Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 02.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Problemi s O2 (Viag Interkom)нови  
Автор Nummer_7 (непознат)
Публикувано18.07.02 22:24



Pomognete mi molja , imam problem , a imenno - imam 2-godishen dogowor s O2 , no mi se nalaga da zamina wednaga za Kanada i to zawinagi. Toest nalaga se da si prekratja predwaritelno dogowora za telefona. Izpratih njakolko pisma , kakto i njakolko faksa ; be mi otgoworeno , che trjabwa da izpratja visata za Kanada i Abmeldebescheinigung-a ot Hannover , naprawih i towa , no wse oshte njamam otgowori , kakto i nadezda , che shte moga da prekratja otnoshenijata si s O2. Naprawih wsichko , koeto mi poiskaha , no wse oshte nemskite bjurokratishni izpylnenija me dyrzat na nokti. Poiskah da si platja neustojka i s towa da swyrshi wsichko i da si zamina ot DE , no mi be otkazano - ne mozelo. Neka njakoj mi kaze molja , ako e imal sashtija ili podoben problem , kak bih mogyl da se sprawja sas situacijata.

Nummer_7



Тема Re: Problemi s O2 (Viag Interkom)нови [re: Nummer_7]  
Автор Люб (дете)
Публикувано19.07.02 01:22



Можеш да оставиш достатъчно пари в сметката си тук и те да ти теглят месечните такси,докато изтече договорът...



Тема Re: Problemi s O2 (Viag Interkom)нови [re: Nummer_7]  
Автор mburg (минаващ)
Публикувано19.07.02 10:22



ami daj telefona na nqkoj poznat i promeni bankovata smetka- t.e. da stane negovata. Predi godina imah poznat sashtiq sluchaj, mislq che mu bqha kazali da si plati neustojka, ama prosto badi poґ-nahalen, te sluzitelite si govorqt kakvoto im hrumne.
Mezdu drugoto sam iznenadan, maj O2 imat novi ceni na razgovorite i to po-visoki. vchera vzeh nova broshurka, i tam sa cenite v evro, bez MwSt, ta trqbva s elkata, ama dove4era shte se zanimaq s tova.

Bulgaria forever


Тема Problemi s O2 (Viag Interkom) Хаха! а 01051??нови [re: mburg]  
Автор mimi_peperutkata® (Педерас)
Публикувано19.07.02 12:51



Аз единствено мога да кажа
1. Обади им се на хот-лайна... Ако ви е безплатен.
И им кажи: Искам да прекратя договора. Това е!
Не им се обяснявай де ще ходиш! На Немец не се обяснява!
Не е възможно да ти искат виза за Канада!
Условията са същите при положение че искаш да си идеш в БГ (там к'во виза ли ще ти искат)
Тва е!
До колкото др. мнения също стават т'ва е ясно!
2. А за ценичките... не е Тойро...... Просто вие винаги сте плаштали повече!
Да ви светна ли колко плащам за Д2 и Нормален фестнец? общо 200 евра на месец. Но до БГ говора като луд!



Тема Re: Problemi s O2 (Viag Interkom)нови [re: Nummer_7]  
Автор Biba(n) (непознат )
Публикувано19.07.02 20:22



A ako sled wsichko towa, koeto sa ti kazali drugite, onezi ot O2 ne se stresnat ,slagai telefoncheto w kufara,zakriwai smetkata w bankata (koeto taka ili inache shte naprawish sigurno) i trugwai za kudeto si trugnal. Njama da im se molish sto godini, che da im doide kefa. Puk te neka da te tursjat w Canada posle, i bez towa shte im izleze po- skupo otkolkoto Handy-to.



Тема Problemi s SMSi ot Mtel kym O2нови [re: Biba(n)]  
АвторGG (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 22:31



A niakoj da znae koga shte opraviat SMSite ot Mtel do O2???Ot nachaloto na april ne mogat da se izprashtat SMSi ot BG.Mtel kazvat,che O2 sa vinovni,O2 -obviniavat Mtel.



Тема Re: Problemi s O2 (Viag Interkom) Хаха! а 01051??нови [re: mimi_peperutkata®]  
Автор duende ()
Публикувано19.07.02 23:26



ti slu4aino da si ot pazardshik? stoto i tam ima edna mimi peperudkata - tja moje

da e umrjala, ama...



Тема za Canadaнови [re: Nummer_7]  
АвторBravo! (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 16:12



mnogo te molia ostavi tuk posle vpechatlenia ot kanada, i kolko burzo stava
s PR kartat otnachalo:))
Za O2 ako iskash moje da govorim,da dam moito konto i da mi go ostavish:)ako iskash :)



Тема Re: za Canadaнови [re: Bravo!]  
Автор Nummer_7 (непознат)
Публикувано24.07.02 21:54



Njama problem , shte spodelja wpechatlenijata si , no oshte ne sam zaminal taka ili inache. Shte patuwam w kraja na august i shte pisha ottam. A shte se otnasja do O2 pisna mi weche da se zanimawam s nemskata bjurokracija , shte ostawja neshtata taka kakto sa si i njama da im se molja kato na bogowe.
Blagodarja na wsichki za mnenijata wi.



Тема Re: za Canada [re: Nummer_7]  
Авторgut (Нерегистриран)
Публикувано24.07.02 22:48



Ok, ne zabraviai, da pishehs ot tam , tuk:))
mnogo e cenna inform,acia ot purvoiztochnik;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.