Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 15.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Stefan - clyb Semejstvoнови [re: Дparo ми e!]  
Авторedna ot... (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 17:28



problemat ne e v kokala a vav vzaimootnoshenijata mezdu horata.
a shte ti kaza che da si "да събереш куфара и да се юрнеш на някъде"hich ne e lesno i harata si plashtat zenata.... kakto i tezi koito ostavat - te sashto plashtat njakakva zena. vapros na /ne/ponosimost i prioriteti a i na mantalitet - /ne/balkanski.
a po otnoshenie na pisaneto - garantiram che sam po-gramotna i po- uchena ot teb :)))) - tova e i edna ot prichinite da ne sam v bg.



Тема Re: stiga gluposti be Stef4oнови [re: edna ot...]  
АвторDrak (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 10:52



Stef4o 6o ne porasnesch malko.Ja se draz prili4no,bitte.Nima ne e li4en izbor koi kak i kade da zivee,koi kolko da u4i ili da si ostane po-prost\nali znaesch 4e Prost na nemski e nazdrave\.
Kokala,kokala- nikoi ne go podhvarlja ,a trjabva sam da se borisch permanentno za nego. Ako imasch dupe za tova zelaja ti mnogo uspeh.



Тема Re: Stefan - clyb Semejstvoнови [re: edna ot...]  
АвторДparo ми e (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 11:28



И я да ми кажеш защо си мислиш че си по образована?Защото сигурно си мислиш"завършила съм в Германия"-примерно.Виж какво,въобще не ми минавай с тези приказки!Щото до висшето образование в Германия всеки що-годе читав човек може да стигне!Гарантираш нещо си...И как ми го гарантираш?Е,аз не съм завършил висшето си образование в Германия,направих го в Англия.За манталитета-съгласен съм!Но всеки народ има и хубави и лоши черти-убедил съм се в това.Бил съм не само в Германия.Ще ти кажа само,че ти също притежаваш този манталитет!Това си личи от приказките ти.По принцип не виждам въобще за нужно да споря,нито да давам акъл на някого,особенно на такива току-що прогледнали студентчета,дето си мислят,че като са дошли от Каспичан в Германия и вече света им е в краката!Това,че съм се върнал в България въобще не ме кара да се чувствам по непълноценен!Дори напротив,точно сега в тази страна има нужда от образовани кадри-идват много голями компании!И точно тук в момента може да се прави кариера.Затова съм тук,драга...Айде много здраве.



Тема Re: Stefan - clyb Semejstvoнови [re: Дparo ми e]  
Автор Piqndurnik (Pijnal powechko)
Публикувано06.12.02 14:40



...много голями компании...

На български би било правилно да се каже "големи".

Наздраве


Тема :-))) доста интересно мнение!нови [re: Дparo ми e]  
Автор Mapиo Шмeтep ® (нормален)
Публикувано06.12.02 16:51



Но не обиждай народа, защото той не е виновен че се е родил в Каспичан и е отишал в Биелефелд...
Селата са си села, Гермяния е голяма.

Но както и да е
радвам се, че ако наистина си прав обаче тази страна ще се оправи!!!
За което всички те го желаем

за останалото може да се спори.
аз не виждам големите компании да са се засилили към БГ.
Случайат с Дойче Банк, която е в рецесия в собствената си страна говори много!

Редактирано от Mapиo Шмeтep ® на 06.12.02 16:54.



Тема Re: stiga gluposti be Stef4oнови [re: Drak]  
Авторhihi (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 17:17



taka e. a ne zena mu da go izdarza.



Тема Re: Stefan - clyb Semejstvoнови [re: Дparo ми e]  
Авторkjorkosjan (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 17:28



ste mi se da ti vjarvam ...

vednuz vuv Focus imashe edna goljama statija za Estonia.... surceto mi se kusashe kato chetjah s kakvo otnoshenie, respekt i t.n. beshe napisana.... i s osnovanie bih kazal!
a ako vidish v njakoi vestnik ili spisanie statija za Bulgaria, zadulzitelno e iljustrirana ja s ciganska karuca, ja s njakoja murgava rabotnichka..... no ne e li i tova s osnovanie?



Тема да бе да и аз тва се чудя.нови [re: kjorkosjan]  
Автор Mapиo Шмeтep ® (нормален)
Публикувано07.12.02 13:03



Уж не били расисти вече и имали Шулд от войната че са избили Евреите и Циганите...
А че тука кравите пасат м/у комините на заводите, и работниците също са им мургави не магат да проумеят.
НО какво да се прави. Пропагандата е голяма работа. Осоебено когато започнат да говорят за Источна европа, винаги трябва да им се припомня, че тя започва от паветата които описват полу-дъга от западно на Brandenburger Tor, источно от Последния квартал на Брауншвайг, Намбург- Улцен, и северно от Регенсбург, и свърпва до северния бряг на Источно море...
Ама немци...
като Карл Маркс и Фридрих Енгелс.



Тема Dimiter Tzonevнови [re: 4eHe]  
АвторMediapool (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 11:12



... Затова правителството призовава цялото българско общество и медиите в оставащите пет дни до срещата на върха в Копенхаген да се обединят около европейските приоритети на България. Същия призив правителството отправя и към политическите субекти, които да не стават проводници за експрот на вътрешнополитически конфликти, които пречат на евроинтеграционния процес на страната

Point is given, point po-gore (Stefan) is taken



Тема Пасинови [re: Mediapool]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано10.12.02 11:36



.......Паси заяви още, че в ЕС има множество богати държави и в клуба на богатите допускат с неохота държави с по-нисък жизнен стандарт. Оттук идват основните проблеми в преговорите с ЕС, коментира министър Паси






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.