Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 15.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Давам квартирна информация на новите студентинови  
Авторблoндинka2 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 18:33



в регионите:
Хамбург, Хановер, Бремен, Олденбург.
Цена 3 месечна комисионна възлизаща на 50% от месечния наем.
за справки СМС на +49 178 20 80 480



Тема Re: Давам квартирна информация на новите студентинови [re: блoндинka2]  
Автор Blonder (непознат)
Публикувано19.02.03 19:45



....pak se izkaza!!!!



Тема Re: Давам квартирна информация на новите студентинови [re: блoндинka2]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 17:43



golem smeh, dano nikoi ne ti se vyrje... che te mladite mnogo ne zanaiat, i toku vij nekoi se obyrkal...



Тема смех си ти: Маклера взима от 2 до 3 наема,нови [re: :)]  
Авторblondinka2 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 17:58



хотелите и младежките спални взимат по 20-30 на вечер.
Аз предлагам, намиране на квартира, още от БГ.

Какво ми се смееш не мога да те разбера. Май ти си дошъл на готово, но аз познавам много хора, които са профукали по 500-600 лв, за хотел, първите месеци.

Info:
Makler, е лице което има фимра за недвижими имоти или работи в таква, и взима комисиона за зделката. Обикновено по закон не може да бъде повече от 3 месечни наема, ако неговата фирма посредничи, при отдаване на жилище под наем.
Много наемодатели притежаваши жилища на добри места, позлват услугите на маклера, защото така им е по-сокойно да си дадат жилището под наем. Спестяват си главоболията по звъненето на телефона им, и отговарянето на обявата.





Тема Re: смех си ти: Маклера взима от 2 до 3 наема,нови [re: blondinka2]  
Автор 8486 (непознат )
Публикувано20.02.03 23:04



mnogo umno,nema 6to.a sled tui i sobstvenika na jili6teto 6te poiska kaution v razmer na 2 mese4ni naema.e taka 6te stanat mai mnogo parite mai a?dori hienite v bg vzemat obiknoveno polovin,pri al4ni takivi max 1 naem.
i o6te ne6to-sdelka se pi6e s ``s``



Тема Re: смех си ти: Маклера взима от 2 до 3 наема,нови [re: blondinka2]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 23:50



glupako hans, :)
znam kvo e makler, taka kakto gi znam i takiva kat tebe, "gotovi da pomognat"... tova, che she dadesh kvartirna informacia, ne te pravi takyv. pravi te, ako namerish defakto kvartira. kvartirna informacia moga i az da ti izsipia... ako na niakoi nedai si boje mu se naloji da si tyrsi kvartira po toia nachin, se plashta pyrvite niakolko meseca ot 5 do 15% ot naema ili tvyrda suma. do sega ne biah chuval za 50%, no ti si novator iavno..

a za horata ot bg moga da kaja samo edno, da ne se zanimavat s biznesmeni kato tebe, ami da si kandidatstvat kulturno niakolko meseca za obshtejitie. ti inache niakoga rabotil li si neshto svestno? ili samo dalaverki vrytkash?



Тема Re: смех си ти: Маклера взима от 2 до 3 наема,нови [re: :)]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 23:53



a za horata ot bg moga da kaja samo edno, da ne se zanimavat s biznesmeni kato tebe, ami da si kandidatstvat kulturno niakolko meseca za obshtejitie.

da kaja "niakolko meseca predi da doidat". malko sym umoren, vse pak niakoi rabotim naistina, a i uchim na sichkoto otgore...

i vnimavai, da ne izpadne info, s kakvo iskash da se zanimavash na podhodiashtite vlasti, che she vidish edna Germania...:)



Тема Taka e:нови [re: 8486]  
Авторblondinka2 (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 01:01



Kaution-a se wraschta posle!
Towa sa pari za ewentualen remont, ako razwalisch jilischteto!
nali znaesch che tuka wsitschko struwa pari.
W BG kakwo e ne me interesuwa, Studentite idwat w Germania ne w BG


oschte wednyj telefona za SMS-si
+491782080480

P.P. ima 2 dumi ednata e sdelga, drugara e зdelka



Тема Glupako skobo: Ne zablujdawaj nowodoschlite:нови [re: :)]  
Авторblondinka2 (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 01:14



5% nikoj ne wsima: wsimat se teydi sumi kratni na naema. I da goworisch i da ne, wsjaki-nowodoschul posle schte te pljue.
Za horata ot BG suschto hubawo im kaswasch:
Az saschto bih gi posawetlawa da naprawjat tacka, no samo iskam da pripomnja tsche za obschtejitie w izbroenite regioni se tschaka ot 6 do 8 mesetza sled kato se imatrikulirasch, kogato dojdesch kazah Hotela e ot 25 evro na gore dnewno.
Oschte sajajdanitzi?

I sega malko Smjah:

za mene:
baschta mi e germanetz. Ot Berlin, edno wreme, e bil na tschernomorieto.
Majka mi e ot Pomorie.
Znaesch li kakwo prawi baba mi i do den-dneschen, wseki den ot Juni do septemrwi?
Ami stawa w 5 i tschaka rejsa ot Sofia. Kogato toj dojde zapotschwa da wika:
dawame kwartiri...
Taka tsche ne me utschi, ako iskam schte wikam na rejsa, (kackto prawja wetsche zeli 2 godini) ako iskam, schte si pischa waw forum...


Mario be zaschtiti me...



Тема Opredeleno stawasch smeschen:нови [re: :)]  
Авторblondinka2 (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 01:18



W podhodjaschtite wlasti ima informatziq s kakwo se zanimawa firmata mi. "togawa schte widisch 1 Germaniq" si go zapazi za tebe, ewentualno, ot obedinenieto, sam grajdanin na darjawata bez, brackowe, i dalgogodischni prestoj.

_magi_ zaschtiti me!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.