeleno imashe kakvo da otkrie!

Informacijata ponjakoga e bezkrajno cenno neshto i horata se borjat po vsjakakv nachin za neja.... A kakvo pravi Stojan? Dori ne se e postaral da uvazhi horata, ot koito iska informacija i da im zadade svjastno vaprosa si! Chetejki postinga mu, chovek ima osnovanie da go smjata za absolutno negramoten!

Na Jess5 i na Super Mario iskam da im pripomnja edna pogovorka: "Njama tupi vaprosi, ima samo tupi otgovori".

Редактирано от bosec на 09.05.03 18:22.



Тема са за кво се заяде с мене?нови [re: bosec]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано09.05.03 19:01



че съм късоглед е ясно но хора го закриха!
а поговорката наистина не се разбира.
Извинявай ама тъп въпрост е този който има тъпо съдържание. Ти защо не му отговори на човека тогава?
Все пак това как ти звучи:
Az ve4e imam diploma prevedena i ligalizirana no sum 4uval 4e tia trabva da se izprasta tuk niakude v Dt. ama za kakvo neznam???
Според тебе за какво се праща някъде диплома преведена и легализирана?
Човек трябва да знае наистина ЗА КАКВО МУ Е ДИПЛОМАТА!

За останалото ИЗВИНЯВАЙ
НАИСТИНА НЯМА ТЪПИ ВЪПРОСИ!
САМО ТЪПИ ОТГОВОРИ!
И не забравяй че Стоянчо никога не съм му отговарял,
отговорих на Либертадо за страницата...
:

да бе за такива като Стоянчо?!? Страница има [ re: Libertado ]
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано 03.05.03 17:17



едно момиченче преди, каза че събрало всичко, в някаква страница в hit.bg. сега не ми се рови на зад да и намеря адреса а и хит.бг не се чете извън БГ.
Така че за такива като Стоянчо, страници има, но ги мързи да ги прочетат.
:-)
Много нахално, всеки 3 си мисли че това е Клуб "Кандидатстудент в Германия"
много нахално...
И чак и страница трябва да им се направи...

А когато някой пита за някой не кандидатстуденски въпрос, или изобщо не студенски въпрос, започват типичните приказки а българските студенчета които освен да обиждат, възпитани за друго нямат.
Пример Отговорите на Постингите на _Маги_

Много нахално...
Първоначално този клуб трябва да се раздели на още 2 "Български Студенти в Германи" и "Кандидтастудент в Германия"


да ме извиняваш][ но Късогледната ми нагласа според тебе е че нарекох някой, че е мързел или нахал ли?




Редактирано от Super Mario ® на 09.05.03 19:12.



Тема Re: pomognete molia!!!нови [re: alex]  
Авторebach (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 00:13



ebi si putkata mayna be kopele mrastno



Тема Re: вече прекали, Стоянчонови [re: ebach]  
Автор@@@ (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 22:52



Хората се опитаха да ти покажат, че искаш нещо, но не знаеш какво. Ти май не можа да зацепиш.
Дори не знаеш какво искаш да учиш, а питаш. Изгубил си поне 2 часа в тоя форум, за това време вече щеше да си отворил една камара сайтове и първо да попрочетеш това онова , а после да задаваш въпроси.
И с псувни няма да се оправят нещата, трябва си бачкане, мойто момче, няма значение в коя част на света си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.