Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:09 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема nqkoj priet v mannheim?нови  
Автор Sorsha (smile_smile)
Публикувано23.08.02 17:15



zdravejte. az sum ot sofia i sum prieta BWL v mannheim. bih iskala da se svurja s drugi novobranzi v tazi oblast koito sa reshili da otidat tam. ili ako nqkoj ve4e sledva tam i ima nqkoj suvet mojete da se svurjete s men na: smile_bg@gmx.de.



Тема Re: nqkoj priet v mannheim?нови [re: Sorsha]  
АвторEShko (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 17:26



Zdrasti. Purvo i predi vsi4ko iskam da ti kaja 4e Mannhei dale4 ne e za preporu4vane kato grad- ima mnogo turci- prost tvurde mnogo, abe to moje da se kaje 4e napravo nqma germanci mai :-)))) Ama ina4e BWL- mnogo dobro reshenie kato cqlo tuka minaha nqkoi statii v Spiegel, Focus i tn 4e bilo super (da ne kazvam nai v germaniq) renomirano, ama tova ozna4ava i golemi trudnosti 4e shte imash :-). Moga ako iskash da ti pomogna ama ako te interesuva ti mi pishi na eshkoinc@mail.bg



Тема Re: nqkoj priet v mannheim?нови [re: Sorsha]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 17:33



Zdrasti, bi li mi kazala samo koga poluchi izvestieto che si prieta, zashtoto az oshte chakam...?



Тема do Ivoнови [re: lvo]  
Автор Sorsha (smile_smile)
Публикувано23.08.02 17:36



polu4ih otgovor predi tri dena no zavisi koga si go pratil, ina4e ima srok do 5.09 da kajesh dali priemash mqstot ili ne.



Тема Re: nqkoj priet v mannheim? [re: EShko]  
Автор Sorsha (smile_smile)
Публикувано23.08.02 17:41



turzite qvno sa problem? ina4e trudnosti koito kazvash otnosno sledvaneto? trudno li e tolkova? a ti kakva spezialnost si tam? opredeleno shte ti pisha na meila no sega probvam ako v slu4aj oshte si tuk.



Тема Re: nqkoj priet v mannheim?нови [re: Sorsha]  
АвторEshko (Нерегистриран)
Публикувано23.08.02 18:22



Abe az sum tuka ama sled malko trqbva da hodq taka 4e mi pishi na maila, puk az sum oshte BWL, ama ne znam , shtoto sega na sesiqta ne si vzeh edin izpit i ne znam ko shte pravq, shtoto ako ne go vzema 4ao. Trqbva da se u4at mnogo ezici- tova sa Voraussetzungen i nqma kak i osvet tava i ostanalite statistiki i imatematiki i tn.... Abe na mail za pove4. Sorry ama naistina ima burza rabota sega.... Sorry pak ama na maila shte gledam da ti otgovorq vuzmijno nai-skoro



Тема Re: nqkoj priet v mannheim?нови [re: Sorsha]  
АвторDiplomkaufmann (Нерегистриран)
Публикувано25.08.02 00:56



Mannheim ili kakto nemcite go proiznasiat "Монъм" e simpati4no grad4e, koeto e razdeleno na kvadrati kato na shahmatna daska A1, B2 i t.n. Verno ima mnogo turci, no kakvo ot tova. Universitetat se namira v edin zamak i se vodi za dobur. Vav vsi4ki nemski universiteti BWL sledvaneto ne e lesno. Golemiat vapros za vseki 4ovek e dali naistina otiva da u4i ili shte se pravi 4e u4i i shte raboti pres vakanciite ili nelegalno. Ako se zavartish pokrai raznite obshtejitia, moje da popadnesh na bgski imena i taka da se svurjesh s horata - dano da ima simpati4ni.

Pojelavam ti uspeh!



Тема Re: nqkoj priet v mannheim?нови [re: Diplomkaufmann]  
Автор Sorsha (smile_smile)
Публикувано25.08.02 12:06



mersi za informaziqta i za pojelaniqta, to se o4akva da e trudno sledvaneto no az se nadqvam da mi priznaqt nqkoi izpiti koito sum vzela tuk. ina4e puk vuprosa s obshtejitiqta sushto bil slojen. opitah se da probvam po internet no saita ne bil aktualen. a za turzite ve4e 4esto go 4uvam, az misleh 4e neshto problemi suzdavat? a za rabotata: ako se raboti prez vakanziqta sled kato sa minali izpitite problem li e? zashtoto opredeleno sshte se naloji da rabotq /legalno/ ako iskam da izkaram pove4e ot edna godina.



Тема Re: nqkoj priet v mannheim? Question?нови [re: Sorsha]  
Авторentusiastka (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 14:42



Bi li mi kazala kakvo ozna4ava BWL?



Тема Re: nqkoj priet v mannheim? Question?нови [re: entusiastka]  
Автор Biba ()
Публикувано26.08.02 15:26



Betriebswirtschaftslehre





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.