Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 15.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Германия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема izvinete me zaнови  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано15.05.02 17:43



neosvedomenostta mi, no imam nujda ot malko informaciq, iskrenno se nadqvam che nqkoi ot vas shte se otzove
Interesuvam se ot nachinite za zaminavane za Germania i prestoi tam v ramkite na.... da rechem... 1 mesec. Nqmam v predvid rabota, a samo prestoi. Kakvi sa usloviqta za edno patuvane do tam? Kakto i nachinite za tova, osven kursove i ekskurzii?
Predvaritelno vi blagodarq



Тема Re: izvinete me zaнови [re: CharmingW]  
Авторeeeee (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 18:22



e ma nedej taka de, ti televizija ne gledash li........ vzimash si avtobusa i si tam, nishto ne ti trjabva osven malko pari na edro, koito da pokazesh na izrodite na avstriiskata granica

ako ne znaesh kude da si kupish bilet, shti kaza



Тема da de [re: eeeee]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано15.05.02 21:00



ama pitam zashtoto prochetoh nqkakvi gluposti v neta che mi trqbvalo pokana, takova neshto veche nqma, nali?
i kakvo? samo trqbva da dokaja che imam po 50DM na den?
tova li e vsichko?



Тема Re: da deнови [re: CharmingW]  
Автор BigAir (учи в Пакистан)
Публикувано15.05.02 21:30



50DM malko trudno shte dokajesh, che imash.....osven ako oshte suhraniavash banknoti ot tazi parichna edinica.
Ti mai naistina si chel niakakvi stari sitove - pokani, DM....



Тема uhнови [re: BigAir]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано15.05.02 21:51



ne se zaqjdai please. Kaji mi svoeto mnenie i tova koeto znaesh ti po vaprosa. Shte ti buda mnogo blagodarna.



Тема Re: uhнови [re: CharmingW]  
АвторAlly (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 18:23



trjabvat ti po 25 EUR na den, medicinska zastrahovka (makar che rjadko ja gledat) i njakakuv adres v Germany na kojto otivash (naj verojatno njama da te pitat, no vse pak)
ako ne iskash da nosish pari sus tebe mojesh vmesto tova da putuvash s pokana (oficialna, izdadena ot Germany i struvasta 20 EUR), no tova samo ako njamash pari na ruka.
i oste nesto- problema ne e avstrijskata granica, tam obiknoveno njama "izrodi" a hora koito si vurshat rabotata, makar i chesto kato kone s kapaci
izrodite sa na srubskata i do avstijskata granica
tuj che ne se skupi za bilet za avtobus- vzemi si ot skupite- s tjah ima mnogo po malko problemi.



Тема Re: uhнови [re: Ally]  
Автор BigAir (учи в Пакистан)
Публикувано16.05.02 18:52



bilet za samolet shte i izleze dori po-izgodno.
Predi niakolko dni tuk se pisheshe za adresite na niakoi firmi predlagashti last minute bileti.



Тема chak puk po-evtinoнови [re: BigAir]  
Авторeeeee (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 20:15



njama da e samoleta.

i IZRODITE sa si tochno na avstriiskata granica , na NICKELSDORF
mnogo mrazja, njakoi taka kato izleze i pochne da filosofstva koi si vurshi rabotata. vjarno, che vseki si e imal svoite prezivjavanija po granicite, no njakoi neshta sa ochevidni. naprimer , ne e li izrod sluzitel, koito izkarva celija avtobus, narezda horata , da chakat na opashka, kara shofjora polovin chas da pravi razni manevri, pri koito avtobusa tu izliza tu vliza v Avstrija v razrez s vsjakakvi ustavi, i kogato naj-posle se naigrae s tova idva da proverjava za pari po slednata procedura: stoejki zad gisheto poturkva prusti, sigurna razchita , che vsichki sme gledali dostatuchno amerikanski filmi, za da se setim kakvo iska, zashtoto dori edno Guten Tag ne mu se iztrugva ot dushata, i trjabva da si izvadish portmoneto i po-naj-smeshnija nachin da mu go raztvorish, za da vidi, che imash tam neshto......................e?



Тема Re: uhнови [re: Ally]  
АвторEurovapros (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 20:56



ami ot kade znaqt kolko dni shte ostavam, che da mi smetnat po 25 EUR ? po medicinskata zastrahovka ili kak ? ami ako ostana poveche ot zastrahovkata - na izlizane gledat li dali sam si izpalnil obeshtanieto ?



Тема Re: uhнови [re: Eurovapros]  
Авторlvanns (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 21:14



Dekemvri hodih do Germany s avtobus. Spodeliam mnenieto napisano po-gore che izrodite ne sa na avstriiskata granica, ami sa na bylgarskata, srybskata i ungarskata. Nikoi ne mi tyrsi nito pari, nito medicinska zastrahovka, nito adres, nito pokana. Inache imah zastrahovka za 5 dni a stoiah 15. Firmata, s koiato hodih beshe mnogo seriozna inache, ako ne se lyja beshe AIRKONA.
Istinskite Izrodi gi vidiah na vryshtane kato minah prez rumynia .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.