Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Stefan - clyb Semejstvoнови  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано30.11.02 15:05



Автор: Stefan
Тема: Re: През последните 12 години

от БГ се изнесе повече от една десета от населението - и то - най-идиотската част. И благодарение на такива като теб - авторитетът на страната ни не е се вдигнал ни на йота - по-скоро е паднал... Иначе повече от десет европейски държави - сред които и няколко бивши Съветски републики - ги приеха в Европейския Съюз и НАТО, но БГ - никога!!! - и впечатленията им са от такива като теб - "интелектуалки" с болни мозъци, които са отишли на чуждата трапеза (която хората на Запад сами са си създали и напълнили - в твоя случай - потомците на Андерсен, а не някаква българска маймуна) и почват да хапват от чуждите блага - КАЖИ МИ, ЧЕНЕ, С КАКВО ГИ ЗАСЛУЖИ!!!

Много удачно си си избрала ника - ти наистина нямаш друго, освен едно озлобено чене! И заради такива като теб някои тук се срамуваме когато пътуваме на Запад, защото ни гледат като потенциални чистачи на тоалетни!

Не пропускай случай да кажеш на някого, че го обичаш!





Тема Супер!нови [re: 4eHe]  
Автор Mapиo Шмeтep ® (нормален)
Публикувано01.12.02 03:34



Пожелавам му, още дълги времена да си гние, с хлебарките, циганите и просяците по улиците и минималната работна заплата.
А нека най-идиотската част от населението си гледа кефа извън тази страна дето хората сами са изяли и изпразнили!!!
още дълги години ЦАР и Управление!!!



Тема Re: Stefan - clyb Semejstvoнови [re: 4eHe]  
Авторalex96 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 18:36



ama toja pishe maj ot 4-ti km. neka odi da kopa. v kasarmata imahme lafa- ubij prostaka s maltchanie. ne se kosi, tova e normalno v tosi prehoden moment. dokato v BG neshtata ne dobijat pone malko normalen oblik, a tosi prehod shte prodalji 20-30 godini min. vinagi shte ima idioti.
malko li sa ti problemite v vsekidnevieto, tche obrashtash vnimanie na rasni kompleksari.



Тема mmuuuuhahaнови [re: 4eHe]  
Авторhijk (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 19:33



goljam smjah

nachi za shopskata logika, hubavo, tva si ni nasledstvo ot vreme ono.... ama tva tuka e neshto suvsem drugo....

kak taka nie, chistachite na toaletni, uspjahme da poprechim na zdravomisleshtite mozuci v Bulgarija da vkarat stranata v EU, i kak taka avtoritetat na Bulgarija izvednuz zavisi samo ot nas... nali sme rodootstupnici, puk i Bulgarija e na >2000 km ot nas... stranno..... na teja veliki mozuci edni chistachi na toaletni im spuvat cjalata rabota.... puk daze pochvat da se sramuvat za nesto si



Тема Re: Супер!нови [re: Mapиo Шмeтep ®]  
Авторhijk (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 19:41



she me izvinjavash, ama.... pedalshtina pulna!

kefi li te, che Bulgarija e na takova deredze, che iz naselenieto virejat takiva svetli misli? oste poveche, che podoben na stefanovija pogled nad neshtata e dosta razprostranen!

kakuv e smusula da zloradstvash? daj po-dobre da izmislim kakvo moge da se napravi...



Тема наистина ли?нови [re: hijk]  
Автор Mapиo Шмeтep ® (нормален)
Публикувано02.12.02 01:39



Трябва ли аз да се грижа за някакви малоумни лумпели, които си мислят, че са върха???
И то само поради факта, че ги мързи да хванат 1вия самолет и да излетят???
очеизвадно е, че мнението му е обиждащо без да познава хората?
Според тебе какво трябва да направя, за да спра да ям от трапезата?
да спра да плащам 52%нтните си данъци?
да ме извиняваш ама с мойте пари тази държава храни социалките, а со толкова до коллкото си е сложила нещо на масата, и най-простия 5токалсник знае, че яденето го е платил Планът Маршал...
смисълът да злорадствам е следният:
не мисля че такива хора са достойни и за ЕУ и за Нато...
те самите не го искат с идеите си.
Те са завистливи, алчни и необразовани.
Тези им качества се показват от обидите които нанасят върху други хора.



Тема Re: наистинанови [re: Mapиo Шмeтep ®]  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 13:35



Da se pomaga na Bulgaria e dostojno, kadeto i da jiveesh.
Godishno moite projects otkrivat sredno 16 novi rabotni mesta v malki bg obshtini.
Darenijata, kojto pravja zapo4vat s 10 000 DKK, glavno schools.

Oba4e da mi se kazva kak shte se logvam v dir.bg, kakvo moga da rabotja ili ne, kakav izbor da pravja v li4en plan..e neshto tipi4no za zavistliva zlobi4ka kato avtor4eto. Dobre, 4e si e nameril kakata za bodyguard v klyb Semejstvo.
Tam moje da go namerite za komentari, tyk edva li shte se logne kato sebe si.

Tova otnoshenie i tezi bulgari ne mi lipsvat, kadeto sam. V DK nikoy ne si pozvoljava da mi govori taka. Stefan moje da opitva, moje da se napane, moje dori da go povtori ili se zasrami i si go iztrie. Napisanoto govori za Stefan, ne za Bulgaria.



Тема не написаното говоири за България!нови [re: 4eHe]  
Автор Mapиo Шмeтep ® (нормален)
Публикувано02.12.02 14:09



Очеизвадно е че повечето дрънкат в този смисъл!
:-( все едно аз съм им виновен



Тема Re: Stefan - clyb Semejstvoнови [re: 4eHe]  
Авторedna ot nai-diotskata chast na (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 12:46



1. ne se habi za hora kato stefan koito sa se darzat kato razluteni i nezadovoleni domakini. ama to ako si v bg samo tova moje da ti se chluchi.
2. takiva kato nego ostavat v bg zashtoto ne im stiga kurajat da napusnat.
vse pak e hubavo niakoi da ostane i tam ama jazak za darzata ako sa vse takiva hora



Тема Re: Stefan - clyb Semejstvoнови [re: edna ot nai-diotskat]  
АвторДparo ми e! (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 13:21



Ти сега какво искаш да ми кажеш?Че тези който са останали в България не струват и не им стиска?Какво не им стиска?Честно казано не виждам нищо трудно да събереш куфара и да се юрнеш на някъде.Хубаво.И после какво?Подхвърлят ти някакъв кокъл и ти се хващаш като удавник за сламка...Въпросът е човек да предцени сам за себе си!Това че ти примерно си от някое село некъде си, и че там нямаш грам переспектива не значи че всички са като теб!Честно казано,даже мисля че човек трябва да стува много повече за да се реализира в България.Така че не дей да обобщаваш и да ми излизаш с тъпи приказки!И вземи се научи да пишеш по грамотно,че се излагаш.Аре много здраве!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.