Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 08.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Au Pair  
Автор Sony^- (love)
Публикувано26.06.02 10:17



Zdraveite, poneje prerovih temite nazad i ne sre6tnah nikade podoben problem iskam da vi pitam dali slu4aino nyakoi ima po palna info za tova kakvi dokumenti iziskvat v Nemskoto posolstvo za Au-Pair. Tam sa izklu4itelno nelubezni i ob6to vzeto nikoi ne ti obra6ta vnimanie. Mnogo 6te sam blagodarna ako nyakoi koito e zaminal skoro po tozi na4in mi pi6e tuk. Blagodarya predvaritelno.

When you are born to do something and you do it, you're truly alive.


Тема Re: Au Pairнови [re: Sony^-]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 15:02



sdravei, as imam au pair agenzia v germania i ako vse oshte niamash semeistvo mojesh besplatno da kandidatsvash chres men. Ako veche si imash sem. sa posolstvoto ti triabva pokana ot semesitvoto domakin na blanka na nemska au pair agenzia, tri snimki i tri formulyara koito se vsemat ot tam. tova e vsichko. uspeh. Ako iskash da ti namerya sem. pishi imam kandidat semeistva.



Тема Re: Au Pairнови [re: magi]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано26.06.02 20:50



ami az ve4e imam semeistvo ne e 100% sigurno, za6toto v momenta 4akam da podpi6at dokumentite.ostavi mi ako iska6 telefon ili mail za vrazka kato belejka za da imam tvoi koordinati. 10x mnogo za pomo6ta

When you are born to do something and you do it, you're truly alive.


Тема Re: Au Pairнови [re: magi]  
АвторEдeлвaйc (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 23:36



Маги, до преди няколко седмици се оплакваше колко зле се чувстваш и искаш да се върнеш в България, преди това ресторант щеше да отваряш, а сега имаш агенция? Ами поне вземи си регистрирай ника или оставяй някакви координати за връзка... някак си много несеризно звучи всичо за някой който ти е чел постингите отпреди време.



Тема Re: Au Pairнови [re: Sony^-]  
Авторnas (Нерегистриран)
Публикувано27.06.02 00:13



ako se ne lyva imashe njakakwo sporazumenie m/u nemska i bylgarka strana po wyprosa. Info movesh da poluchish w bjuroto po truda w BG
uspeh i be happy!



Тема Re: Au Pairнови [re: Eдeлвaйc]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 22:32



da, naistina iskah da se vrashtam v Bg no se vseh v raze, i si ostanah tuk. Agenziata si ya imam, majat mi ya registrira da se sanimavam s neshto, a sa restorant triabvat mnogo mnogo parichki i vreme sa da gi sabere majat mi. ostavyam i telefon i e-mail:
tel: 0631-3607347
e-mail - Andreas-Kae-Kl@t-online.de



Тема Re: Au Pairнови [re: Magi]  
Авторveso (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 13:34



bravo be Magi......ne se i obadi dori kogato tragvashe ot Ruse.
A bi trebvalo....nemam navik da dosajdam na kogoto i da bilo . A bus si kupih ot moi poznati v Austria i te se okazaha jelezni hora .I avgust sam im uredil pochivka na Zlatnite...
Hm......to balgarina i v Germania i v Urugvai si ostava vse sashtoto.......

Jiva i zdrava.



Тема Re: Au Pairнови [re: Magi]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано02.07.02 18:09



zdravei pisah ti na maila ama mi go varna za6toto bila prepalnena po6tenskata kutia ta zatova re6ih da pi6a pak tuk. Ima6 li informacia za kolko vreme stavat
dokumentite i vizata v nemskoto posolstvo i kolko pari 6te mi iskat da si
gi podam. Mnogo 6te sam ti blagodarna ako moje6 da mi dade6 takava informacia. 10x predvaritelno

When you are born to do something and you do it, you're truly alive.


Тема Re: Au Pairнови [re: nas]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 12:57



25 evro struva visata i stava nai mnogo sa 6 sedmizi. uspeh




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.