Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Universiteti v Germaniq s anglijskiнови  
Автор stu (майстор)
Публикувано12.04.02 18:26



Mnogo bih bil blagodaren ako njakoj mozhe da mi dade powe4e info za magistyrski stepeni w germaniq, koito sa izcialo ili predimno na anglijski.

Priznavat li se bakalavyrskite stepeni ot Bylgariq tam?

Az sym zawyr6il MIO vyv IU - Varna. Anglijskijat mi e dosta dobre, no njamam samo4uwstwie 4e moga da u4a na nemski. Razbrah we4e za njakolko programi v Berlin, Magdeburg. Kato cialo s vpe4etlenie sym, 4e izcialo na anglijski ima programi predimno w izto4nata 4ast na Germaniq.

drugo koeto me interesuwa moga li da kandidatstwam za polu4awane samo na magistyrska stepen w programa samo na nemski i mozhe li towa da stane bez da polagam izpiti po nemski predwaritelno, a da go u4a tam w njakakyw kurs? Az imam okolo 500 4asa horarium w diplomata si za bakalawyr i okolo 300 w diplomata ot ezikowa gimnaziq.

Thanks :))

When you open Windows, bugs get in!


Тема Re: Universiteti v Germaniq s anglijskiнови [re: stu]  
Автор BigAir (учи в Пакистан)
Публикувано12.04.02 19:30



Predpolagam, che pitash za MBA programi, shtom si zavurshil MIO. MBA pochti vinagi e izcialo na angliiski, no i triabva da se bruknesh s niakolko hiliadi euro.
Pishi tochno kakvi izpiti po angliiski si izkaral. Za MBA pochti vinagi iskat TOEFL min. 250 i GMAT min. 550.
Inache ima i MA programi i te obiknovenno sa bezplatni.
Pishi mi tochno kakvo te interesuva. Ako iskash MBA triabva da poburzash s izprashtaneto na dokumentite, tui kato povecheto priemat do kam 31.05
Nemski mojesh da uchish kato vtori ezik kato chast ot programata.
Inache s 500 chasa, tova otgovaria gore dolu na M1 niama da ti e dostatuchno ako iskash da uchish niakoi predmet na nemski.

Drasni mi na e-maila (ima mi go v infoto) ako te interesuva neshto poveche. Inache ako e za MBA/MA go pishi tuk vyv foruma, za da moje da se vkluchi i niakoi drug ako se interesuva.



Тема Re: Universiteti v Germaniq s anglijskiнови [re: BigAir]  
Авторgeni (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 18:34



dokolkoto razbrah,pove4eto universiteti iskat i GRE za Master. pak i sroka za podavane ne dokumenti e 30 april,a ne 30 mai.
az imam 600 to4ki na TOEFL i se interesuvam ot kakvato i da e programa na English v Germany. ina4e imam ikonomika,bachelor ot BG.
pi6ete dali imate njakakva info za vazmognite varianti za sledvane v germany



Тема Re: Universiteti v Germaniq s anglijskiнови [re: geni]  
Автор BigAir (учи в Пакистан)
Публикувано15.04.02 17:42



Edinstvenata programa, koiato znam v Germania da e s GRE e MA in Economics v Humboldt. Drugite iziskvat TOEFL (min. 250/600) i GMAT (min. 550).
Programi na angliiski ima mnogo. Kaji gore-dolu kakva suma iskash da poharchish. Ima universiteti, kadeto sledvaneto e 0 Euro i takiva kadeto e nad 20.000
Ima takiva, koito sa akreditirani i sa podkrepiani ot golemi kompanii, ima i takiva sled zavurshvaneto na koito ne e sigurno dali shte si namerish rabota.
Dokolkoto znam TOEFL 600 navsiakade e minimum, no niama problem da te priemat ako vsichko drugo e nared - visoki ocenki ot sledvane, dobar trudov staj v izvestna firma.

Ima universiteti, koito priemat applications do kraia na fevruari i takiva, koito priemat do 15 juni. Povecheto sa obache do kam 15 ili 30 mai.

Редактирано от BigAir на 15.04.02 17:49.



Тема Re: Universiteti v Germaniq s anglijskiнови [re: BigAir]  
Авторgeni (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 14:19



interesuva me MBA,imam bachelor ot bg, TOEFL-600, GMAT predstoi, interesuvam se ot o evro



Тема Re: Universiteti v Germaniq s anglijskiнови [re: geni]  
Автор BigAir (учи в Пакистан)
Публикувано22.04.02 18:36



FHT Esslingen e universiteta, koito tursish. Iziskavat obache pone 12 meseca trudov staj.
Eto ti i linka


Ima i druga vuzmojnost - FH Pforzheim, no tam mislia che priemat dokumenti do 1 may. Ako poburzash mojesh i da uspeesh.

Uspeh



Тема Re: Universiteti v Germaniq s anglijskiнови [re: BigAir]  
Авторgeni (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 14:33



izpuskam vsi4ki srojkove za podavane na dokumenti za tazi godina,no pone za dogodina da opitam...
ima6 li njakakvi saitove na tezi Uni-ta za MBA.
mislja si,4e njamam protiv i da zapo4na otna4alo. edinstvenia universitet,za koito znam da priema s English e tozi v Magdeburg. no tam ne mi se givee.
znae6 li kade moga da kandidatsvam samo s TOEFL.
mersi



Тема Re: Universiteti v Germaniq s anglijskiнови [re: geni]  
Автор BigAir (учи в Пакистан)
Публикувано15.05.02 19:42



da, ima takiva, koito priemat samo s TOEFL, no iskat i pari.
FHW Berlin ima 5 MBA programi, kato 2 ot tiah sa na angliiski -


i Ingolstadt - - tam MBA e vse oshte bezplaten.
Ako iskarash GMAT shansovete ti sa po-golemi, zashtoto ima adski mnogo s GMAT.
Imash godina vreme. GMAT se uchi za 4 meseca



Тема Re: Universiteti v Germaniq s anglijskiнови [re: BigAir]  
Автор stu (майстор)
Публикувано16.05.02 09:43



A znae6 li priblizitelnite dati na koito se provezhda GMAT w BG?

Thanks!

When you open Windows, bugs get in!


Тема Re: Universiteti v Germaniq s anglijski [re: stu]  
Автор BigAir (учи в Пакистан)
Публикувано16.05.02 17:26



Mislia, che e vseki ponedelnik, sriada i petak, a v tretata sedmica na meseca mai imashe vuzmojnost da se pravi i v subota. Ako shte vzoimate GMAT nai-gotinata podgotovka mai e v Kiril i Metodii. Za $100 se hodi vsiaka subota i nedelia po 5 chasa v prodyljenie na 9 sedmici. Estestveno triabva da se uchi i samostoiatelno.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.